صفحه 24 از 41 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 231 تا 240 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    من رو خود سنجاقک هم نتونستم فکوس کامل کنم طوری که همه صفحه رو بگیره چه برسه به چشماش آرش جان!! البته با 3 4x زوم چون نمیشه معمولا نزدیکشون شد!! با کانورتور ها چی؟؟ با اونها تست کردید چقدر بهتر جواب میدن؟؟ شما تنها کسی هستید که کانورتور رو در این فروم دارید!! (اصلآ میشه یا بهتره بگم بی سوادییه منو ببخشید)
    اگر منظور شما کانورتورهای تله و واید هستند که باید بگویم نه تنها هیچ تاثیر مثبتی در عکاسی ماکرو ندارند و درواقع تاثیر منفی هم می گذارند. اما شما می توانید از لنز و فیلترهای کلوزآپ استفاده کنید(چیزی شبیه به این). البته خود سونی برای دهانه 74 میلیمتری هیچ لنز و فیلتر ماکرویی تولید نکرده و متاسفانه سایز دهانه H50 هم استاندارد نیست که بتوانید از محصولات دیگران استفاده کنید. تنها راه تبدیل دهانه از 74 میلیمتر به یک سایز استاندارد است(با نصب یک رینگ کاهنده یا افزاینده) و سپس استفاده از محصولات سایر تولید کننده ها.
    در مورد فوکوس و عکاسی ماکرو هم فکر می کنم بهتر باشد با دوستان یک سفر بروید و حضوری سوالات و اشکالات خود را بپرسید.
    MMahyar تشکر می‌کند.
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

دوست عزیز JiNi میشه شما

دو نمونه عکس یا ایزو 400 و زیر 400 با حالت nightshot دوربین h50 را بزارید
    1 سوال هم داشتم تو سایت برای پرتاب فلاش این دوربین نوشته
    Range: 0.2 - 9.1m (wide) 1.2 - 5.5m (tele سوال من اینجاست مثلا این 9 متر درحالت واید و 5.5 در حالت تله تو چه ایزویی هست تو ایزو 100 هست

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط sting نمایش پست ها
    دوست عزیز JiNi میشه شما

دو نمونه عکس یا ایزو 400 و زیر 400 با حالت nightshot دوربین h50 را بزارید
    1 سوال هم داشتم تو سایت برای پرتاب فلاش این دوربین نوشته
    Range: 0.2 - 9.1m (wide) 1.2 - 5.5m (tele سوال من اینجاست مثلا این 9 متر درحالت واید و 5.5 در حالت تله تو چه ایزویی هست تو ایزو 100 هست
    در وضعیت nightshot امکان تغییر ایزو وجود ندارد.
    در مورد فلاش دوربین هم متوجه منظور شما نشدم.
    آرش

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

تو حالت nightshot در چه ایزویی عکس میندازه 1 توضیح راجبش بده نمومه عکس هم در حالت nightshot آپلود کن ببینم فقط عکس رو بدون دستکاری بزار با هیچ برنامه اب حتی فتوشاپ رو تغییر ایجاد نکن حتی تغییر سایز هم نده راستی با چه رزولوشنی در حالت nightshot عکس میندازه
    در مورد فلاش هم منظورم این بود که محدوده ای که راجب پرتاب فلاش تو سایتها هست Range: 0.2 - 9.1m (wide) 1.2 - 5.5m (tele این اهداد رو نوشته
    حالا تو ایزو 100 و ایزو 400 در دو حالت تله و واید پرتاب فلاش چقدر هست

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط sting نمایش پست ها
    در مورد فلاش هم منظورم این بود که محدوده ای که راجب پرتاب فلاش تو سایتها هست Range: 0.2 - 9.1m (wide) 1.2 - 5.5m (tele این اهداد رو نوشته
    حالا تو ایزو 100 و ایزو 400 در دو حالت تله و واید پرتاب فلاش چقدر هست
    مشخصات فلش مطابق specification:
    Flash Effective Range : ISO Auto: Approx.0.2-Approx.9.1m(W) / Approx.1.2-Approx.5.5m(T); ISO3200: up to Approx.18m(W) / Approx.11m(T)

بنابراین دقیقاً نمی شود محدوده موثر فلاش را در هر ایزو به طور جداگانه به طور دقیق مشخص کرد.
    آرش

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

مرسی ولی راجب nightshot حرف نزدی نمونه عکس هم که باز نزاشتی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

دوستان کسی نبود نمونه عکس تو حالت nightshot بزاره و توضیح راجب ابن مود بده مثلا تو چه سایزی میشه عکس انداخت و چه ایزو میشه استفاده کرد کلا چه تنظیماتی در این حالت دوربین به ما میده

كاربر آشنا C@non آواتار ها
    تشکر کرده
    88

بعد از اینکه کل تاپیک رو دقیقا مطالعه کردم ؛ 3 تا سوال دارم در مورد H50 :

1- اینکه اگر اشتباه نکنم باطری که در پک خود دوربین هست NP-BG1 هست میخوام بدونم که این مدل چه فرقی با FG1 داره و کدومش بهتره و زمان شارژ بیشتری رو میتونه داشته باشه ؟

2- آیا با هر دو نوع باطری (BG1-FG1) دوربین این امکان رو داره که بصورت ثابت زمان شارژ باقی مانده رو روی LCD نشون بده ؟

3- اینکه هیچ کدوم از دوستان در مورد فیلمبرداری این دوربین حرفی نزدن اگه میشه در مورد کیفیت فیلمبرداری با 30 فریم هم یه توضیح بدین و اینکه آیا میشه از زوم اپتیکال در هنگام فیلمبرداری استفاده کرد یا اینکه زوم دیجیتال امکان پذیره‌؟

ممنون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط C@non نمایش پست ها
    بعد از اینکه کل تاپیک رو دقیقا مطالعه کردم ؛ 3 تا سوال دارم در مورد H50 :

1- اینکه اگر اشتباه نکنم باطری که در پک خود دوربین هست NP-BG1 هست میخوام بدونم که این مدل چه فرقی با FG1 داره و کدومش بهتره و زمان شارژ بیشتری رو میتونه داشته باشه ؟

2- آیا با هر دو نوع باطری (BG1-FG1) دوربین این امکان رو داره که بصورت ثابت زمان شارژ باقی مانده رو روی LCD نشون بده ؟

3- اینکه هیچ کدوم از دوستان در مورد فیلمبرداری این دوربین حرفی نزدن اگه میشه در مورد کیفیت فیلمبرداری با 30 فریم هم یه توضیح بدین و اینکه آیا میشه از زوم اپتیکال در هنگام فیلمبرداری استفاده کرد یا اینکه زوم دیجیتال امکان پذیره‌؟

ممنون
    بنده الان هر دو باطری را دارم و هر دو باطری FG1 و BG1 زمان شارژ یکسانی دارند. تنها تفاوت این است که باطری FG1 زمان باقی مانده را به دقیقه نمایش می دهد و BG1 از همان چوب خطهای سنتی(چه می گویند یه اینها؟!) استفاده میکند.
    در مورد فیلمبرداری هم بنده نظری ندارم چون هرگز از این قابلیت استفاده کرده ام اما تا جایی که خاطرم هست در انجمن ها به کیفیت خوب فیلم های این دوربین اشاره شده بود و اینکه هنگام فیلمبرداری امکان زوم اپتیکال هم وجود دارد. البته این قابلیت را باز باید چک کنید چون خیلی مطمئن نیستم.
    C@non تشکر می‌کند.
    آرش

كاربر آشنا C@non آواتار ها
    تشکر کرده
    88

سلام
    نمیدونم چرا این تاپیک خوابیده ؟

من امروز یه H50 خریدم (مبارکم باشه)

با گارانتی بازرگانی ایران و با قیمت 415 هزار (که البته 425 هزار بود) + یه مموری 2گیگ ژاپن
    FARID تشکر می‌کند.

صفحه 24 از 41 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 ... آخرینآخرین