صفحه 35 از 41 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 341 تا 350 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

پیش فرض پاسخ: مد ورزشي

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تفاوت مد ورزش در H50 با مد S چيست؟؟
    اگر قرار باشد در مد ورزشي سوژه صرفا فريز شود پس فرقش با S و بالا بردن سرعت شاتر چيست؟؟
    سوال دوم اينكه فرض كنيد در صحنه اي 4 سوژه در حال حركت داريم در مد ورزشي روي كدام سوژه فوكوس بهتري انجام مي شود يا اينكه هر 4 سوژه با فوكوس بي نهايت فريز مي شوند (افت كيفيت) ؟؟
    متشكرم
    كاويان
    سلام
    مهمترین تفاوت در مد Sport به غیر از سرعت شاتر اینه که در این مد ،فوکوس در حالت AF-Continuous یعنی فوکوس مداوم اتوماتیک قرار میگیره.کادر فوکوس ثابت در وسط و دوربین سعی میکنه جسم موجود در کادر رو همیشه فوکوس شده نگه داره تا عکاس در لحظه مناسب شات بزنه.
    در ضمن مزیت مد Sport همون فوکوس دائم هست و گاهی به علت بالا بودن سرعت حرکت سوژه حتی فریز هم نمیشه! بهتره برای فریز کردن از همان مد S استفاده کنید و اگه سوژه در حرکته ،فوکوس رو روی Continuous بگذارید.
    ویرایش توسط Rofougaran : Thursday 18 December 2008 در ساعت 00:53 دلیل: تکمیل متن
    Kavian و ali40 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Kavian آواتار ها
    تشکر کرده
    80

پیش فرض D60

نقل قول نوشته اصلی توسط Salman1421 نمایش پست ها
    سلام
    مهمترین تفاوت در مد Sport به غیر از سرعت شاتر اینه که در این مد ،فوکوس در حالت AF-Continuous یعنی فوکوس مداوم اتوماتیک قرار میگیره.کادر فوکوس ثابت در وسط و دوربین سعی میکنه جسم موجود در کادر رو همیشه فوکوس شده نگه داره تا عکاس در لحظه مناسب شات بزنه.
    در ضمن مزیت مد Sport همون فوکوس دائم هست و گاهی به علت بالا بودن سرعت حرکت سوژه حتی فریز هم نمیشه! بهتره برای فریز کردن از همان مد S استفاده کنید و اگه سوژه در حرکته ،فوکوس رو روی Continuous بگذارید.
    -=====================-
    سلام بر سلمان عزيز
    ضمن تشكر از شما بزرگوار
    در مورد دوربين D60 ممكنه يك توضيح كوچك بدهيد؟ من خيلي روي D60 نيكون زوم كرده ام و بسيار علاقه مند شده ام كه با اين بودجه ام از H50 به سمت D60 بروم ... البته H50 واقعا دوربين خوبي است و اظهارنظر اساتيد اين مطلب را اثبات كرد اما D60 طبعا يك دوربين SLR هست و من برايم گرفتن عكس هايي با عمق ميدان و دستكاري M و سرعت شاتر و نورسنجي و ... برايم به مراتب لذت بخش تر از زوم بالا و وايد و .... مي باشد به همين دليل با اين بودجه D60 و 1000D را مناسب ديدم ... با توجه به اين مطلب كه شما هم يك نيكون توي همين رنج داريد، آيا راضي هستيد؟ و من مي توانم عكس هاي شارپ با جزئيات بالايي را با همين لنز كيت 55-18 در نيكون D60 داشته باشم يا خير؟؟
    متشكر مي شوم
    با احترام
    كاويان

تشکر کرده
    80

پیش فرض پاسخ: دكمه هاي كامند دايال H50

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    نه مشکلی از دوربین شما نیست.

اصولا دید در شب این دوربین های نوعی فیلمبرداری به حساب می آید.

مثل دوربین های فیلمبرداری دیگر.

در مورد سوال دوم هم اطلاع دقیقی ندارم اما به نظر نباید مشکلی باشد.
    -=================-
    با سلام
    جناب قبادي از نظر ثبت جزئيات چطور؟؟ آيا مد نايت شات عكس معمولي به ما مي دهد يا شارپ با جزئيات بالا؟؟
    متشكرم
    ali40 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط mani25 نمایش پست ها
    پس حالا که هیچکس هیچ سیوالی نداره بنده را راهنمایی فرمایید:
    1- هنگام عکاسی از طریق تایمر عمل فوکوس که بصورت دستی تا نیمه شاتر فشار میدهیم به چه صورت کار میکنه؟
    2- سیوال بالا در مورد عکاسی با ریموت کنترل هم لطفا بفرمایید....
    3- ایا شارژ نگه داشتن باطری برای طولانی مدت مضر میباشد؟ بهتر همیشه دشارژ باشه ؟!!
    4- برای خرید لنز واید چه لنزی پیشنهاد میدهید؟
    5- با تمام منو ها کار کردم ولی از p واقعا سردر نیاوردم فرق p با اتواتیک چی است؟
    6- فرق easy با اتوماتیک چیست؟

ممنون از توجه دوستان....
    حتما اسن سیوال های من جایی پاسخ داده شده قبلا که کسی جواب نداده...؟!!!!

سیوال دیگه : ایا میتوان حالتی که در نمایش عکسها در اسلاید خود دوربین پخش میشود را بر روی dvd رایت کرد؟ اگر میشه از چه طریقی؟
    توضیح: با نرم افزار خود سی دی همراه میتوان عکسها رو اسلاید کرد و با فرمت گرافیکی رایت کرد ولی حالت نمایش عکسها مثل دوربین نیست و هم اینکه کیفیت بسیار پایین هست.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

-=================-
    با سلام
    جناب قبادي از نظر ثبت جزئيات چطور؟؟ آيا مد نايت شات عكس معمولي به ما مي دهد يا شارپ با جزئيات بالا؟؟
    متشكرم
    نمونه عکس H50 در مد Nightshot

[IMG]http://i40.*******.com/1jm4us.jpg[/IMG]

مد Nightshot رو به عنوان یک قابلیت باید دید و نباید انتظار عکسهای شارپ و با جزئیات بالا داشت.

پ ن: در مورد D60 هم به طور مفصل در تاپیک اختصاصی D60 پیگیری بفرمایید.دوستان به طور کامل مورد بررسی قرار داده اند.
    تاپیک اختصاصی D60:
    کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=6373
    FARID تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    80

پیش فرض باطري قلمي در دوربين H1

سلام دوستان
    يك چيز عجيب!
    الان 3 روزه كه دوربين H1 يكي از دوستانم را براي بررسي گرفته ام! باور نمي كنيد .... با يك شارژ 10 ساعتي 2 عدد باطري قلمي 2300 ميلي دقيقا 1 روز با دوربين و LCD ور رفتم و كلي عكس گرفتم! مگر تمام مي شود لامسب!
    عجب قدرتي داره اين H1 اميدوارم سري هاي بعدي سوني هم همينگونه باشند ...
    با احترام
    كاويان

تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط Salman1421 نمایش پست ها
    نمونه عکس H50 در مد Nightshot

[IMG]http://i40.*******.com/1jm4us.jpg[/IMG]

مد Nightshot رو به عنوان یک قابلیت باید دید و نباید انتظار عکسهای شارپ و با جزئیات بالا داشت.

پ ن: در مورد D60 هم به طور مفصل در تاپیک اختصاصی D60 پیگیری بفرمایید.دوستان به طور کامل مورد بررسی قرار داده اند.
    تاپیک اختصاصی D60:
    کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=6373

-====================-
    سلام دوست من
    ضمن تشكر از شما و عكس ارسالي تان
    اگر قرار باشد كيفيتش اين باشد كه فكر مي كنم قرار دادن اين امكان صرفا يك حربه تبليغاتي بوده باشد و لاغير!
    با احترام
    كاويان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

برای سونی h50 فقط از کانورتور لنز تله 1774 میتوان استفاده کرد؟ نظر اساتید در مورد این لنز چیست؟ و همینطور برای لنز واید ممنون میشم بهترین لنز معرفی کنید و احیانا اگر قیمت هم دارید بفرمایید... با تشکر ...
    ali40 تشکر می‌کند.

كاربر جديد ali-d آواتار ها
    تشکر کرده
    23

پیش فرض پاسخ: باطري قلمي در دوربين H1

سلام دوستان
    يك چيز عجيب!
    الان 3 روزه كه دوربين H1 يكي از دوستانم را براي بررسي گرفته ام! باور نمي كنيد .... با يك شارژ 10 ساعتي 2 عدد باطري قلمي 2300 ميلي دقيقا 1 روز با دوربين و LCD ور رفتم و كلي عكس گرفتم! مگر تمام مي شود لامسب!
    عجب قدرتي داره اين H1 اميدوارم سري هاي بعدي سوني هم همينگونه باشند ...
    با احترام
    كاويان
    سلام
    باطري قلمي يك مزيت بزرگي است براي دوربين هاست ، براي هميشه و همه جا در دسترس هستند .
    ali40 تشکر می‌کند.
    علي دلي از: تنگستان CANON SX10
    زندگي گرمي دلهاي بهم پيوسته است --گر در آن دوست نباشد همه درها بسته است
    http://www.ali4232.persianblog.ir

تشکر کرده
    80

سلام بر دوستان عزیز
    من موقع خرید سری هم به مغازه های بر خیابان جمهوری و نمایندگی های سونی زدم ... باعث تاسف بود که مغازه های کنار خیابان جمهوری قیمت هایشان با پاساژها 40 هزار تومان اختلاف داشت! و مورد دیگر اینکه H50 را کامل تست کردم .. دوربین به مراتب سبک تر از SX10 می باشد ... هودش حدود 5 برابر بزرگتر از SX10 می باشد که جلوه حرفه ای تری به دوربین می بخشد ... کیفیتش از نظر رنگی بهتر است Canon SX10 بود ولی به نظر من یک را هم می شود در فتوشاپ اصلاح کرد (عکس های SX10 را) ... و نکته بسیار با اهمیت تر اینکه 4 باطری قلمی به شما 1 روز کامل عکاسی می دهد!! و اول باور نمی کردم اما الان که SX10 خریدم دارم واقعا لذت می برم که چگونه 4 باطری قلمی (از نوع Hybrid و 2100 میلی آمپر یونیروس) 1 روز کامل به شما اجازه می دهد با دوربین و LCD ور برید و عکس بگیرید و روی سیستم منتقل کنید و .... باور نمی کنید! یک روز کامل!
    این را گفتم برای دوستانی که معتقد بودند باطری یونی قوی تر از قلمی است! فقط نکته باطری قلمی این است که وقتی بصورت بلندمدت عکاسی نمی کنید باید آنرا حتما خارج کنید!
    با احترام
    کاویان
    ali-d و ali40 تشکر می‌کنند.

صفحه 35 از 41 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... آخرینآخرین