صفحه 34 از 41 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 331 تا 340 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر همراه Kavian آواتار ها
    تشکر کرده
    80

پیش فرض پاسخ: دكمه هاي كامند دايال H50

نقل قول نوشته اصلی توسط navids نمایش پست ها
    من نمیدونم شما از کدام فروشگاه معتبر سوال کردید ولی احتمالا فروشنده اون فروشگاه معتبر زیاد اطلاعات به درد بخوری نداره. night shot در هنگام عکاسی هم کار میکنه. ولی مود night shot را با عکاسی اینفرا رد اشتباه نگیرید. بلکه با کمک نور مادون قرمز عکس های تک رنگ میگیره (تقریبا یه چیزی تو مایه های تصاویر آیفون های تصویری در هنگام شب)
    -================================================== ==-
    سلام دوست من
    شما مطمئن هستید Night Shut در مد عکاسی کاربرد دارد؟؟؟ اگر بله این نوع عکس چه کاربردی دارد؟؟ (عکس تک رنگ احتمالا سبز)
    در مورد اون آقا باید عرض کنم چون با اطمینان کامل این حرف را زد و اتفاقا تاکید هم کرد و من هم گفتم شما مطمئن هستید ایشان فرمودند بله!!!
    هرچند که اطلاعات شخصی که خودش با دوربین کار کرده مثل شما قطعا ارحجیت دارد
    متشکرم دوست من
    کاویان
    ali40 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavian نمایش پست ها
    -================================================== ==-
    سلام دوست من
    شما مطمئن هستید Night Shut در مد عکاسی کاربرد دارد؟؟؟ اگر بله این نوع عکس چه کاربردی دارد؟؟ (عکس تک رنگ احتمالا سبز)
    در مورد اون آقا باید عرض کنم چون با اطمینان کامل این حرف را زد و اتفاقا تاکید هم کرد و من هم گفتم شما مطمئن هستید ایشان فرمودند بله!!!
    هرچند که اطلاعات شخصی که خودش با دوربین کار کرده مثل شما قطعا ارحجیت دارد
    متشکرم دوست من
    کاویان
    عکاسی از حیات وحش در تاریکی و شب یکی از مواردی است که با این دوربین و این مد انجام می شود!

اطلاعات شما ناقص است و بر روی آن تاکیید داشتید و حتی دانش دیگر دوستان را زیر سوال بردید در صورتی که مرجع شما اطلاعات اش کافی نبوده اما شما به صرف فروشنده بودن به آن اعتماد کردید.

بهتر است بیشتر و بهتر به دوستان عکاس این فروم اعتماد کنید.
    Navids، partow، rezafh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    80

پیش فرض Focal Length

سلام بر دوستان عزیز
    در قسمت گالری سایت عکسی از دوربین H50 وجود دارد که مربوط به دخترکی روی لبه سنگ در نهر آبی می باشد .. (عکسی که سیاه و سفید گرفته شده)
    سوالم این است که در EXIF فاصله کانونی یا Focal Length را 78 تعیین نموده! از دوستان عزیز خواهشمندم بفرمایند این عدد از کجا آمده است؟؟ آیا این عدد را خود دوربین محاسبه می کند یا ما باید بدهیم یا ...؟؟
    خواهشمندم دوستان عزیز به جای دیگری حواله نکنند و پاسخ را بفرمایند تا عزیزان دیگر هم استفاده نمایند ...
    با احترام
    کاویان
    ali40 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    عکاسی از حیات وحش در تاریکی و شب یکی از مواردی است که با این دوربین و این مد انجام می شود!

اطلاعات شما ناقص است و بر روی آن تاکیید داشتید و حتی دانش دیگر دوستان را زیر سوال بردید در صورتی که مرجع شما اطلاعات اش کافی نبوده اما شما به صرف فروشنده بودن به آن اعتماد کردید.

-======================-
    با تشکر
    فکر می کنم هدف از تاسیس چنین انجمن هایی اطلاع رسانی باشد ... بحث زیرسوال بردن اطلاعات این و آن نیست ...
    همه ما اینجا جمع شده ایم که چیزی بیاموزیم و به یکدیگر بیاموزانیم که در غیر اینصورت وقت خود را تلف نمی کردیم جناب قبادی
    ali40 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: Focal Length

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavian نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    در قسمت گالری سایت عکسی از دوربین H50 وجود دارد که مربوط به دخترکی روی لبه سنگ در نهر آبی می باشد .. (عکسی که سیاه و سفید گرفته شده)
    سوالم این است که در EXIF فاصله کانونی یا Focal Length را 78 تعیین نموده! از دوستان عزیز خواهشمندم بفرمایند این عدد از کجا آمده است؟؟ آیا این عدد را خود دوربین محاسبه می کند یا ما باید بدهیم یا ...؟؟
    خواهشمندم دوستان عزیز به جای دیگری حواله نکنند و پاسخ را بفرمایند تا عزیزان دیگر هم استفاده نمایند ...
    با احترام
    کاویان
    دوست عزیز خود دوربین محاسبه می کند و در اگزیف ثبت می کند.

یک راه دیگر !

می توانستید در گوگل سرچ کنید یک عکس از این دوربین با اگزیف ببنید و در ACD See بازش کنید و اگزیف را مشاهده کرده و متوجه شود.

راه های رسیدن به خدا به تعداد انسان ها است!

بنده متوجه نمی شوم...

وقتی شما می فرمایید:

احتمالا شما H50 نداريد وگرنه اين حرف را نمي زديد!! در تمام سايت ها هم مي توانيد عكس اين دوربين را از بالا بصورت زوم شده مشاهده بفرمائيد!
    یعنی چه؟

یا شما دارید یک یاز دوستان و اطلاعاتش را زیر سوال می برید یا شما اطلاعاتتان ناقص است و باید تکمیل اش کنید!بیش از این دو حالت چیزی متصور نیستم.
    Navids، Mashhadi Vahid، NASSER KHAN و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام جناب قبادی
    این مود نایت شات که میفرمایین روی دوربین های H50 که دست برقضا یک دستگاهش رو منهم دارم بنظرم خیلی ضعیفه یا شاید روی دوربین من اینطوریه و شاید ایراد داره
    روی دوربین من و در تاریکی وقتی این وضعیت رو فعال میکنم ناحیه بسیار کم وسعت و یک زاویه تقریبا باریکی رو روشن میکنه آیا این وضعیت در تمام این دوربینها یکسانه یا مال من ایراد داره؟ اگه ایراد داشته باشه زود دست به کار بشم چون دوربینم گارانتی داره.
    با اینکه پر چونگی کردم یه سوال دیگه هم از خدمت استاد دارم: وقتی از LCD استفاده میکنم و وقتی به سمت یک منع نورانی مثل لوستر و یا پنجره رو به آفتاب و امثال آن نشانه گیری میکنم کیفیت تصویر اولا پایین میاد و خطوط کمرنگ و نسبتا پهن و برنگ بنفش کمرنگ و بصورت عمودی تقریبا سرتاسر LCD رو میپوشاند.آیا این ایرادی مخصوص دوربین منه یا تو همشون دیده میشه؟
    متشکرم ازتون
    موفق باشین
    معذرت از اینکه خیلی زیاد حرف زدم.
    ali40 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    80

پیش فرض Sony DSC-H50

به نظرم آپدیت خوبیه!

داشتن مونیتور 3 اینچ با قابلیت چرخش و سنسور بزرگ تر و ایزو 3200 و مد Night Shot و واید 31 م م و رزلوشن بیشتر به همراه قیمت مناسب از برتری های این مدل.

در مورد بدنه هم باید عرض كنم كه یك بدنه كاملا جدید و زیبا( به نظر من ) است.

توجه فرهاد خان رو به گریپ جلب می كنم!

شباهت انكار نشدنی با بدنه های DSLR جدید سونی داره.

بسیار به خانواده آلفا 200 شبیه است...
    -=======================================-
    سلام بر جناب قبادی ...
    داشتم نامه های این انجمن را از ابتدا مطالعه می کردم که این پست شما توجهم را جلب نمود ... به نظر شما واید 31 میلی متری واید خوبی است؟؟ با مطالعاتی که تاکنون داشتم تصور می کردم واید 16 بسیار عالیست که مثلا روی lx3 وجود دارد .... آیا تفاوت خیلی ناچیز است؟؟
    متشکرم
    ali40 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    80

پیش فرض Sony DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط qavemm نمایش پست ها
    کاوه جان کاملا موافقمتان )قزوینی گفتم)!

خیلی شبیه به A200 شده بدنه ش...

ولی ISO3200 و مد Nisht shot و LCD و 31 م م دقیقا توی H9 هم به همین شکل بود...با این تفاوت که این دفعه لنز یک المان ED داره... !
    و یک امکان خوب جدید (با تشکر از دوستان سونی) کنترل بر Noise Reduction است که خیلی برام جذاب بود !
    -======================================-
    سلام دوست من
    من امروز کاتالوگ نورنگار را مطالعه می کردم که H50 را یک دوربین Compact معرفی نموده بود نه SLR-LIKE در صورتی که فکر می کنم H50 یک SLR-LIKE باشد، درست عرض نمی کنم؟؟
    با تشکر
    کاویان
    ali40 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط NASSER KHAN نمایش پست ها
    سلام جناب قبادی
    این مود نایت شات که میفرمایین روی دوربین های H50 که دست برقضا یک دستگاهش رو منهم دارم بنظرم خیلی ضعیفه یا شاید روی دوربین من اینطوریه و شاید ایراد داره
    روی دوربین من و در تاریکی وقتی این وضعیت رو فعال میکنم ناحیه بسیار کم وسعت و یک زاویه تقریبا باریکی رو روشن میکنه آیا این وضعیت در تمام این دوربینها یکسانه یا مال من ایراد داره؟ اگه ایراد داشته باشه زود دست به کار بشم چون دوربینم گارانتی داره.
    با اینکه پر چونگی کردم یه سوال دیگه هم از خدمت استاد دارم: وقتی از LCD استفاده میکنم و وقتی به سمت یک منع نورانی مثل لوستر و یا پنجره رو به آفتاب و امثال آن نشانه گیری میکنم کیفیت تصویر اولا پایین میاد و خطوط کمرنگ و نسبتا پهن و برنگ بنفش کمرنگ و بصورت عمودی تقریبا سرتاسر LCD رو میپوشاند.آیا این ایرادی مخصوص دوربین منه یا تو همشون دیده میشه؟
    متشکرم ازتون
    موفق باشین
    معذرت از اینکه خیلی زیاد حرف زدم.
    نه مشکلی از دوربین شما نیست.

اصولا دید در شب این دوربین های نوعی فیلمبرداری به حساب می آید.

مثل دوربین های فیلمبرداری دیگر.

در مورد سوال دوم هم اطلاع دقیقی ندارم اما به نظر نباید مشکلی باشد.
    Kavian و ali40 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

تشکر کرده
    80

پیش فرض مد ورزشي

سلام دوستان
    تفاوت مد ورزش در H50 با مد S چيست؟؟
    اگر قرار باشد در مد ورزشي سوژه صرفا فريز شود پس فرقش با S و بالا بردن سرعت شاتر چيست؟؟
    سوال دوم اينكه فرض كنيد در صحنه اي 4 سوژه در حال حركت داريم در مد ورزشي روي كدام سوژه فوكوس بهتري انجام مي شود يا اينكه هر 4 سوژه با فوكوس بي نهايت فريز مي شوند (افت كيفيت) ؟؟
    متشكرم
    كاويان
    ویرایش توسط Kavian : Wednesday 17 December 2008 در ساعت 22:04 دلیل: اشتباه در انتخاب تاپيك
    ali40 تشکر می‌کند.

صفحه 34 از 41 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... آخرینآخرین