صفحه 4 از 27 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 267
Like Tree444تشکر

موضوع: Nikon D3

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

پیش فرض پاسخ: Nikon D3.Full Frame

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    5d
    این دوربین بخاطر اشکالاتی که 1d mark II داشت... مثل بهم خوردن رنج لنزها... مورد علاقه عکاسان خبری هم بود.. اضافه کنید نویز کم این دوربین رو + فول فریم بودن و امکان کنترل عمق میدان...
    یقینا! کانن با 6d جواب مناسبی به نیکون خواهد داد و ما بسیار خواهیم خندید!

!
    بله كنون قطعا روي 6D خوب كار خواهد كرد اما به نظرم تو اين رده نيكون اصلا محصولي نداره 6D رو نميشه يه دوربين تمام و كمال حرفهاي دونست و تقريبا فول فريميه براي غير حرفهاي ها از طرفي تو كلاس D300 هم نيست پس رقيبش تو نيكون هنوز معرفي نشده و يه بدنه و كلاس جديد خواهد بود يعني فول فريمي با يك بدنه نيمه حرفه اي براي افراد عموما نيمه حرفه اي يا آماتوري مثل من
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

کاربرانی رو میشناسم که به برند خاصی مثل نیکون علاقه مند بودن...کاملا" سلیقه ای ...مثل خود من که ارگونومی
    و جنس تصویر و رنگ و منوها و ...نیکون مخصوصا" D200 را بسیار دوست داشتم ...ولی بدلیل نیازی که داشتم در مورد نویز مجبور به انتخاب 30d شدم...
    گمان می‌کنم.... اگر الان چنین حسی دارید؟ اون موقع هنگام خرید اشتباه کردید! اصلا قصد ندارم بحث نویز دی ۲۰۰ و ۳۰ دی رو دوباره وسط بکشم...
    اما اینکه حالا کوچ کنید؟ از لحاظ منطقی دلیلی براش نمی‌بینم... مگر اینکه دقیقا نیاز به ۱۸-۲۰۰ نیکون داشته باشید... اما از لحاظ احساسی ... اگر روزی حس کنم نیاز دارم و لحظاتی خوشحالم می‌کنه؟ یقینا از پشت بام پرواز خواهم کرد! شک نکنید!
    Khoramyar و masih-s تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه towfigh آواتار ها
    تشکر کرده
    1085

بنظر من با گردو خاکی که نیکون به پا کرد دقیقا همین سیاست را داشت.
    که خیلی از طرفداران و کاربران کانون را ناچار به کوچ کند.

در 24 ساعت معرفی این دوربین می بینیم که کسانی هستند که با صراحت اعلام می کنند که تمایل زیادی برای کوچ دارند. با ید قبول کرد که نیکون شوک عجیبی به بازار ِDSLR وارد کرده است. و حالا حالا ها قابل هضم نیست.:biggrin:
    محمد علی توفیق

كاربر همراه masih-s آواتار ها
    تشکر کرده
    17

دقیقا" ارش جان زدی به هدف...
    اینکه اشتباه کردم یا نه حداقل الان جای جبرانش هست...البته اینو بگم کاملا" الان دوربینم رو دوست دارم و کاملا" ازش راضیم... این قضیه حداقل واسه من احساسیه...دوربینم رو دوربینی عالی میدونم ولی به دوستام پیشنهاد
    D80 , D200 رو میدم که یکم احساس تناقض میکنم ...
    البته اگه دوباره بخوام واسه عکاسی تئاتر بین گزینه های قبلی انتخاب کنم انتخابم 30D خواهد بود...
    اما یه مسئله بیربط: اقا از وقتی این دوربینو خریدم واسه رضای خدا یک تئاتر خوب هم روی صحنه نرفته و منی که بخاطر عکاسی تئاتر مجبور کرد مخالف احساسم تصمیم بگیرم کمی اذیت میکنه...گرچه از همین تئاترها هم کم عکس نگرفتم ولی ...
    اما خبری خوش : تمرین تئاتر سمندریان برای اجرای پاییز ازین هفته شروع میشه ...
    قبول کنید سخته توی امضات کنون باشه ولی یه بقیه نیکون پیشنهاد بدی ...
    از نظر منطقی حرفت درسته ولی چه میشه کرد که همش تقصیر دله...
    شاید فروختن دوربینم منطقی نیاشه ولی یکی از دوستام شدیدا" چشمش دنبال دوربینمه و تا اون موقع نمیذارم از اومدن دوربینای جدید مطلع بشه...:::big grin:::

تشکر کرده
    4010

یه چیز دیگه!
    زیاد به تغییر برند و اینها فکر نکن!
    از حالا معلوم نیست وضعیت نویز چجوریه...(وقتی که ۵ درصدها برات مهم بوده!:cool: )
    میشه گمان کرد که ۴۰ دی کم نویزتر از دی۳۰۰ باشه...
    ولی میشه انتظار شاهکاری نیکونی! از دی ۳ داشت(مخصوصا که نیکون همیشه علاقه خاصی به نویز داشته! )
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

مسيح جان
    با توجه به اينكه لنز 200-70 دست دوم بود كه خريدي پس افت قيمت يا نداره يا خيلي كمه لنز 50-18 هم فكر نكنم بيشتر از 200 تومن افت قيمت داشته باشه
    بدنه هم اگر بخواي يه بدنه ديگه تو همون برند كنون بگيري و بخاي 30D رو بفروشي كه فرقي به حالت نميكنه افتش در هر صورت وجود داره و برابره پس تغيير برند برات بيشتر از 200 تومن در نمياد:cool:

پس ورودت رو به برند نيكون تبريك ميگم دوست من
    از اونور تو خريد فلاش و لنز كلي به نفعت ميشه

فكر كنم مهدي بهتاش هم بدش نياد مهاجرت دوباره داشته باشه:::big grin:::
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

تشکر کرده
    4010

من برم کمی استراحت کنم!
    قلبم فشرده شد اینقدر به ایزوی d3 فکر کردم!:confused:

6400
    6400

25600
    25600
    25600

922,000 pixel LCD monitor!!!!

اه اه
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه paya آواتار ها
    تشکر کرده
    514

عجب بازاری شده ...

از لحظه ای که خبر این دوربینو شنیدم، فقط به ایزوش فکر می کنم ... با این ایزو فکر کنم دیگه میشه تو شب عکاسی ورزشی کرد !!

جدا از شوخی کاملا با آرش موافقم که این دوربین برای کارای خبری عالیه ... من خودم در زمینه کوچ کنندگان از نیکون به کنون بودم ... چون D70 ی که داشتم اولا سرعت عکاسی پیاپی پایینی داشت و مشکل دیگه نویز و از همه مهمتر این بود که تو محل کار ما همه چی کنونیه . لنز 16-35 و 70-200 و باطری و گریپ و خلاصه همه چیز و آدم مجبور می شد یه بدنه کنون داشته باشه !

حالا این دوربین جدید واسه کار خبری ایده آله ، مگاپیکسل مناسب ، ایزوی فوق العاده ، شاتر پیاپی عالی .... همه اینها در کنار ارگونومی و طراحی بدنه دوست داشتنی نیکون.
    پیام اکبری
    my Photos

كاربر همراه amir33000 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام
    اولا خیلی خیلی مباركه
    دوم : همه میدونیم ایزو 25600 یه ژست تبلیغاتی و فقط یه معنی داره : من دوربین فوق العاده كم نویزی هستم .
    سوم : برگ برنده نیكون در رده 5 دی پس از ارائه 6 دی یا 7 دی كانن توسط نیكون رو خواهد شد .
    دوربینی كه همه منتظر آن هستند .

در هر حال هر دو برند حال دادن
    Canon 5D MKII
    /canon350D/Lens:Canon= 24-105L-IS/135mm2.8 SF/70-200F4-L-IS /16-35-L-F2.8II/15mmFishEYE2.8EX/
    Flash Canon580EXII Speedlite

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

چه جشنی برپاست

حتما فردا سونی و پس فردا هم الیمپوس و....

من هم با داستان كوچ مخالفم ---چون ظاهرا از لحاظ امكانات فنی و كیفیت تصویری (اینو درسته نمیشه الان گفت) دیگه این 2 برند اصلی دارن مشابه هم قدم برمیدارن (البته نیكون چون كمی دیر تكون خورد اخیرا شاهد كوچهایی بودیم بخصوص در رده حرفه ای) كه دیگه كساییكه تجهیزاتی از قبل دارن یا تجربه های بدرد بخور لزومی نداره برند عوض كنن چون نیازشون تو همون برند خودشون (بدون نگرانی از داراییهای رقیب) برطرف میشه

و شاید دیگه جنگ این دو برند از جبهه كاربرها به خط مقدم سازنده ها كوچ كنه و اونها با تولیدات مشابه به جنگ هم میرن و ما كاربرها هم نگاه میكنیم و میخندیم و كیف میكنیم و از این علم و دانش و تكنولوژی ابزار لذت می بریم

اما از طرفی دیگه شاید زین جنگجویان كیفیت تصویر از روی پشت بدنه ها برداشته بشه و پشت لنزها بسته بشه
    محمد امدادی

صفحه 4 از 27 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین