صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38
Like Tree71تشکر

موضوع: Sony SLT-A35

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

پیش فرض Sony SLT-A35

سلام دوستان

شرکت سونی جایگزین آلفا 33 را معرفی کرد

مشخصات :

•Revised 16.2MP CMOS sensor
    •ISO 100-12800
    •ISO 100-25600 in multi-frame NR mode
    •15-point AF sensor (3 cross-type)
    •SLT design offering full-time live view with phase-detection autofocus
    •1080i60 HD video in AVCHD format (from 30fps sensor output)
    •Auto+ mode giving easy access to the appropriate multi-shot shooting modes
    •Picture Effects processing options

لینک بررسی بیشتر :
    http://dpreview.com/previews/sonyslta35/

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

پیش فرض اطلاعات تکمیلی

دوستان سلام مجدد

در ادامه معرفی دوربین جدید سونی اطلاعات زیر ارائه می گردد :

دوربین SLT A35 سونی

برای اینکه در مصرف و تولید گرما بهبود حاصل گردد چیپ مورد استفاده طراحی مجدد شده است. A35 قادر است که تصاویر ویدئویی با کیفیت ۱۰۸۰i60 و ۷ تصویر در ثانیه با کیفیت ۸٫۴MP بگیرد. SLT A35 سونی دوربینی سبک، فشرده و عکاسی با آن آسان می باشد و با سبک حرفه ای که در طراحی آن رعایت شده است برای تمامی عکاسان با قابلیت های مختلف مناسب است. این دوربین بر اساس مدلهای α۳۳ و α۵۵ ساخته شده است و با تکنولوژی Translucent Mirror (آینه نیمه شفاف) ساخته شده است که اجازه فوکوس سریع، ذقیق و پشت سر هم در عکاسی را می دهد. تکنولوژی جدید به پشت سر گذاشتن محدودیت DSLR های مدرن، ویژگی منحصربفرد APS HD CMOS را رابطی کاربرپسند ترکیب کرده بگونه ای که عکاسی با این دوربین برای عکاسانی که تازه وارد دنیای SLR شده اند نیز لذت بخش و آسان خواهد بود. راهنمایی که بر روی صفحه نمایش نشان داده می شودتوضیح کاملی در مورد عملکرد تنظیمات مختلف به کاربر می دهد.

عکاسی تله فوتوی سریع به شما اجازه می دهد که با سرعت ۷ فریم در ثانیه عکاسی کنید. این در حالی است که با سرعت ۵٫۵ فریم بر ثانیه می توانید تصاویر با رزولوشن کامل را شکار کنید. سرعت بالا این دوربین را برای عکاسی از مسابقات ورزشی و یا کودکان بسیار مناسب نموده است. کیفیت ۱۵٫۲ مگاپیکسلی باعث شده است که تصایر با جزئیات کامل و نویز کم تولید شود. پردازنده BIONZ® نیز در کنار سنسور وظیفه پردازش اطلاعات و تولید تصاویر نهایی بی عیب و نقص را بر عهده خواهد داشت. حداکثر ایزوی این دوربین ۱۲۸۰۰ و قابل افزایش تا ۲۵۶۰۰ می باشد که عکاسی در نور کم را با کیفیت مناسب ممکن می سازد.
    ویژگی Picture Effects در α۳۵ به عکاس اجازه می دهد که یکسری افکت ها را در زمان عکاسی اضافه نماید. به این صورت که عکاس قبل از گرفتن عکس تاثیر افکت را بر روی صفحه نمایش می بیند و سپس عکس را می گیرد. این افکت ها شامل Retro Photo, High-key, Toy Camera و Posterization می باشد.

کاهش در مصرف نیرو باعث شده است که عمر باطری دوربین زیاد شود و با هر بار شارژ عکاس قادر است ۴۴۰ عکس شکار نماید که ۳۰ درصد افزایش نسبت به مدل قبلی را نشان می دهد. مدل α۳۵ با ۳۲ لنز A-mount که شامل ۶ لنز کارل سایز نیز می باشد سازگاری دارد. همچنین شما می توانید دیگر لوازم جانبی سری آلفا مانند فلاش، کیف، مانیتورهای LCD و دیگر وسایل را نیز برای آن خریداری نموده و استفاده نمایید. دوربین جدید با تمامی حافظه های SD سونی از جمله کلاس ۱۰، و همچنین سری Memory Stick PRO-HG™ Duo HX نیز سازگاری دارد. شما می توانید حافظه هایی تا ۳۲ گیگابایت را بر روی این دوربین استفاده کنید و از عکاسی های پشت سر هم و فیلمبرداری HD لذت ببرید.

دوربین α۳۵ از ماه آگوست همراه با کیت ۱۸-۵۵mm با قیمت ۷۰۰ دلار عرضه خواهد شد. قیمت SLT-A35 بدون لنز نیز ۶۰۰ دلار خواهد بود.

منبع : رادار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    60

سلام ممنون از اطلاعاتتون
    من کارم معماری هستش و برای گرفتن عکس از نمونه کارهام باید دوربینی با نسبت تصویر 16:9 داشته باشم که خوشبختانه این دوربین این قابلیت رو داره و همینطور که می شه دید ال سی دی این دوربین هم با نسبت تصویر 16:9 ساخته شده .
    باید بگم که من اصلا یه عکاس حرفه ای نیستم ولی خیلی به عکاسی علاقه دارم ، دنبال یه دوربین کامل و در عین حال ساده می گردم ، طبق تحقیقاتی که توی فروم ها کردم 550 دی کنون رو خیلی پسندیدم اما با معرفی این دوربین یکم دودل شدم .
    کنون دوربینی شناخته شده هستش که قدمتش زیاده اما سونی تقریبا تازه وارده در این مورد کنون رو می پسندم .
    الگوریتم پردازش عکس ها در کنون و نیکن خیلی قویتر از سونی در این مورد هم کنون رو میپسندم . ( حتی طبق تجربه ی خودم در دوربین کامپکت سونی و کنون ، کنون خیلی قویتر بود با توجه به اینکه مگا پیکسل کنون از سونی کمتر هم بود )
    تجهیزات جانبی کنون فراوانند اما سونی محدود باز هم در این مورد کنون رو می پسندم .
    نسبت تصویر سونی 16:9 هستش اما کنون 3:2 پس در این مورد سونی رو می پسندم .
    در مورد فوکوس کردن اگه 550 دی فوکوس کندی داشته باشه برای عکاسی سریع شاید مناسب نباشه این رو نمی دونم که چقدر فرق بین فوکوس کنون و سونی هست.
    در مورد راحتی کار کردن که توی مشخصات سونی گفته که حتی برای کسایی مثل من که تازه وارد دنیای اس ال ار شده اند هم کاربری راحتی داره در این مورد هم سونی رو می پسندم.
    قیمت سونی هم کمتره
    حالا نمی دونم کدومش رو انتخاب کنم ؟ به نظر اساتید حرفه ای عکاسی اگه شما جای من بودین کدوم رو انتخاب می کردین و به چه دلیلی .
    ممنون از راهنماییتون .

كاربر همراه nalibre آواتار ها
    تشکر کرده
    787

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_1984 نمایش پست ها
    سلام ممنون از اطلاعاتتون
    من کارم معماری هستش و برای گرفتن عکس از نمونه کارهام باید دوربینی با نسبت تصویر 16:9 داشته باشم که خوشبختانه این دوربین این قابلیت رو داره و همینطور که می شه دید ال سی دی این دوربین هم با نسبت تصویر 16:9 ساخته شده .
    باید بگم که من اصلا یه عکاس حرفه ای نیستم ولی خیلی به عکاسی علاقه دارم ، دنبال یه دوربین کامل و در عین حال ساده می گردم ، طبق تحقیقاتی که توی فروم ها کردم 550 دی کنون رو خیلی پسندیدم اما با معرفی این دوربین یکم دودل شدم .
    کنون دوربینی شناخته شده هستش که قدمتش زیاده اما سونی تقریبا تازه وارده در این مورد کنون رو می پسندم .
    الگوریتم پردازش عکس ها در کنون و نیکن خیلی قویتر از سونی در این مورد هم کنون رو میپسندم . ( حتی طبق تجربه ی خودم در دوربین کامپکت سونی و کنون ، کنون خیلی قویتر بود با توجه به اینکه مگا پیکسل کنون از سونی کمتر هم بود )
    تجهیزات جانبی کنون فراوانند اما سونی محدود باز هم در این مورد کنون رو می پسندم .
    در مورد فوکوس کردن اگه 550 دی فوکوس کندی داشته باشه برای عکاسی سریع شاید مناسب نباشه این رو نمی دونم که چقدر فرق بین فوکوس کنون و سونی هست.
    در مورد راحتی کار کردن که توی مشخصات سونی گفته که حتی برای کسایی مثل من که تازه وارد دنیای اس ال ار شده اند هم کاربری راحتی داره در این مورد هم سونی رو می پسندم.
    قیمت سونی هم کمتره
    حالا نمی دونم کدومش رو انتخاب کنم ؟ به نظر اساتید حرفه ای عکاسی اگه شما جای من بودین کدوم رو انتخاب می کردین و به چه دلیلی .
    ممنون از راهنماییتون .
    سلام
    اگر دلیلتون برای سونی وجود نسبت 16:9 در دوربین است اکیدا توصیه می کنم دست نگه دارید و قبل از خرید مطالعه بیشتری داشته باشید
    M. Beyrami، Vahid و mahdi_1984 تشکر می‌کنند.
    [CENTER][/CENTER]

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

دوست عزیز نسبت تصویر تمام دوربینهای اس ال آر بین دو حالت 3:2 و 16:9 قابل سوئیچ کردن هست. نسبت تصویر در دوربینهای کامپکت ارزان قیمت معمولا 4:3 هست که حتی در اونها هم در اکثرشون شما یک مود عکاسی 3:2 و 16:9 دارید. در دوربینهای اس ال آر و حرفه ای نسبت پیش فرض 3:2 هست ولی در تنظیمات دوربین شما میتونی نسبت تصویر 16:9 رو انتخاب کنی و عکس کوچکتر از سایز اصلی دوربین ولی در نسبت 16:9 بندازی.
    M. Beyrami، mahdi_1984 و soheil.ataie تشکر می‌کنند.
    Back for Good

كاربر جديد
    تشکر کرده
    60

ممنون از راهنمایی دوستان ، این موضوعی که اشاره کردین حل شد در مورد سایر مشخصات کنون و سونی نظرتون چیه آیا سرعت فوکوس کردن و کابری آسان ملاک مورد قبولی هست یا اون هم مهم نیست ؟

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

ممنون از راهنمایی دوستان ، این موضوعی که اشاره کردین حل شد در مورد سایر مشخصات کنون و سونی نظرتون چیه آیا سرعت فوکوس کردن و کابری آسان ملاک مورد قبولی هست یا اون هم مهم نیست ؟
    هر دو عوامل بسیار مهمی هستند. مخصوصا سرعت فوکوس.
    mahdi_1984 تشکر می‌کند.
    Back for Good

كاربر جديد
    تشکر کرده
    60

جناب آقا وحید منم منظور از صحبتم همین هست که بدونم کاربری آسان و سرعت فوکوس سونی آیا اونقدر تفاوت داره با کنون که باعث بشه در مقابل کنون برتری محسوب بشه یا نه ؟
    البته نظر شخصی من اینه که کیفیت رو باید تو امتیاز دادن به یه دوربین 2 امتیاز حساب کنیم .
    حالا در مجموع همه گفته ها اگه تمام معایب و محاسن هر دو دوربین رو با هم مقایسه کنیم شما کدوم رو انتخاب می کنین ، اگه با ذکر دلیل باشه ممنون می شم .

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

جناب آقا وحید منم منظور از صحبتم همین هست که بدونم کاربری آسان و سرعت فوکوس سونی آیا اونقدر تفاوت داره با کنون که باعث بشه در مقابل کنون برتری محسوب بشه یا نه ؟
    البته نظر شخصی من اینه که کیفیت رو باید تو امتیاز دادن به یه دوربین 2 امتیاز حساب کنیم .
    حالا در مجموع همه گفته ها اگه تمام معایب و محاسن هر دو دوربین رو با هم مقایسه کنیم شما کدوم رو انتخاب می کنین ، اگه با ذکر دلیل باشه ممنون می شم .
    سرعت فکوس سونی در لایو ویو بسیار بهتر از کنن و نیکون هست از نوشته های شما اینطور بر میاد که به سونی علاقه داری ولی بین کنن و سونی گیر کردی .
    من هم الفا 350 سونی داشتم هم 60دی کنون دارم
    فکر نمیکنم تفاوتی انچنانی از نظر کیفیت و امکانات بین 2 مدل هم رده از کنون و سونی برای کاربر عادی و خانگی باشه . برای حرفه ای ها هم نیاز و شرایط عکاس مطرح هست که میشه بحث کرد ...
    با وجود 60دی هنوز هم بعضی وقتها بعضی از شرایطی که پیش میاد احساس میکنم سونی بهتر عمل میکرد ! لرزشگیر بدنه ! سرعت لایو ویو ! باطری عالی !
    ولی با این وجود هنوز هم اگر قرار بر انتخاب من باشه یا کنون یا نیکون انتخاب میکردم . بر حسب نیازی که دارم.
    با افزایش قیمتی که شاهد اون هستیم لوازم جانبی و لنز سونی هم فکر میکنم با بقیه برند ها هم سطح شده از نظر قیمت ..
    پ.ن
    شاید 2 سال پیش که من سونی رو گرفتم سونی پر نویز و گران و ... می بود . ولی الان پیشرفت خوبی کرده و اینده خوبی هم پیش رو داره .
    باز هم توصیه میکنم نیازهای خودتون رو برسی کنید و بعد تصمیم بگیرید.
    Miri، mahdi_1984 و soheil.ataie تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    60

ممنون جناب 350
    من آرشیتکت هستم و با توجه به شغلم و استعداد ذاتی که در زمینه ی کار های هنری دارم می دونم در امر عکاسی حرفه ای می تونم سریع پیشرفت کنم ، بر خلاف تصور شما من تعصب اکیدی روی کنون دارم و از همه نظر باهاش حال می کنم ولی در عین حال می خوام انتخاب کاملی داشته باشم .در ضمن درست که در حال حاضر من در حد یک کاربر خانگی هستم ولی دلیل خرید دوربین حرفه ای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه ای و همچنین این موضوع نیاز شغلی من هم هست بنابراین دوربینی می خوام که نیاز یک عکاس حرفه ای رو پاسخ بگه نه یک عکاس خانگی .
    سوالم از حضور شما اینکه با توجه به این که مشخصات فنی سونی رو به این زیبایی تفسیر کردین چرا باز هم کنون رو انتخاب می کنین .
    در مورد تفاوت کیفیتی که بین دو دوربین ذکر کردین که تفاوت چندانی را متوجه نشدین من درست منظورتون رو نفهمیدم . باید دید در چه شرایطی کیفیت ها مقایسه شدن مثلا در شرایط نوری خوب و بدون لرزش و کلا شرایط ایده ال عکاسی شاید یه دوربین کامپکت هم عکسی در حد اس ال ار بگیره اما اون چیزی که قدرت یه دوربین رو ثابت می کنه عکس خوب در بدترین شرایط عکاسی هستش.
    البته اساتید در این موال زیاد هستند و من سوادم در حدی نیست که بخوام بحث های تخصصی بکنم و قبلا از ایشان معذرت خواهی می کنم .
    حالا با تمام این تفاصیر شما چه دوربینی بین این دو مدل از سونی و کنون رو پیشنهاد می کنید ، ممنون می شم که دلیلش رو هم ذکر کنید .

صفحه 1 از 4 1 2 3 4 آخرینآخرین