صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38
Like Tree112تشکر

موضوع: Sony Alpha NEX-6

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    140

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza orang نمایش پست ها
    منظورتون از هر فیلتری رو متوجه نشدم ولی فیلترش چیز خاصی نیست فقط سایزش مهم هست که کمی کمیابه و تو پاساژ حافظ چند تا مغازه دارن . درباره فیلتر پلاریزه اطلاعی ندارم و سوالی نکردم . فیلتر رو میگفت 20 تومان که 15 تومان گرفتم ولی قیمت بقیه مغازه ها هم همین 15 تومان بود .
    سلام.
    آیا خود شرکت سونی فیلتر فابریکی برای لنز 50-16 طراحی نکرده؟ توی وبسایت شرکت چیزی پیدا نکردم. اگر دوستان اطلاع دارند ممنون می شم.
    SONY ALPHA NEX-5R + E PZ 16-50mm / HVL-F20S Flash

كاربر همراه
    تشکر کرده
    269

تا جایی که میدونم لااقل توی ایران فیلتر اصلی سونی برای این لنز وجود نداره حالا طراحی شدن یا نشدنش توسط سونی رو نمیدونم و اگر روی سایت سونی آمریکا نباشه توی لوازم جانبی نکس پس طراحی نده . در ایران هم چون نکس 6 توسط شرکت سونی ایران وارد نشده بنابراین لوازم جانبی نکس 6 و لنز کیت که 16-50 هست هم وارد نشده و وقتی هم از نمایندگیها فیلتر سایز 40.5 رو میخواستم با تعجب نگاه میکردن و سایز فیلتر مرتبط با 18-55 رو پیشنهاد میدادن ...
    Sundown تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

نکس6 الان تو بازار موجوده؟ قیمتش چقدره ؟ به جز 16 مگاپیکسلش چیزی از نکس 7 کم داره؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    269

نکس 6 و 7 رو یه فروشگاه معروف تو پاساژ پایتخت داره قیمتش فکر میکنم حدود 3800 باشه یا لنز کیت و تفاوتش به جز سنسور و مگا پیکسل کمی توی جنس بدنه هست و الا اکثر موارد یکسان هست

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    83

نکس 6 رو دیروز توی جمهوری (نزدیک پاساژ علاءالدین) دیدم. فروشنده میگفت توسط شرکت وارد شده (نمایندگی سونی بود) قیمت 3800 نمیدونم سونی راجع به بازار ایران چه فکری میکنه. اولا دوربین که با یکسال تاخیر وارد شد. ازه یک دوربین 800 دلاری را میده 3800 ؟ یعنی دلار حدود 4750.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

سلام دوستان من از نزدیک نکس 6 را ندیدم ولی تو عکسها به نظرم کفشک فلاش اون با بقیه دوربینهای آلفا سونی فرق می کنه و بیشتر شبیه کفشک فلاشهای کنون و نیکون می مونه اگه اشتباه می کنم راهنمایی کنید توفکرم یه نکس 6 بخرم و تو آتلیه استفاده کنم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها
    سلام دوستان من از نزدیک نکس 6 را ندیدم ولی تو عکسها به نظرم کفشک فلاش اون با بقیه دوربینهای آلفا سونی فرق می کنه و بیشتر شبیه کفشک فلاشهای کنون و نیکون می مونه اگه اشتباه می کنم راهنمایی کنید توفکرم یه نکس 6 بخرم و تو آتلیه استفاده کنم
    دوستان کسی در مورد کفشک فلاشش نظری نداره؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

لطفا اساتید و دوستان راهنمایی کنند
    من قصد خرید این دوربین را دارم بیشتر هم کارم پرتره و مستند اجتماعیه ولی خب آتلیه هم دارم و گاها باید ازش تو آتلیه استفاده کنم به نظرتو جواب میده یا نه ؟من تو آتلیه از کنون استفاده می کنم و راضیم و البته با نیکون نتونستم تو آتلیه خوب جواب بگیرم مخصوصا ته رنگ قهوه ای که میده نظرتون در مورد سونی چیه البته دلیل اصلیم از خرید نکس 6 داشتن کفشک استاندارده وگرنه از یه ارزونترش شروع می کردم مثل نکس 3n

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4