صفحه 29 از 41 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط amirt2006 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال.
    تبدیل نقطه زوم به حالت دستی و تغییر اون ، چه کمکی میتونه در ایجاد عمق میدان بکنه؟
    درست متوجه نشدم
    ممنون
    منظور اين بود كه يه صورت دستي محل سوژه رو انتخاب كنن!! اين بارها به من بهتر از حالت اتومات به من جواب داده!!:::big grin:::
    حالا اگه فكر ميكنيد اشتباه ميكنم خوشحال ميشم راهنمايي كنيد!:confused:
    fghazvini تشکر می‌کند.

كاربر فعال artara74 آواتار ها
    تشکر کرده
    1113

لطفا جواب من رو هم بدين
    عليرضا تارا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    من مي‌خواستم بدونم حالت فوكوس غيراتوماتيك اين دوربين چجوري انجام مي‌شه و از كجا و چجوري بايد تنظيم بشه؟ اگه ممكنه در مورد فوكوس غيردستي و اتوماتيك اون و تنظيماتي كه مي‌شه كلاً در مورد فوكوس اون انجام داد منو راهنمايي كنيد
    با تشر

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    منظور اين بود كه يه صورت دستي محل سوژه رو انتخاب كنن!! اين بارها به من بهتر از حالت اتومات به من جواب داده!!:::big grin:::
    حالا اگه فكر ميكنيد اشتباه ميكنم خوشحال ميشم راهنمايي كنيد!:confused:
    سلام

فكر ميكنم منظورتون استفاده از فوكوس نقطه اي و بعد نيز بكار بردن قفل فوكوس باشد.

قطعا" استفاده از فوكوس خودكار دوربين (كه با هر بار فشردن شاتر، چند نقطه مهم را مثلا" شناسايي كرده و روي آنها فوكوس ميكند ) در گرفتن اين نوع عكسها (پرتره با پس زمينه محو) بي فايده خواهد بود.

فكر كرده بودم منظورتون فوكوس دستي بود!! :)
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط artara74 نمایش پست ها
    يه سوال داشتم. h50‌ بهتره يا SX10 ؟ چه نوع لنز هايي به SX10 مي خوره چه لنز هايي به H50 . اگه من يك لنز تله براي H50 بگيرم. حالا كدوم بهترن؟ به نظر من كار كردن با H50 بايد راحت تر باشه.

راستي من اگه پول داشتم يك SLR مي گرفتم ولي حالا يك دوربين شبه SLR كه قيمت تا 500 تومن داشنه باشه مي تونيد معرفي كنيد؟
    جناب artara ي عزيز، اينكه sx10 دوربينه خوبيه يا نه ، اولآ بايد باستيد تا يه بازار بياد:confused:!! دوم در فروم مخصوص خودش در اين مورد پي گيري كنيد!!:cool:
    اما در مورد لنزها فكر نميكنم به لنز خاصي نياز پيدا كنيد!! معمولآ خرج لنز براي اين صطح دوربين به نظر بنده كه مدت خيلي كوتاهيه عكاسي ميكنم،خيلي لزوم نداره!! و خود دوربين اكثر جواب ها رو به شما ميده!!

خيلي در خريد دوربين وسواس به خرج نديد!! من وسواس بسياري موقع خريد داشتم، اما بعد از خريد و مقايسه ديدم كه جزعياتي كه من اونهمه توجه ميكردم اصلآ در اين سطح دوربين كاربرد چنداني ندارند! و بيشتر بر روي كاغذ زيباست!! و عكس ها در دوربين هايي در يك سطح از لحاظ كيفيت خيلي تفاوت ندارند!!
    چند مدل خوب رو در نظر بگيريد!! بريد در يك مغازه، ببينيد از در دست گرفتن كدام احساس بهتري داريد!!!
    به نظر من اون بهترين انتخابه!!:biggrin:
    Rofougaran تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    لطفاً منو در پيدا كردن محل سوژه بصورت دستي و فوكوس غيراتوماتيك راهنمايي كنيد
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط a009 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون

سلام!

من هم به تازگی این دوربین رو گرفتم. ولی اونچه در این مورد پیدا کردم اینه که:

وقتی حالت عکاسی P رو انتخاب کرده باشین، تنظیمات دیافراگم، سرعت شاتر و فوکوس ( علامت دست ) در پایین صفحه نمایش داده می شه که می تونید اونها رو تنظیم کنین. وقتی اینجا علامت دست فوکوس رو انتخاب کنین, علاوه بر اینکه با تنظیم فاصله می تونین جای فوکوس رو مشخص کنید، حالت های دیگری مربوط به چهار چوب فوکوس هم هست که در یکی از اونها با استفاده از کلید های جهتی می تونید جای چار چوب رو خودتون تعیین کنید.

امیدوارم مفید باشه.

با احترام

تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط a009 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون
    توصيه ميكنم دفتر راهنماي داخل cd رو كه به فارسي هم داره حتمآ مطالعه كنيد!!
    نكات مفيد زيادي توش هست!!!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

سلام دوستان
    می خواستم بدونم به غیر از تغییر اندازه تصویر که میشه اونو رو 9 یا 5 یا ...مگا پیکسل تنظیم کرد,قسمت دیگه ای هم وجود داره
    که بشه کیفیت عکس رو در این دوربین بالاتر بر د؟مثل بعضی از دوربینهای دیجیتال دیگه که حالت Fine یا Normal رو میشه برای Quality انتخاب کرد
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: Sony DSC-H50

درود
    دوستان من این دوربین را دیروز گرفتم ولی نمیدونم چرا عکس هاش به نظرم اصلا کیفیت نداره قبلا یک دورین سونی 5 مگاپیکسلی داشتم ازش راضی بودم ولی این که 9 مگاست نمیدونم چرا عکساش به دل نمیشینه ؟! وقتی رو عکسا زوم میکنم بین تقاطع رنگ ها رنگها قاطی هستند دوستان میتونن کمکی کنن ؟! و اگه میشه چند تا عکس که خودتون با این دوربین گرفتین رو اینجا اپ کنید که من ببینم مشکل از دوربینه منه یا کلا اینا اینتطورین ! :confused::confused::(
    با تشکر کاریزما

صفحه 29 از 41 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین