صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 57
Like Tree49تشکر

موضوع: Sony DSC-HX1

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ : پاسخ: Sony Cyber-shot DSC HX1

خدمت همه اساتید سلام عرض میکنم
    من نزدیک 8 ماه از این دوربین خریدم به نظر من تو این رنج قیمت فوق العده کار میکنم از عکساش شدیدا راضیم تو این مدت نزدیک 7000 شات باهاش عکس گرفتم هرکی دوست داره نمونه عکساشو ببینه به آدرسم ایمیل بزنه یه چیزه دیگه وقتی من اینو خریدم دوستم یه دوربین کانن مدل اس ایکس 20 گرفت واقعا اون افتضاح اصلا قابل مقایسه نیستن
    با اینکه من آماتور هستم اما هرکی عکسامو میبینه باورش نمیشه که اینارو من با این دوربین گرفته باشم امیدوارم بتونم کمکتون کنم
    saeed.kabki@gmail.com اینم آدرس جی میل من

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxyman5 نمایش پست ها
    خدمت همه اساتید سلام عرض میکنم
    من نزدیک 8 ماه از این دوربین خریدم به نظر من تو این رنج قیمت فوق العده کار میکنم از عکساش شدیدا راضیم تو این مدت نزدیک 7000 شات باهاش عکس گرفتم هرکی دوست داره نمونه عکساشو ببینه به آدرسم ایمیل بزنه یه چیزه دیگه وقتی من اینو خریدم دوستم یه دوربین کانن مدل اس ایکس 20 گرفت واقعا اون افتضاح اصلا قابل مقایسه نیستن
    با اینکه من آماتور هستم اما هرکی عکسامو میبینه باورش نمیشه که اینارو من با این دوربین گرفته باشم امیدوارم بتونم کمکتون کنم
    saeed.kabki@gmail.com اینم آدرس جی میل من
    اون افتضاح..........

شايد طرف اصلا چيزي از عكاسي نميدونست...

همه از نويز بالاي اچ ايكس 1 ميگن...حالا شما ميگي اس ايكس 20 افتضاحه؟؟

شما ميتوني بري عكساي جناب فرجيان رو ببيني بعد بگين اين دوربين افتضاحه يا خوب...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوست عزیز به جای اینکه با سر بزنی تو دیوار بیا به آدرس فیس بوک من عکسارو بببن بعد نظر بده
    من همین الان هر دوی این دوربینارو دارم نیازی به مقایسهعکس نیست

من جناب فرجیان رو نمیشناسم اما اگه شما قبولش دارین ازشون خواهش میکنم ایشون بیاد و عکسامو ببینه و نظرشو بگه ممنون میشم
    اصلا شایدم حق با شما باشه

http://www.facebook.com/profile.php?...98#!/?ref=home

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

پیش فرض پاسخ : پاسخ: Sony DSC-HX1

متاسفانه من نتوانستم عکسهای شما را ببینم .
    من عکسها و فیلم دوربین sx20 کانن رو دیدم عکسها هنری نبودن ولی کیفیت خوبی داشتن برای مقایسه فیلم هم من در شرایط یکسان (تقریبا) چندتا فیلم گرفتم ولی کیفیت کانن بهتر بود فکر می کنم سونی با آن همه هندی کم جور واجور یکجورایی خراب کرده. البته برای مقایسه دقیق ترعکسها باید در مکان وزمان یکسان چندین شات برداشت و آنها را با بزرگنمایی 100درصد مقایسه کرد اما اینکه می گویید کانن افتضاحه دور از حقیقته ، در ضمنsx20 قابلیت نصب فلاش رو داره و یک هود و فاصله کانونی معادل رو هم روی لنز گذاشته که خودش یک مزیته.
    من خودمhx1 دارم اما زیاد راضی نیستم در مکانهای بسته و کم نور نویز زیاده ازحده وفلاش خود دوربین هم کافی نیست قابلیت استفاده از فلاش دیگری هم نیست و ISO بالا هم نویز زیادتری ایجاد می کنه که عملا غیر قابل استفاده است فکرمی کنم پردازش زیادی هم روی عکس انجام می شه فقط رنگها بازاری پسند هستند فکر می کنم اشباح رنگ رو زیاد می کنه!!
    imsi تشکر می‌کند.

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

این مدل دوربین خوبیه ولی شاید بزرگترین نقصش در اندازه سنسورش باشه. اگر از سنسور بزرگتری استفاده میکرد مثلا سنسوری اندازه دوربین s200 فوجی کیفیت عکسا ذاتی بالا میرفت ولی در کل بجز نویز که البته موضوع کم اهمیتی نیست دوربین خوبیه و در شرایط نوری مناسب عکسهای خوبی رو تحویل عکاس میده. در مورد نویز من با نرم افزار نویز نینجا عکسهای اچ ایکس وان رو تونستم خیلی بهتر کنم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام ، منم دوربینم hx1 ، ولی نویز زیادی نداره ، شاید روی مد های دیگه به غیر از M , I :auto عکس میگیری،ماه اولی هم که من این دوربین رو خریدم ، روزگارم سیاه شد ، این همه پول جمع کردم و بعدش هم که این دوربین و خریدم ، فکر کردم که دیگه همه چیز به باد رفته! . اما 2 ماه گه گذشت ، همه چیزش دستم اومد ، حالا احساس میکنم که چه خوب شد d80 رو نخریدم!.

تشکر کرده
    424

نه دوست عزیز ربطی به مود عکاسی نداره وقتی دوربینی نویزی باشه در تمامی شرایط این نویز رو بروز میده و فقط ممکنه بشه تا حدودی کم و زیادش کرد مثلا با استفاده از ایزوی پایینتر یا استفاده از نورهای کمکی محیط برای ایجاد محیطی با نور مناسب. نویز این دوربین و تمامی دوربینهای این رده صرف نظر از تمامی پردازشهای نرم افزاری که روی عکسها انجام میشه بطور مستقیم به اندازه سنسور این دوربینها برمیگرده. به طور مثال دوربین w5 سونی که در رده سایبرشاتهای کامپکت چندسال پیش عرضه شده بود سنسور بسیار خوبی داشت و عکسهای 5 مگاپیکسل اون دوربینو به جرات میتونم بگم نه HX-1 ونه هیچ اس ال آر لایک دیگه ای در حال حاضر نمیتونه تولید کنه و دلیل این امر هم اندازه بزرگ فتو سلها برای اون سنسور بود(به دلیل بزرگ بودن اندازه سنسور و تعداد کمتر پیکسلها نسبت به دوربینهای امروزی)

تشکر کرده
    424

من فکر میکنم که زمان اون رسیده که سونی برای این دوربین یک جایگزین خوب معرفی کنه که مثلا این تغییرات رو داشته باشه: فرمت خام عکس. کفشک فلاش. سنسور بزرگتر
    Back for Good

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    593

پیش فرض کمک برای فارسی کردن منو

سلام دوستان

یکی از همکاران یک دوربین hx 1 از خارج از کشور گرفته که به همین دلیل منو فارسی ندارد از دوستان کسی میان افزار آن را برای فارسی کردن منوهای آن دارد.:confused:
    لطفاً اگر دارید یا آدرسی برای مراجعه ودانلود آن هست بگزارید.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

یکی از همکاران یک دوربین hx 1 از خارج از کشور گرفته که به همین دلیل منو فارسی ندارد از دوستان کسی میان افزار آن را برای فارسی کردن منوهای آن دارد.
    لطفاً اگر دارید یا آدرسی برای مراجعه ودانلود آن هست بگزارید
    آقاي قاسمي در تاپيك تعميرگاه مركزي دوربين قبلاً سوالي مشابه سوال شما رو جواب دادند.
    به هر حال فكر مي كنم بهترين و مطمئن ترين راهش مراجعه يا مشورت با تعميرگاه مركزي است.

صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین