صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12
Like Tree1تشکر

موضوع: سوال راجع به فلاش Hvl-fsl1b

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض پاسخ: سوال راجع به فلاش Hvl-fsl1b

باز هم سلام به همه دوستان
    string / mpeg عزيز شما يه ميل به نام آرش بلك، ياهو واسم زده بودي منم شمارمو تقديمت كردم. اما تماسي نگرفتي!
    گفتي يه شنبه ميخواي بري سفر. درست ميگم؟
    بازهم اگر دستت نرسيده يا بقيه دوستان كممكي ازم بخوان در خدمتم.
    ميلمو قبلا هم عرض كردم: fayyaz.saeed@gmail.com
    شمارتونو بفرماييد. تماس ميگيرم.
    من دوربينم فوجي 5600 هست. وكاملا سازكار با فلاش سونيه. (غير از رنگ و طراحي و شكلش!)
    جالب اين جاست كه حتي با حالت رد آي هم سازگاره.
    البته رد آي مال من اينجوريه كه يه فلاش پر و كامل ميزنه بعد 1 ثانيه فلاش دوباره و شات.
    اما بعضي دوربينها رد آي حالت رگباري داره مثلا 5 بار نيم فلاش و بلافاصله شات. گويا بعضي مدلهاي سوني اينجوري باشه. حالا با اون حالت چه جوري ميشه هنوز تست نكردم.
    (يكي ازون فروشنده هاي ... كه تو يه تايپك ديگم ازشون بد گفتم وقتي داش همچين دوربيني رو به يه بنده خداي نا آشنايي ميفروخت ميگفت "اين مال جاهاي خيلي تاريكه، دوربين پشت سر هم ميزنه تا محيط رو انباشته از نور كنه بعد عكس ميگيره!!!!!! بدبخت مرحوم انيشتين كجاس كه سر از خاك برداره و با آخرين نظريات فيزيك اپتيك وكوانتوم آشنا بشه)
    اما باتري: من از يكي دو جا پرسيدم گفتن شارژي فقط پاكستاني داره و بدرد بخور نيس.
    ضمنا اگر هم باشه بايست يه شارژر هم واسش مايه برين.
    گمونم ارزش نداره. تازه اينكه اين با 3 ولت كار ميكنه در حالي كه باتري شارژي 1.2 ولت در هر سلوله يعني اين سايزش 2.4 خواهد بود كه معلوم نيست اصلا سازگار باشه (ادامه دارد)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

Post پاسخ: سوال راجع به فلاش Hvl-fsl1b

(ادامه عرض قبلي)
    قيمت باتري مارك كامليون كه من خيلي قبولش دارم 2000 و خرده ايه. (مهر 87)
    تو بروشورش نوشته با باطري ارژينال نو 480 تا در حالت فول پاور ميزنه.
    من هنوز باتريشو تموم نكردم كه نظر بدم اما با احتساب 30/40 درصد خالي بندي كمپانيها در ارائه عمر باتري (همتون دوربين و موبايل دارين . بريد كاتالوگهاشو بخونيد ببينيد عمر باتريشضونو چقدر نوشته!! ) و فلاشهاي مشقي، تقريبا هر فلاشي 10 تومن واستون آب ميخوره.
    ولي از قراري كه من جايگزيني واسش نميشناسم نميتونم قضاوت كنم. غير از اينكه به هر حال قيمت اصل فلاشش واقعا مناسبه. (من 18 گرفتم . كسي ارزونتر سراع داره؟)
    اگر بخواي گاهي مثل خودم از روشهاي مرده خوري (جسارت نشه! خودمو عرض كردم) استفاده كني شايد بشه يه باكس اكسترنال واسه 2تا قلمي براش جور كرد. يا كل تشكيلاتشو تو يه قاب فلاش قديمي جاساز كرد يا حتي به باتري هاي دوربين كانكت كرد اما قبلش حتما داستان 3 دوربين منو در اين آدرس بخونيد.
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...ed=1#post96553 (پست 124)
    الان عكس مناسبي دم دست ندارم. امشب چند تا عكس ميگيرم و واستون آپلود ميكنم.
    تا جايي كه من تست كردم تقريبا در هر شرايطي كار كرده حتي محيط بيرون. حتي ازش به عنوان خذف كننده سايه پشت سوژه هم استفاده كردم وكار كرده. جهتش هم مهم نيست حتي ميتوني رو به خودت نصبش كني! (اينو تست نكردم!)
    اما كلا سازگاره.
    مثلا من وقتي خواستم از طبقه پنجم از خيابون مقابل عكس بگيرم (كاملا تاريك) جواب نداد. اما از همون فاصله وقتي عمودي كف حياطو گرفتم، كار كرد. البته گمون نكنم كسي با همچين فلاشي بخواد از 16 متري عكسي بگيره. اما تاثيرش واضح بود. تو بروشور در حالت هاي و هر دو فلاش 6.1 متر رو در دياف 2.8 پيشنهاد كرده كه به نظر كاملا واقعي وهم مناسبه.
    خوش باشي.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2