صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
Like Tree3تشکر

موضوع: Sony Alpha NEX-5 یا Olympus PEN E-PL3

كاربر جديد pedram.t آواتار ها
    تشکر کرده
    8

Question Sony Alpha NEX-5 یا Olympus PEN E-PL3

دوستان و اساتید محترم کدام یک رو پشنهاد میکنید ؟ (من یکی از این دو دوربین با توجه به امکانات خوبی که دارن و فیلم برداری فول اچ دی . کیفیت عکس خوب .واسه اینک سبک هستند و کوچک و راحتر میشه جابجا کرد می خوام )"

تشکر کرده
    8

از دوستان اگه راهنمائی کنند خوشال میشم"
    ;)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

با سلام خدمت دوست عزیزم:
    در همین ابتدا باید عرض کنم که من هیچ کدوم از این دوربینها رو توی این رنج قیمت نمی پسندم چون با این قیمت انتخابهای بهتری در برندهای دیگر وجود داره ولی خب شما بحث ابعاد و امکانات دوربین رو عرض کردید که به هر حال این هم نکته مهمیه و این دو دوربین در این مورد تقریبا بی رقیب هستند.
    از نظر بنده اگر قرار به انتخاب از بین این دو باشد سونی بهتر است بنا به چند دلیل از جمله سایز سنسور بزرگتر که خیلی مهمه. صفحه نمایش چرخنده و با کیفیت بهتر. ولی این نکته را فراموش نکنید که تهیه لنز برای این دو دوربین بدلیل قیمت بالا چندان به صرفه نیست!

تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam 007 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست عزیزم:
    در همین ابتدا باید عرض کنم که من هیچ کدوم از این دوربینها رو توی این رنج قیمت نمی پسندم چون با این قیمت انتخابهای بهتری در برندهای دیگر وجود داره ولی خب شما بحث ابعاد و امکانات دوربین رو عرض کردید که به هر حال این هم نکته مهمیه و این دو دوربین در این مورد تقریبا بی رقیب هستند.
    از نظر بنده اگر قرار به انتخاب از بین این دو باشد سونی بهتر است بنا به چند دلیل از جمله سایز سنسور بزرگتر که خیلی مهمه. صفحه نمایش چرخنده و با کیفیت بهتر. ولی این نکته را فراموش نکنید که تهیه لنز برای این دو دوربین بدلیل قیمت بالا چندان به صرفه نیست!
    ممنونم دوست عزیز " راستش از بدنه فلزی الیمپوس خیلی خوشم میاد " ولی با سونی کار ننکردم ببینم به خوشدستی اون هستش یا نه" بنظرتون تفاوت محسوسی بینشون هست ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

با سلام مجدد خدمت دوست عزیزم باید عرض کنم که من سونی رو دستم گرفتم و چند ساعتی هم باهاش کار کردم خیلی خوش دسته مخصوصا دستگیره گریپ مناسبی داره که باعث میشه خیلی خوشدست باشه و تو دست مسلط باشه. ولی خب با المپیوس کار نکردم ولی طبق فرمایش شما بدنه فلزیش خیلی جذاب بنظر میرسه...

تشکر کرده
    8

با سلام مجدد خدمت دوست عزیزم باید عرض کنم که من سونی رو دستم گرفتم و چند ساعتی هم باهاش کار کردم خیلی خوش دسته مخصوصا دستگیره گریپ مناسبی داره که باعث میشه خیلی خوشدست باشه و تو دست مسلط باشه. ولی خب با المپیوس کار نکردم ولی طبق فرمایش شما بدنه فلزیش خیلی جذاب بنظر میرسه...
    اگر قیمتی هم از سونی و الیمپوس داشته باشد دریق نفرمایید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram.t نمایش پست ها
    اگر قیمتی هم از سونی و الیمپوس داشته باشد دریق نفرمایید
    سونی قیمتی حدود 900 هزار داره البته با لنز 18-55 ولی در مورد المپیوس اطلاعی ندارم.
    ویرایش توسط behnam 007 : Thursday 1 September 2011 در ساعت 17:44

تشکر کرده
    8

سونی قیمتی حدود 900 هزار داره البته با لنز 18-55 ولی در مورد المپیوس اطلاعی ندارم.
    مرسی دوست عزیز "

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    میشه بگید که بین دوربین های sony nex5 وsony alpha 200کدام یک عکسهای با کیفیت تری مخصوصا درتاریکی میگیرد و کار با آن آسانتر است و راحتتر میتوانیم پس زمینه را محو کنیم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط t_ebrahimibasab نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگید که بین دوربین های sony nex5 وsony alpha 200کدام یک عکسهای با کیفیت تری مخصوصا درتاریکی میگیرد و کار با آن آسانتر است و راحتتر میتوانیم پس زمینه را محو کنیم.

آلفا 200 کمی قدیمیه اگر کیفیت عکس برای شما اهمیت داره مخصوصا در تاریکی که گفتید Nex-5 خیلی بهتر هست و تنظیمات ساده تری هم داره

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین