صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57
Like Tree49تشکر

موضوع: Sony DSC-HX1

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmir2000 نمایش پست ها
    من فکر میکنم که زمان اون رسیده که سونی برای این دوربین یک جایگزین خوب معرفی کنه که مثلا این تغییرات رو داشته باشه: فرمت خام عکس. کفشک فلاش. سنسور بزرگتر
    وحید جان تو مورد سنسور بعید میدونم تغییری بدن چون تو این رده تا حالا هیچ برندی بالای 2.3/1 نیومده. فقط hs20 که تغییر سایزسنسور اون هم به خاطر 16 مگا پیکسلی بودنش القا شد.
    چند سال منتظر بودم تو سوپر زومهای رده panasonic fz20 و canon s2 is و sony h1 که هسته رقابت سوپر زومهای 5مگا پیکسل به بالا بودند ، یکی پا پیش بزاره و رقابت رو بیاره رو سایز 1.7/1 و بالاتر ولی خبری نشد که نشد. مثل اینکه از 2.3/1 رد نمیشن و واسشون نمیصرفه. اگه هم بکنند، از یه جای دیگش میزنن مثلا لنز با محدوده دیاف f2.8 تا f8.2 در انتهای تله . یاد fz20 به خیر . مثل مرد عین محدوده زوم رو f2.8 نگه میداشت.
    FD master

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    وحید جان تو مورد سنسور بعید میدونم تغییری بدن چون تو این رده تا حالا هیچ برندی بالای 2.3/1 نیومده. فقط hs20 که تغییر سایزسنسور اون هم به خاطر 16 مگا پیکسلی بودنش القا شد.
    چند سال منتظر بودم تو سوپر زومهای رده panasonic fz20 و canon s2 is و sony h1 که هسته رقابت سوپر زومهای 5مگا پیکسل به بالا بودند ، یکی پا پیش بزاره و رقابت رو بیاره رو سایز 1.7/1 و بالاتر ولی خبری نشد که نشد. مثل اینکه از 2.3/1 رد نمیشن و واسشون نمیصرفه. اگه هم بکنند، از یه جای دیگش میزنن مثلا لنز با محدوده دیاف f2.8 تا f8.2 در انتهای تله . یاد fz20 به خیر . مثل مرد عین محدوده زوم رو f2.8 نگه میداشت.
    آره شاهین جان متاسفانه انگار خبری نمیشه. البته اس 200 فوجی هم 1/1.6 هستش . به نظر من واقعا حیفه که دوربینی با مشخصات اچ ایکس وان یا دوربینهای همرده از برندهای دیگه کیفیت عکسشون زیاد دلچسب نیست (منظورم کیفیتی مشابه اس ال آرها نیست ولی حداقل از حد الان بالاتر و مقبولتر). چون بد بودن کیفیت عکس میتونه تمامی ویژگی های یک دوربین رو تحت الشعاع قرار بده ولی خب انگار در این رده به یکسری استانداردها رسیدن که حداقل تا مدتها تغییری نخواهد کرد.
    Back for Good

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با سلام
    برای آبدیت فریمور دوربین باید از چه سایتی استفاده کرد ؟؟؟
    اصلا آبدیتی براب دوربین سونی hx1 اومده ؟؟
    با تشکر

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط suaiiaus نمایش پست ها
    با سلام
    برای آبدیت فریمور دوربین باید از چه سایتی استفاده کرد ؟؟؟

اصلا آبدیتی براب دوربین سونی hx1 اومده ؟؟
    گشتم نبود، نگرد نیست
    suaiiaus تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض سلام

با سلام خدمت اساتید انجمن
    من این دوربینو خریدم و میخواستم بدونم با کمی افزایش پیکسل توسط نرم افزارهای خاص میشه عکساشو در ابعاد 50*75 با کیفیت خوب چاپ کرد ؟
    آیا کسی این تجربرو داشته؟
    با احترام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    97

درود بر اساتید
    دوربینم نه رطوبت دیده و نه ضربه خورده.
    خیلی هم کم کارکرده.
    وقتی مرحله اول شاتر رو فشار میدم کل کادر رو نمیتونه فوکوس کنه و نصف تصویر مات میوفته.انگار که محدوده فکوسش کم شده باشه.رو حالت فوکوس دستی هم همین مشکل پابرجاست.البته لنز عقب و جلو میره و صدای حرکتش هم شنیده میشه.معلومه که زور میزنه ولی نمیتونه تصویر رو ساف کنه.انگار که لنز کثیف باشه.فقط یک قسمت از تصویر رو با اون مربع ها میتونه دتکت کنه.شاید هم خود سنسور مشکل داره.ایراد از ویزور و صفحه نمایش نیست.این ایراد روی عکس و فیلم خروجی کاملا واضح است.البته عینه دوربین فیلم برداری هایی که رطوبت میبینن و نصف تصویر سیاه میشه نیست.
    مادر بردشو باز کنم - پیچهای سنسور رو شل کنم و با لنز بزارم روی شوفاژ خوبه؟

علت بوجود اومدن این ایراد چیه؟
    با تشکر.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام
    من یه کابل اچ دی ام آی دارم و لپ تاپم هم سوکت اچ دی ام آی داره. بعد این کابل رو با مبدلی که خود دوربین روش داشت به لپ تاپم وصل کردم. میخوام کاری بکنم که بصورت لایو وقتی عکس میگیرم روی لپ تاپم نشون بده. وقتی دوربین رو وصل میکنم هیج اتفاقی نمی افته. ممکنه راهنماییم کنید چیکار باید بکنم؟ اصلا میشه این دوربین رو به لپ تاپ برای مشاهده لایو وصل کرد؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6