صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 61 تا 90 ، از مجموع ‍118 موضوع

انجمن: سایر دوربین های دیجیتال

همه چیز درباره سایر دوربینهای دیجیتالی که در طبقه بندی بالا قرار ندارند

  1. Casio unveils Exilim EX-H10 ultra

    Started by panasonic64‏, Friday 12 June 2009 14:31
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,364
    Friday 12 June 2009, 14:31 برو به آخرین پست
  2. Casio EXILIM Pro EX-F1 !!

    Started by MZITech‏, Monday 7 January 2008 11:55
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 8,617
    Tuesday 26 May 2009, 01:24 برو به آخرین پست
  3. Smile Sd14 Sigma به نظرتون چطوره

    Started by pouya1‏, Wednesday 31 January 2007 11:38
    5 صفحه ها
    1 2 3 ... 5
    • پاسخ ها: 40
    • نمایش ها: 7,733
    Monday 4 May 2009, 20:59 برو به آخرین پست
  4. Lightbulb 500 فریم در ثانیه با دوربین CR600x2 optronis

    Started by mreza1001‏, Monday 30 March 2009 05:20
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 3,542
    Tuesday 31 March 2009, 06:33 برو به آخرین پست
  5. Kodak Z980 دوربین سوپر زوم کداک

    Started by slr‏, Sunday 22 March 2009 15:24
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,525
    slr
    Sunday 22 March 2009, 15:24 برو به آخرین پست
  6. انتقال داده شده: RED SCARLET

    Started by Ali Shadi‏, Thursday 13 November 2008 18:45
    •  
    •  
  7. konica minolta A200

    Started by h_ahmadi‏, Sunday 7 January 2007 21:18
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 2,594
    slr
    Friday 13 March 2009, 03:20 برو به آخرین پست
  8. Kodak EasyShare Z915

    Started by panasonic64‏, Wednesday 4 March 2009 00:36
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,293
    Saturday 7 March 2009, 23:07 برو به آخرین پست
  9. Kodak Z980 Mega Zoom SLR Like

    Started by rezafh‏, Monday 5 January 2009 23:29
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,293
    Monday 5 January 2009, 23:29 برو به آخرین پست
  10. Sigma DP1

    Started by rezakh‏, Sunday 16 September 2007 03:37
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 26
    • نمایش ها: 5,954
    Sunday 28 December 2008, 01:12 برو به آخرین پست
  11. مديوم فرمت جديد Mamiya DL28

    Started by rezafh‏, Wednesday 22 October 2008 12:06
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,382
    Wednesday 22 October 2008, 12:06 برو به آخرین پست
  12. مديوم فرمت هاي جديد Leaf

    Started by farhad44‏, Wednesday 10 September 2008 22:58
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,298
    Wednesday 10 September 2008, 23:52 برو به آخرین پست
  13. Smile دوربین كداك مدل 8612

    Started by fardinrad‏, Tuesday 9 September 2008 20:34
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,362
    Tuesday 9 September 2008, 23:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 4,086
    Thursday 4 September 2008, 18:40 برو به آخرین پست
  14. دوربین 56 مگاپیکسلی Leaf AFi 10

    Started by sting‏, Sunday 17 August 2008 20:38
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,783
    Monday 18 August 2008, 02:45 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,408
    Wednesday 6 August 2008, 17:45 برو به آخرین پست
  15. Exclamation Phase One P65+

    Started by امیر یاری‏, Monday 14 July 2008 17:31
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 3,435
    Wednesday 16 July 2008, 22:16 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,400
    Tuesday 15 July 2008, 16:52 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,597
    Tuesday 15 July 2008, 12:15 برو به آخرین پست
  16. Lightbulb Kodak EasyShare Z1015 IS

    Started by حسام‏, Friday 11 July 2008 13:39
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,425
    Friday 11 July 2008, 20:31 برو به آخرین پست
  17. Hasselblad H3DII-50

    Started by Kaveh Ghobadi‏, Tuesday 8 July 2008 18:45
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,890
    Tuesday 8 July 2008, 18:45 برو به آخرین پست
  18. Question مشکل فوکوس در دوربین کداک مدلls753

    Started by mxxxpeem‏, Wednesday 25 June 2008 23:13
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,087
    Wednesday 25 June 2008, 23:13 برو به آخرین پست
  19. Post Ricoh Caplio GX-200

    Started by امیر یاری‏, Tuesday 24 June 2008 21:38
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 917
    Tuesday 24 June 2008, 21:38 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,380
    Sunday 13 April 2008, 10:20 برو به آخرین پست
  20. Mamiya 645 D III و یا Phase One 645

    Started by Kaveh Ghobadi‏, Sunday 23 March 2008 03:39
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,953
    Sunday 23 March 2008, 03:39 برو به آخرین پست
  21. Rolleiflex AF5.0

    Started by Ali Shadi‏, Thursday 28 February 2008 02:40
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,371
    Thursday 28 February 2008, 10:56 برو به آخرین پست
  22. گوشیهای موبایل Dslr

    Started by Dr_Lover‏, Monday 18 June 2007 21:32
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 21
    • نمایش ها: 4,204
    Thursday 3 January 2008, 00:29 برو به آخرین پست
  23. Panasonic Lumix DMC-FZ8 یا Canon Powershot S5 IS یا Sony Cybershot DSC-H7

    Started by piranimail‏, Tuesday 27 November 2007 23:33
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 3,615
    Saturday 1 December 2007, 22:56 برو به آخرین پست
  24. دوربینهای Benq

    Started by عابد‏, Sunday 19 August 2007 09:29
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 2,073
    Sunday 19 August 2007, 12:41 برو به آخرین پست
  25. konika minolta 7 D

    Started by kaviir‏, Saturday 21 July 2007 19:22
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 1,297
    Sunday 22 July 2007, 03:04 برو به آخرین پست

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •