صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 60
Like Tree88تشکر

موضوع: Sony SLT-A55 / SLT-A33

كاربر آشنا majid babaian آواتار ها
    تشکر کرده
    33

A55 با قیمت مناسب در حد بازارهای جهانی یا قیمت معقولانه رو کجا میشه پیدا کرد؟
    میخوام تا عید بگیرم

كاربر همراه payman_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2997

نقل قول نوشته اصلی توسط majid babaian نمایش پست ها
    A55 با قیمت مناسب در حد بازارهای جهانی یا قیمت معقولانه رو کجا میشه پیدا کرد؟
    میخوام تا عید بگیرم
    خود نمایندگی سونی ایران این دوربین رو موجود نداره!
    به نظر من اگه توی بازار تهران هم همین قیمت بود دوربین دیگه ای رو بخرید که قبلاً دوستان تهیه کردن و مزایا و معایبش رو نوشتن. این دوربین به نظر من خریدش یکم ریسکه حالا حالاها جا داره تا مشخص بشه چند مرده حلاجه!
    نزدیک عید هم 100% قیمت ها پائین نمیاد هیچ بالاتر هم میره این مورد تو همه اجناس صادقه
    Nikon D3100 +Nikkor 18-55

كاربر همراه nalibre آواتار ها
    تشکر کرده
    787

نقل قول نوشته اصلی توسط payman_sh نمایش پست ها
    خود نمایندگی سونی ایران این دوربین رو موجود نداره!
    به نظر من اگه توی بازار تهران هم همین قیمت بود دوربین دیگه ای رو بخرید که قبلاً دوستان تهیه کردن و مزایا و معایبش رو نوشتن. این دوربین به نظر من خریدش یکم ریسکه حالا حالاها جا داره تا مشخص بشه چند مرده حلاجه!
    متاسفانه با این بخش موافق نیستم. این که حتما دوربینی بخریم که دوستانمان امتحانش کرده باشند حرف صحیحی نیست. پس این همه بررسی های مراجع مختلف چه می شود.
    majid babaian تشکر می‌کند.
    [CENTER][/CENTER]

تشکر کرده
    33

اینجور که من توی رویووهای سایتهای معتبر فهمیدم،دوربینیه که از لحاظ تکنولوژی؛نوآوریهایی رو مثل سنسور تراز و GPS و قابلیت Hand Held Twilight , Multi Frame NR رو داره که در کمتر دوربینی یافت میشه
    بنظرم،بقول جناب nalibre ؛ A55 موجود جالبیه
    نمونه فیلمها و عکسهاشو هم که مرور کردم؛بارزترین ویژگی اش،فوکوس سریع و بی نقصشه(مخصوصا" تو فیلمبرداری)
    اگه نتونستم توی بازار داخل با قیمت مناسب گیر بیارم؛شاید از دوبی بگیرم
    البته اول باید قیمت اونجا رو هم در بیارم

تشکر کرده
    2997

این دوربین خیلی دوربین خوبیه من اصلاً نگفتم دوربین بدیه من خودمم اولش میخواستم همین رو بخرم منتها چون فقط دوربین رو نمیخواستم و دنبالش لنز و فلاش و ... برام مهم بود وضعیت بازار رو هم نگاه کردم نیکون گرفتم
    اصلاً دلیل اصلی که من از خرید دوربین منصرف شدم لنزی به نام 500-50 sigma بود!
    به نظرم نمیصرفید صبر کنم ببینم حالا چه لنزی رو سیگما برای این دو مدل بزنه تا براش بخرم

تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط payman_sh نمایش پست ها
    این دوربین خیلی دوربین خوبیه من اصلاً نگفتم دوربین بدیه من خودمم اولش میخواستم همین رو بخرم منتها چون فقط دوربین رو نمیخواستم و دنبالش لنز و فلاش و ... برام مهم بود وضعیت بازار رو هم نگاه کردم نیکون گرفتم
    اصلاً دلیل اصلی که من از خرید دوربین منصرف شدم لنزی به نام 500-50 sigma بود!
    به نظرم نمیصرفید صبر کنم ببینم حالا چه لنزی رو سیگما برای این دو مدل بزنه تا براش بخرم
    البته نیکون هم دوربین خوبیه؛اتفاقا" یه مدت درباره اش تحقیق کردم ............. Sensor DX Format & Processor Expeed 2 & AF in Movie
    ولی از اونجایی که با سونی کار کردم و ازش راضی بودم،با سونی راحت ترم
    منظورتون از لنزی بنام 500-50 sigma چیه؟
    میشه واضحتر توضیح بدین

تشکر کرده
    2997

البته نیکون هم دوربین خوبیه؛اتفاقا" یه مدت درباره اش تحقیق کردم ............. Sensor DX Format & Processor Expeed 2 & AF in Movie
    ولی از اونجایی که با سونی کار کردم و ازش راضی بودم،با سونی راحت ترم
    منظورتون از لنزی بنام 500-50 sigma چیه؟
    میشه واضحتر توضیح بدین
    به قول دوستان زیاد تو قید و بند مارک ها نباشین هرچی باهاش راحتین همون رو بخرین
    دو تا مدل SLT55 و SLT33 با لنزهای سیگما سازگاری ندارن البته سیگما گفته لنزهای جدید رو با این 2 تا دوربین سازگار میکنه اما اونم n سال طول میکشه
    این لنز 500-50 سیگما بدجوری دلم رو برده اگه سونی میخریدم از داشتنش محروم میشدم!

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

Question آلفا 55 در ایران

من هم مدتی هست این مدل رو زیر نظر دارم، (موجود جالبیه) چیزی که نظرمو نسبت به این مدل جلب کرد، سرعت و دقت فوکاس بالاست، چند تا فیلم ازش دیدم که در همه شون از فوکاس و سرعت عکاسی بالا گفته شده، باید دید چند مرده حلاجه.
    ولی نکته ای که ذهن منو مشغول کرده ! با توجه به اینکه زمان زیادی از تولید این مدل می گذره، چرا هنوز به صورت جدی وارد بازار ایران نشده !؟
    با چند تا از فروشگاه های دوربین مکاتبه کردم، ولی هیچ جوابی بهم ندادن، حتی نمایندگی سونی در ایران هم این مدل رو وارد نکرده ! علت چیه؟ کسی می دونه ؟
    NetNegar تشکر می‌کند.
    شفیع فیروزبخش
    Nikon D7100 - SONY ALPHA 100
    گالری
    (می میرم، تا ایران بماند) «بایندر»

تشکر کرده
    33

دوستانی که ساکن تهران هستند......جایی رو توی جمهوری سراغ دارند که فروشگاه تخصصی دوربین سونی باشه؟؟؟
    (دنبال Sony SLT-A55 میگردم که شرکت بازرگانی ایران نماینده رسمی سونی توایران وارد نکرده!!!!)
    من تو مجتمع پایتخت 1300000T سراغ دارم.....آیا توی جمهوری قیمت مناسبتر گیر میاد؟؟؟

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

دوستانی که ساکن تهران هستند......جایی رو توی جمهوری سراغ دارند که فروشگاه تخصصی دوربین سونی باشه؟؟؟
    (دنبال Sony SLT-A55 میگردم که شرکت بازرگانی ایران نماینده رسمی سونی توایران وارد نکرده!!!!)
    من تو مجتمع پایتخت 1300000T سراغ دارم.....آیا توی جمهوری قیمت مناسبتر گیر میاد؟؟؟
    نمایندگی سونی که یه چندتایی در خیابان جمهوری هست. اما من شخصا هنوز این دوربین ها رو در هیچکدوم ندیدم
    majid babaian تشکر می‌کند.
    Back for Good

صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین