صفحه 33 از 41 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 321 تا 330 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر همراه Kavian آواتار ها
    تشکر کرده
    80

پیش فرض پاسخ: H50 و سایت دیجی کالا و کلاهبرداری!!!

نه این سایتی که فرمودید سایت معتبری است

نه افرادی که آنجا هستند انسان های معتبر و آگاهی هستند

نه این سایت یک مرجع معتبر عکاسی است

نه فقط در مورد دوربین حرف می زنند و تخصصی داستان را نگاه می کنند

نه .............

این سایت یک سایت فروش اینترنتی ( شما بخوانید دلالی اینترنتی ) است

-==============================================-
    کاوه جان سلام
    در ادامه تائید فرمایشات شما، باید عرض کنم خدمت سایر دوستان که از یک جای دیگر هم می توان پی به سواستفاده این سایت از بازدیدکنندگانش برد! عرض می کنم:
    شما هر دوربینی را که می خواهید در این سایت سرچ کنید و به اصطلاح!! کارشناسی و نقد و بررسی دوربین را هم مطالعه بفرمائید! امکان ندارد دوربینی پیدا کنید که راجع به آن بد نوشته باشد یا بقول معروف خواننده را از خرید منصرف کرده باشد!! و جالب تر اینکه برای دوربینی مثل LX3 که تله تقریبا مزخرفی دارد، نوشته که از زوم تله آن لذت ببرید!!!!!!!!! و اراجیف دیگر ..... من الان 1 هفته است که 10 دوربین را در سایت های مختلف تست کرده ام و جالب اینکه این سایت راجع به هر 10 تا درست مثل هم نوشته!!
    خودتان بروید و ببینید .... پیرو تائید حرف دوستمون کاوه به کلیه عزیزان هشدار می دهیم که مطالب این سایت را جدی نگیرند و فقط به دیدن عکس ها و برخی گزارشات دیگر بسنده کنند ....
    پ.ن: حالا اگر کسی از این سایت خرید کند و پول را حواله کند (به هر طریق) و آنها هم به ریشش بخندند، واقعا چگونه می توان مسئولان آنرا تحت پیگرد قرار داد؟؟؟
    با احترام

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavian نمایش پست ها
    فیلتر پلاریزه VF-74CP به قیمت 87000 تومان
    دو کارت حافظه 4 گیگابایتی MSX-M4GS هر عدد به قیمت 50 هزار تومان
    سه پایه VCT-R640 به قیمت 42000 تومان (متاسفانه پیچ سه پایه من بلندتر از 5.5 میلیمتر بود)
    تله کانورتور VCL-DH1774 به قیمت 57000 تومان
    واید کانورتور VCL-DH0774 به قیمت 57000 تومان
    دو عدد باطری اینفولیتیوم NP-FG1 هر کدام به قیمت 27000 تومان
    شارژر BC-TRG به قیمت 40 هزار تومان.
    -=========================================-
    سلام دوست من
    با تشکر از لطف شما بابت قرار دادن لیست و قیمت ها
    اما شما که اینقدر هزینه کردید، پس چرا SLR نخریدید؟؟ و یا چرا دوربین بدون گارانتی از دوبی؟؟
    ضمنا سه پایه را خیلی گران خریدید! من برج بهار کسی را می شناسم که سه پایه یک و نیم متری را 13000 تومان می دهد!
    ضمنا خرید باطری بی مورد بود! مگر باطری و شارژر نبود تو پکش؟؟؟
    آقا این فیلتر پلاریزه برای گرفتن انعکاس آّب و شیشه استفاده می شود؟؟؟
    متشکرم
    کاویان
    اول اینکه دوست عزیزم برای نقل قول یک ارسال می توانید در پایین آن ارسال بر روی نقل قول کلیک کنید تا آن نقل قول به ابتدای متن شما اضافه شود ( مثل همین کاری که بنده انجام دادم ) این کار دو حسن دارد!اول اینکه نام کاربری فرد نمایش داده می شود و دوم اینکه راحت تر دیده می شود.

بعد اینکه هر کسی که بودجه اش به پای یک DSLR برسد که حتما نباید به سمت آن برود!گاهی یک دوربین Slr Lik و یا حتی یک کامپک برای آن فرد بسیار مناسب تر خواهد بود و برایش کارایی بالاتری خواهد داشت.

مثلا برای داشتن امکانات برخی دوربین ها باید حداقل چند میلیون تومان هزینه لنز کنید.

در کل به دلیل وجود DSLR نمی توان آن را به همه توصیه کرد.

دوم اینکه خرید با گارانتی و یا بدون گارانتی یک موضوع کاملا سلیقه ای است.گاهی اندکی هزینه کردن برای گارانتی بسیار مناسب است.گاهی گارانتی بسیار معتبر است ( مثل گارانتی سونی که در بسیاری از موارد بدون هیچ مشکلی دوربین را تعویض می کند )پس همیشه گارانتی بد نیست و این هزینه همیشه هدر دادن پول نیست.این موضوع به ریسک پذیری فرد بستگی مستقیم دارد.

در مورد سه پایه قیمت اش اتفاقا کاملا درست است ( حتی ارزان است ) و قیمت این مدل سه پایه همین حدود یا قدری گران تر است

منظور شما را از سه پایه یک و نیم متری نفهمیدم!؟!مگر سه پایه قیمت اش بر حسب ابعاد است؟

بله به همراه بسیاری از دوربین ها باطری و شارژر وجود دارد.اما این به نوع عکاسی شما مربوط است.برای فردی که در خانه 4 تا شات می زند داشتن یک باطری که 300 تا 500 شات میزند کاملا کافی است.

اما عده ای هستند که یک تور می روند و 4 روز بعد باز میگردند و در این 4 روز در طبیعت بکر هستند بدون وجود شارژر و برق و .... پس این افراد نیاز به باطری اضافه دارند.

یا مثلا افرادی که گریپ تهیه می کنند به چه دلیل این همه برای داشتن آن هزینه می کنند؟

فیلتر پلاریزه این اثر را ندارد و فیلتر UV این اثر را کاهش می دهد.فیلتر پلاریزه برای پر کنتراست تر شدن تصاویر ( بخصوص ابر ها و آسمان ) و جلای بیشتر ابر ها و افزایش دینامیک رنج و .... کاربرد دارد.
    farhad44، amin64، partow و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: H50 و سایت دیجی کالا و کلاهبرداری!!!

نه این سایتی که فرمودید سایت معتبری است

نه افرادی که آنجا هستند انسان های معتبر و آگاهی هستند

نه این سایت یک مرجع معتبر عکاسی است

نه فقط در مورد دوربین حرف می زنند و تخصصی داستان را نگاه می کنند

نه .............

این سایت یک سایت فروش اینترنتی ( شما بخوانید دلالی اینترنتی ) است

-==============================================-
    کاوه جان سلام
    در ادامه تائید فرمایشات شما، باید عرض کنم خدمت سایر دوستان که از یک جای دیگر هم می توان پی به سواستفاده این سایت از بازدیدکنندگانش برد! عرض می کنم:
    شما هر دوربینی را که می خواهید در این سایت سرچ کنید و به اصطلاح!! کارشناسی و نقد و بررسی دوربین را هم مطالعه بفرمائید! امکان ندارد دوربینی پیدا کنید که راجع به آن بد نوشته باشد یا بقول معروف خواننده را از خرید منصرف کرده باشد!! و جالب تر اینکه برای دوربینی مثل LX3 که تله تقریبا مزخرفی دارد، نوشته که از زوم تله آن لذت ببرید!!!!!!!!! و اراجیف دیگر ..... من الان 1 هفته است که 10 دوربین را در سایت های مختلف تست کرده ام و جالب اینکه این سایت راجع به هر 10 تا درست مثل هم نوشته!!
    خودتان بروید و ببینید .... پیرو تائید حرف دوستمون کاوه به کلیه عزیزان هشدار می دهیم که مطالب این سایت را جدی نگیرند و فقط به دیدن عکس ها و برخی گزارشات دیگر بسنده کنند ....
    پ.ن: حالا اگر کسی از این سایت خرید کند و پول را حواله کند (به هر طریق) و آنها هم به ریشش بخندند، واقعا چگونه می توان مسئولان آنرا تحت پیگرد قرار داد؟؟؟
    با احترام
    خوب از نظر قوانین سایت و مجموعه عکاسی دات کام ما نمی توانیم به هیچ یک از سایت ها و یا فعالیت های تجاری بپردازیم .حالا چه نظرمان مثبت باشد و چه منفی.

به همین خاطر توصیه می کنم که این موضوع ر ا همین جا خاتمه دهیم تا زیاد کش دار نشود.

اما در کل توصیه بنده این است که سعی کنید خریدتان مستقیم باشد و از فروشندگان معتبر و اصلی و دست اول.

انشالله آن سایتی که شما فرمودید هم قصدشان خیر باشد و انسان های منصفی باشند.

بهتر است خارج از موضوع نشویم...
    partow و rezafh تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    80

پیش فرض Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط JiNi نمایش پست ها
    خیلی وقت است که به این تاپیک سر نزده ام و اما با توجه به بحث هایی که دیدم اخیراً مطرح شده گفتم شاید بد نباشد نظر خودم را هم بنویسم. فقط لطفاً دقت شود که این یک نظر شخصی است و ممکن است تادرست باشد.
    در نهایت هم اگر می توانستید بیشتر هم هزینه کنید دو لنز آلفا 200 را با یک 25-18 تعویض کنید که کیفیت خوبی دارد و دیگر نیازی به تعویض لنز نخواهید داشت.
    رواقع حرف وحید و سایر دوستان هم نقض نمی شود چون حقیقاتاً نمی شود و و نباید برای همه نسخه SLR پیچید و داستان فوق از این جهت روایت شد که تا حدودی کاربرد نسخه شفاف شود...باید دقیقاً بدانید که برای چه دوربین می خرید...
    در مورد باتری هم قبلاً بحث شده که الان دیگر باتری قلمی جایگاه چندانی ندارد چون باتری های لیتیومی حتی کم حجم تر از باتری های قلمی هستند(به لحاظ قابلیت حمل) و انرژی بیشتری را هم در خود ذخیره می کنند. می بینید که امروزه تقریباً همه تولید کنندگان به سمت این باتری ها رفته اند.
    -================================================== ====-
    آرش جان سلام
    1) حساس مي كنم از كيفيت H50 ناراضي هستيد؟ درست است؟؟؟؟
    2) فرموديد دو لنز كيت آلفا 200 را بدهيم و يك 25-18 بگيريم كه كيفيت خوبي دارد؟؟؟؟؟
    متشكرم
    كاويان

تشکر کرده
    80

پیش فرض دكمه هاي كامند دايال H50

سلام بر دوستان عزيز
    آقا چرا در H50 دكمه هاي S و A از روي دوربين حذف شده اند؟؟؟؟؟
    و سوال ديگر اينكه دكمه C روي كامند دايال چيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    متشكرم
    ali40 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Navids آواتار ها
    تشکر کرده
    328

پیش فرض پاسخ: دكمه هاي كامند دايال H50

سلام بر دوستان عزيز
    متشكرم
    فکر میکنم عکس دوربین دیگری را اشتباها دیده اید. چون هم دکمه های A و S سر جاشون هستند و دکمه c هم من ندیدم. ضمنا پست های دیگر آرش عزیز رو هم ببینید کاملا از این دوربین اظهار رضایت کرده اند.:cool:
    ali40 تشکر می‌کند.
    نوید صفایی
    Sony DSC- H50 | Sony DSC - W5 | Sony TRV250E

تشکر کرده
    80

پیش فرض دكمه هاي كامند دايال H50

نقل قول نوشته اصلی توسط navids نمایش پست ها
    فکر میکنم عکس دوربین دیگری را اشتباها دیده اید. چون هم دکمه های A و S سر جاشون هستند و دکمه c هم من ندیدم. ضمنا پست های دیگر آرش عزیز رو هم ببینید کاملا از این دوربین اظهار رضایت کرده اند.:cool:
    -==================================-
    سلام دوست من
    احتمالا شما H50 نداريد وگرنه اين حرف را نمي زديد!! در تمام سايت ها هم مي توانيد عكس اين دوربين را از بالا بصورت زوم شده مشاهده بفرمائيد!
    در هر صورت من جاي A و S را پيدا كردن كه اينك به Tv و Av تغيير داده شده!
    اما C را هنوز متوجه نشدم و در جايي هم هنوز نديده ام! لطفا دوستان ديگر كمك كنند ...
    يك مورد ديگر: گزينه Night Shut فقط جهت فيلم برداري در شب استفاده مي شود!! دوستان ديگر گول مادون قرمز و عكاسي در شب را نخورند! تعجب مي كنم كه در اين مدت بچه هاي اين انجمن و كساني كه راجع به H50 اظهار نظر مي كردند چرا اين مورد را به من متذكر نشدند چون من قبلا گفته بودم كه اين گزينه براي عكاسي مادون قرمز مي باشد ولي امروز كه به يكي از فروشگاه هاي معتبر زنگ زدم گفتند اين گزينه فقط براي فيلم برداري مي باشد نه عكاسي!! بنابراين يكي از مزيت هاي H50 نيز در برابر SX10 از بين رفت!! همين فروشگاه كيفيت SX10 را بر H50 ارجح دانست!!
    با تشكر از ساير دوستان
    با احترام
    كاويان

پ.ن: از آقاي قبادي تعجب مي كنم كه چرا زودتر اين مورد را نفرمودند

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام بر دوستان عزيز
    متشكرم
    سلام دوست من
    احتمالا شما H50 نداريد وگرنه اين حرف را نمي زديد!! در تمام سايت ها هم مي توانيد عكس اين دوربين را از بالا بصورت زوم شده مشاهده بفرمائيد!
    SONY-H50
    Kaveh Ghobadi، Navids، partow و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اگر داشتن امکانات خوب مد نظر نباشد و تنها کیفیت عکس گرفته شده مهم باشد،به نظر شما H50 گزینه مناسبتری است یا SX10 IS ؟
    ali40 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Navids آواتار ها
    تشکر کرده
    328

-==================================-
    سلام دوست من
    اما C را هنوز متوجه نشدم و در جايي هم هنوز نديده ام! لطفا دوستان ديگر كمك كنند ...
    يك مورد ديگر: گزينه Night Shut فقط جهت فيلم برداري در شب استفاده مي شود!! دوستان ديگر گول مادون قرمز و عكاسي در شب را نخورند! تعجب مي كنم كه در اين مدت بچه هاي اين انجمن و كساني كه راجع به H50 اظهار نظر مي كردند چرا اين مورد را به من متذكر نشدند چون من قبلا گفته بودم كه اين گزينه براي عكاسي مادون قرمز مي باشد ولي امروز كه به يكي از فروشگاه هاي معتبر زنگ زدم گفتند اين گزينه فقط براي فيلم برداري مي باشد نه عكاسي!! بنابراين يكي از مزيت هاي H50 نيز در برابر SX10 از بين رفت!! همين فروشگاه كيفيت SX10 را بر H50 ارجح دانست!!
    با تشكر از ساير دوستان
    با احترام
    كاويان

پ.ن: از آقاي قبادي تعجب مي كنم كه چرا زودتر اين مورد را نفرمودند

من نمیدونم شما از کدام فروشگاه معتبر سوال کردید ولی احتمالا فروشنده اون فروشگاه معتبر زیاد اطلاعات به درد بخوری نداره. night shot در هنگام عکاسی هم کار میکنه. ولی مود night shot را با عکاسی اینفرا رد اشتباه نگیرید. بلکه با کمک نور مادون قرمز عکس های تک رنگ میگیره (تقریبا یه چیزی تو مایه های تصاویر آیفون های تصویری در هنگام شب)
    Kaveh Ghobadi، Mashhadi Vahid، partow و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید صفایی
    Sony DSC- H50 | Sony DSC - W5 | Sony TRV250E

صفحه 33 از 41 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... آخرینآخرین