صفحه 4 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 60
Like Tree88تشکر

موضوع: Sony SLT-A55 / SLT-A33

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    سلام
    دوستان چرا در a55 از آینه -نیمه شفاف- ثابت استفاده شده؟ سوالم برای ثابت بودن آینه ست . این ثابت بودن آینه باعث از دست رفتن 30 درصد نور ورودی به سنسور شده - که در عوض به واحد فوکوس منعکس میشود -

ضمن اینکه کسی نظری داره چرا تو سایت DP نیکون d7000 با امتیاز کلی 80 ، سیلور گرفته ولی A55 با 76 امتیاز ، گلد؟
    سوني ادعا كرده اين 30 در صد از دست رفته رو با تكنولوژي به كار برده شده جبران كرده. در عوض سرعت عكاسي پي در پي بالا - رفع لرزش ايجاد شده به علت حركت آينه - و فوكوس ممتد براي فيلم برداري رو به دست آورده.
    در مورد سيلور و گلد فكر ميكنم با توجه به قيمت عمل كرده اند.

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

با تشکر از توجهتون. مواردی رو که ذکر کردید کاملا درسته اما آیا بهتر نبود ، علاوه بر شرایط موجود - یعنی ثبات آینه نیمه شفاف- ، یک mod ی اضافه میکردند مثلا به نام Quality-priority تا در مواقع ضروری - مثل حالاتی که نیاز به فوکوس ممتد ندارند یا نیاز به فوکوس مجدد بعد هر شات در عکاسی پیاپی ندارند- این آینه مانند بقیه DSLR ها ،ضمن حرکت امکان قفل شدن داشته باشد که در این صورت، نتیجه پیشرفت حاصله فقط صرف جبران اون 30% نور نمیشد بلکه گامی در جهت بهبود کیفیت خروجی سنسورهای فعلی میشد ضمن اینکه از قابلیتهای فعلی SLT-A55 نیز چیزی کاسته نمیشد.

شاید هم چنین ایده هایی در مواجهه با نرمال سازی هزینه ها و قدرت رقابت بازار ، مردود شده اند.
    aidin594، M. Beyrami و majid babaian تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

اما آیا بهتر نبود ، علاوه بر شرایط موجود - یعنی ....
    بهتر بود و صد در صد امکان هم داشته؛ اما مطمئنا یک جهش قیمت در محصول به وجود میومد و اون رو باید با دوربینهای گران قیمت تری مقایسه میکردیم. همین الان هم سونی درصد کمی از بازار رو در اختیار داره.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

Sony Alpha SLT-A55 Studio Sample Photos

کد:
    http://reviews.photographyreview.com/blog/sony-alpha-slt-a55-sample-photos/
    شاهین اکبری تشکر می‌کند.

كاربر آشنا majid babaian آواتار ها
    تشکر کرده
    33

با سلام خدمت دوستان گرامی سایت عکاسی
    قصد خرید یکی از دو مدل A580 & A55 رو دارم
    با توجه به اینکه اولین دوربین حرفه ایه که میخوام بگیرم و دوربین قبلیم HX1 بود و از فیلمبرداری و عکاسی هم استفاده میکنم؛دوستان چی پیشنهاد میکنن؟؟
    آیینه نیمه شفافی که توی A55 به کار رفته تا چه حد تو Noise تاثیر داره؟
    البته تا حدودی واقفم که سونی با کاربرد آیینه نیمه شفاف در A55 تونست به کارایی فوق العاده و کشف منظره سریع در Focus دست پیدا کنه.

كاربر همراه nalibre آواتار ها
    تشکر کرده
    787

نقل قول نوشته اصلی توسط majid babaian نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی سایت عکاسی
    قصد خرید یکی از دو مدل A580 & A55 رو دارم
    با توجه به اینکه اولین دوربین حرفه ایه که میخوام بگیرم و دوربین قبلیم HX1 بود و از فیلمبرداری و عکاسی هم استفاده میکنم؛دوستان چی پیشنهاد میکنن؟؟
    آیینه نیمه شفافی که توی A55 به کار رفته تا چه حد تو Noise تاثیر داره؟
    البته تا حدودی واقفم که سونی با کاربرد آیینه نیمه شفاف در A55 تونست به کارایی فوق العاده و کشف منظره سریع در Focus دست پیدا کنه.
    کاملا بستگی به این دارد که برای چه کاربردی می خواهید
    اگر فیلمبرداری برایتان مهم است A55
    اگر فقط برای عکاسی می خواهید باز هم باید ببینید برای چه سبکی از عکاسی نیاز دارید. برای منظره، آتلیه، ورزشی و حیات وحش بعد ببینید کدام گزینه این بدنه ها برایتان مهمتر از دیگری است. سرعت و دقت فوکوس و عکس برداری پیاپی 55 یا ویزور، بدنه خوش دست تر و ... 580.
    این 55 کلا موجود جالبی است. من تا مرز خرید آن هم پیش رفتم اما تنها چیزی که باعث شد نگیرمش کوچکی بدنه اش بود که در دستانم نمی نشست و کلا برای من خوش دست نبود. یعنی نه به اندازه کامپکتها کوچک است و نه به اندازه SLR های که من با آنها راحتم بزرگ. من هم این مورد برایم خیلی مهم است. من هنوز A700 را به این دو بدنه ترجیح می دهم. البته این دلیل کاملا شخصی است.
    خلاصه اینکه ببینید کدام ویژگیها برایتان مهم است. به هر کدام وزنی بدهید بعد مجموعا حساب کنید ببینید سنگینی ترازو به کدام سمت است.
    انتخاب خوبی داشته باشید
    majid babaian و mrif100 تشکر می‌کنند.
    [CENTER][/CENTER]

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

این دوربین با چه قیمتهایی عرضه شده تو ایران؟

كاربر همراه payman_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2997

شرکت Sony اطلاعات قبلی را که در مورد داغ کردن این دو سنسور بود به روز کرد !

کد:
    http://photorumors.com/2010/10/07/sony-updated-their-statement-on-a55-and-a33-sensor-overheating-during-video-recording/
    کد:
    http://support.d-imaging.sony.co.jp/www/dslr/information/news/top_slt-a55a33.html
    شما که فیلم برداری براتون مهمه انشالا به داغ شدن سریع سنسور این دو دوربین توجه دارین دیگه
    شاهین اکبری، majid babaian و mrif100 تشکر می‌کنند.
    Nikon D3100 +Nikkor 18-55

كاربر آشنا majid babaian آواتار ها
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط nalibre نمایش پست ها
    کاملا بستگی به این دارد که برای چه کاربردی می خواهید
    اگر فیلمبرداری برایتان مهم است A55
    اگر فقط برای عکاسی می خواهید باز هم باید ببینید برای چه سبکی از عکاسی نیاز دارید. برای منظره، آتلیه، ورزشی و حیات وحش بعد ببینید کدام گزینه این بدنه ها برایتان مهمتر از دیگری است. سرعت و دقت فوکوس و عکس برداری پیاپی 55 یا ویزور، بدنه خوش دست تر و ... 580.
    این 55 کلا موجود جالبی است. من تا مرز خرید آن هم پیش رفتم اما تنها چیزی که باعث شد نگیرمش کوچکی بدنه اش بود که در دستانم نمی نشست و کلا برای من خوش دست نبود. یعنی نه به اندازه کامپکتها کوچک است و نه به اندازه SLR های که من با آنها راحتم بزرگ. من هم این مورد برایم خیلی مهم است. من هنوز A700 را به این دو بدنه ترجیح می دهم. البته این دلیل کاملا شخصی است.
    خلاصه اینکه ببینید کدام ویژگیها برایتان مهم است. به هر کدام وزنی بدهید بعد مجموعا حساب کنید ببینید سنگینی ترازو به کدام سمت است.
    انتخاب خوبی داشته باشید
    عکاسی من با A55 از منظره؛حیات وحش؛ورزشی و تا حدی هم از آسمان شب.البته فیلمبرداری هم برام مهمه؛ولی با داغ شدن سنسورش باید یه جوری کنار اومد؛مثلا"steady shotرو در مواقع غیر ضروریoffکنم
    توی رویوو هایی که از A55 دیدم؛فوکوسش عالی بود؛از نظر تکنولوژی هم چیزی کم نداره
    ضمنا"جهت اطلاع دوستان شرکت کمان رایانه؛نماینده رسمی سونی با قیمت 13000000 تومان وارد کرده
    قیمتش نسبت به سایتهایی مثل آمازون خیلی زیاده
    URL="http://www.kamancomputer.com/products_detail.asp?type=3&id=633&color=0]

كاربر همراه nalibre آواتار ها
    تشکر کرده
    787

نقل قول نوشته اصلی توسط majid babaian نمایش پست ها
    عکاسی من با A55 از منظره؛حیات وحش؛ورزشی و تا حدی هم از آسمان شب.البته فیلمبرداری هم برام مهمه؛ولی با داغ شدن سنسورش باید یه جوری کنار اومد؛مثلا"steady shotرو در مواقع غیر ضروریoffکنم
    توی رویوو هایی که از A55 دیدم؛فوکوسش عالی بود؛از نظر تکنولوژی هم چیزی کم نداره
    ضمنا"جهت اطلاع دوستان شرکت کمان رایانه؛نماینده رسمی سونی با قیمت 13000000 تومان وارد کرده
    قیمتش نسبت به سایتهایی مثل آمازون خیلی زیاده
    URL="http://www.kamancomputer.com/products_detail.asp?type=3&id=633&color=0]
    خوب اینهایی که گفتید تقریبا تمام شاخه های عکاسی رو شامل شد.
    خلاصه اینکه این 55 بدنه خوبی است ولی با این قیمتی که گفتید خیلی زیاد است. قیمت جهانی 850 دلار است. شاید کمی صبر کنید بهتر باشد
    majid babaian تشکر می‌کند.
    [CENTER][/CENTER]

صفحه 4 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین