نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ازبين اين دو مدل بطور كلي از لحاظ كيفيت به كدام راي ميدهيد ؟

رأی دهندگان
20. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید
  • دوربين كنن اس ايكس 20

7 35.00%
  • دوربين پاناسونيك اف زد 35

13 65.00%
صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27
Like Tree23تشکر

موضوع: انتخاب بین: Canon SX20 - Panasonic FZ35

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    71

پیش فرض پاسخ: يكي رو بتونم انتخاب كنم panasonic fz35 و canon sxدوستان كمك كنيد بين اين دو

نقل قول نوشته اصلی توسط 159 نمایش پست ها
    پس با توجه به نظرسنجي و توضيحات دوستان كفه ترازو به سمت FZ 35 سنگيني ميكنه در آخر اگه توصيه ديگري كه بتونه روي انتخاب اثر داشته باشه كه فراموش شده لطفا بيان كنيد
    شما خیلی مشخص نکردید که زمینه کاریتون با دوربین بیشتر در چه زمینه ای هستش.
    هرکسی به تناسب کاری که با دوربین میخواد انجام بده میتونه انتخاب راحت تری داشته باشه دوست عزیز.

پاناسونیک FZ35 نسبت به کنون SX20 :
    سبکتره،به نظر شخص من خوش دست تره،فوکوس سریعتری داره ، باطری لیتیومی داره که شما رو از پرداخت هزینه اضافی برای باطری و شارژر بی نیاز میکنه،همراهش کیف ارائه میشه که اونم جنبه اقتصادی داره و البته کیف اورجینال همیشه یه چیز دیگست! ، قابلیت عکاسی RAW داره،60 ثانیه نوردهی میکنه در مقابل 30 ثانیه کنون ، در نور کم نویز پایی تری داره،برد فلاشش بهتره.
    اما در عوض کنون SX20 نسبت به پاناسونیک FZ35 :
    چینش دکمه های بهتری داره،2X زوم بیشتر داره،عکاسی پیاپیش گرچه با سرعت کمتری انجام میشه ( 0.7 fps در مقابل فکر میکنم 2.3 fps پاناسونیک ) اما پاناسونیک 3 شات بیشتر عکاسی پیاپی نداره با نهایت رزولیشن اما کنون تا پر شدن حافظه عکاسی میکنه.
    FZ35 هم میتونه این کار رو بکنه اما با رزولیشن 3MP
    SX20 باطری قلمی میخوره،گرچه برای خرید شارژر و باطری هزینه اضافی رو تحمیل میکنه و باعث سنگین شدن دوربین میشه اما اگر جایی گیر کردید از هر بقالی میتونید باطری قلمی تهیه کنید و کارتون رو راه بندازید!
    کنون رنگهای طبیعی تری رو ارائه میده البته خیلی محسوس نیست.
    محل اتصال فلاش خارجی داره که البته قیمت فلاش هاش بین 140 تا 200 هزار تومان هستش.

اینها نظرات شخصیه من بود و البته یه جورایی جمع بندی نظرات دوستان، شاید بتونه در انتخابتون کمکتون کنه.
    من خودم FZ35 رو انتخاب کریدم و خریدم و بسیار هم راضی هستم.
    موفق باشید دوست عزیز.
    M. Ali Farajian و hossein 2005 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

پیش فرض پاسخ: يكي رو بتونم انتخاب كنم panasonic fz35 و canon sxدوستان كمك كنيد بين اين دو

نقل قول نوشته اصلی توسط omid705 نمایش پست ها
    شما خیلی مشخص نکردید که زمینه کاریتون با دوربین بیشتر در چه زمینه ای هستش.
    هرکسی به تناسب کاری که با دوربین میخواد انجام بده میتونه انتخاب راحت تری داشته باشه دوست عزیز.

پاناسونیک FZ35 نسبت به کنون SX20 :
    سبکتره،به نظر شخص من خوش دست تره،فوکوس سریعتری داره ، باطری لیتیومی داره که شما رو از پرداخت هزینه اضافی برای باطری و شارژر بی نیاز میکنه،همراهش کیف ارائه میشه که اونم جنبه اقتصادی داره و البته کیف اورجینال همیشه یه چیز دیگست! ، قابلیت عکاسی RAW داره،60 ثانیه نوردهی میکنه در مقابل 30 ثانیه کنون ، در نور کم نویز پایی تری داره،برد فلاشش بهتره.
    اما در عوض کنون SX20 نسبت به پاناسونیک FZ35 :
    چینش دکمه های بهتری داره،2X زوم بیشتر داره،عکاسی پیاپیش گرچه با سرعت کمتری انجام میشه ( 0.7 fps در مقابل فکر میکنم 2.3 fps پاناسونیک ) اما پاناسونیک 3 شات بیشتر عکاسی پیاپی نداره با نهایت رزولیشن اما کنون تا پر شدن حافظه عکاسی میکنه.
    FZ35 هم میتونه این کار رو بکنه اما با رزولیشن 3MP
    SX20 باطری قلمی میخوره،گرچه برای خرید شارژر و باطری هزینه اضافی رو تحمیل میکنه و باعث سنگین شدن دوربین میشه اما اگر جایی گیر کردید از هر بقالی میتونید باطری قلمی تهیه کنید و کارتون رو راه بندازید!
    محل اتصال فلاش خارجی داره که البته قیمت فلاش هاش بین 140 تا 200 هزار تومان هستش.

اینها نظرات شخصیه من بود و البته یه جورایی جمع بندی نظرات دوستان، شاید بتونه در انتخابتون کمکتون کنه.
    من خودم FZ35 رو انتخاب کریدم و خریدم و بسیار هم راضی هستم.
    موفق باشید دوست عزیز.

دوست من ممنون ولي گفتي كنن رنگهاي طبيعي تري داره يعني پاناسونيك رنگش مصنوعي هست ؟
    در مورد كيفيت فيلم fz35 يه كم توضيح بده ممنون ؟

كاربر همراه Farid-Gh آواتار ها
    تشکر کرده
    759

نقل قول نوشته اصلی توسط omid705 نمایش پست ها
    درباره رنگ كه وقتي عكاسي rawبكنيم اين مساله وجود نداره .
    و شما فلاش هاي كنون رو ميگيد كه از 140 تا200؟ چون اخرين قيمتي كه من داشتم فلاش 270 بقيمت 210 تومان و فلاش 580 بقيمت 460 تومان بود.
    الهی،به بهشت وحور چه نازم؛مرا دیده ای ده که از هر نظر بهشتی سازم

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

خدمت دوستان عرض کنم که مطالبی که عنوان میشه آدم رو یاد اون مثل میدازه مورچه چیه که فشار خونش چی باشه.

اینکه یک کامپکت رو برای چه مصرفی میخوایم و نگاه کردن از زوایایی تخصصی ، برای بررسی SLR هاست هرچند که تا حدی میتواند لازم باشد اما برای یک کامپکت که اسمش نمایان گر و معرف آن است این فرقها جدی نیست چون محصول محصولی جدی نیست.

کامپکت یعنی مجموعه ای از تمام امکانات در حجم کوچک برای مصارف خانگی

حال بررسی کردن مواردی که بیشتر برای دوربین های SLR اهمیت دارد در دوربینها کامپکت ، مثل مقایسه نمره 4 یا 4.5 است از 20 نمره !

به یک کامپکت فقط از دیده هدف از تولید آن نگاه کنید و اگر انتظاراتی بیش از این دارید پس فکر کنم آدرس را اشتباهی آمده اید :biggrin:

اینکه محصول X نمره اش 4 است و محصول Y نمره اش 4.5 در حالی که فاکتور مورد نظر باید بیشتر از 10 باشد پس اهمیتی در فرق بین 4 و 4.5 نیست. امید وارم توانسته باشم منظور را برسانم.

توصیه میکنم در انتخاب کامپکت ( که لایکها هم جزو همین دسته اند ) بر سر موارد اصلی برای مصارفی خانگی متمرکز باشید نه موارد خاص.

خیلی از انتظاراتی که مطرح میشود برای یک کامپکت بیمورد است چه برسد به اینکه بخاطر یکی از آنها بخواهیم تصمیم گیری کنیم.

موفق باشید

انوش
    159، Christ Melikian، Farid-Gh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

159
    159 آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    13

دوست من كاملا با نظر شما موافقم
    ولي توي اين عصر كه جنبه تجاري و تبليغاتي داره و امثال من كه مي خوان يه مبلغي هزينه كنند بايد تا حدودي تحقيق كنند تا بتونند با اون مبلغ بيشترين انتظاراتشون براورده بشه و در دام تبليغات و حقه هاي تجاري نيافتند كه فقط براي خالي كردن جيب مصرف كننده مي باشد

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

کاملا دقدقه شما را در خرید بهترین دوربین نسبت به بودجه تان درک میکنم همه افراد این انجمن اینگونه هستند تا مو را از ماست بیرون نکشند خریدی نمیکنند ولی این را هم از صحبتهای دوستمون انوش عزیز باید قبول کرد که واقعا دنبال چه هستیم و معیار ها را نسبت به بودجه چگونه باید سنجید مثالی کاملا ملموس از همین یک هفته پیش میزنم
    برای برادم یک اولیمپوس 590 u به قیمت 365 تومان گرفته بودم چون زوم بالا و دوربینی خوش دست میخواست و از این قیمت هم بالاتر نیاشد من هم این دوربین را پیداکرده خریده بودم در خانه من داشتیم اولین شاتهایش را امتحان میکردیم
    و من هم دوربینم با لنز پرایم 1.4 دستم بود هر دو از یک سوژه ( گل ) که در خانه بود عکاسی کردیم برادم که نگاه کرد به عکس من گفت هر دو دوربین 12 مگاپیکسل است چرا عکس تو مانند این فیلمها سوژه کاملا واضح و پیرامون و بک گراندش به نحو عالی محو است ولی همون عکس من از همین سوژه مانند یک کار معمولی شده و همه چی واضح و عکس مطلوبی نیست ( ما هنوز نویز و دیتیل را اصلا در نظر نمیگیریم )
    پس دوست عزیز بدونید با چه بودجه ای چه چیزی را میخرید قیمت فقط لنز پرایم من از کل دوربین برادرم بیشتر است پس باید منهای مشخصاتی که روی کاغذ میبینید واقعا بدونید دارید چه خریدی میکنید وگر نه مانند خیلی از دوستان شاید به یک سال نرسیده متوجه شوید اصلا دنبال چیز دیگری بودید ...

در هر صورت هدف تمامی اعضا کمک به همدیگر در خرید و مهمتر از آن لذت بردن از عکاسیست .
    159 و M. Ali Farajian تشکر می‌کنند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط 159 نمایش پست ها
    دوست من كاملا با نظر شما موافقم
    ولي توي اين عصر كه جنبه تجاري و تبليغاتي داره و امثال من كه مي خوان يه مبلغي هزينه كنند بايد تا حدودي تحقيق كنند تا بتونند با اون مبلغ بيشترين انتظاراتشون براورده بشه و در دام تبليغات و حقه هاي تجاري نيافتند كه فقط براي خالي كردن جيب مصرف كننده مي باشد
    دوست عزیز مثل اینکه پست 12 رو ندیدید
    به همین دلیلی که ذکر کردین من پیشنهاد دادم که در بخش نقشه عکسهایی که توسط دوستانمون با دوربینهای مورد نظر گرفته شده رو ببینین تا تصمیم درستی بگیرین درسته که فعلا fz38 رکوردی نداره ولی دوربینهای سری قبلیش موجوده یا اینکه صبر کنین تا عکسهای این دوربین هم آپ بشه در مورد کنون هم که همه چیز موجوده و عکسهای زیادی آپ شده
    اگر به رویوها و تبلیغات نمیتونین اعتماد کنین به عکسهای گالری میتونین اعتماد کنین چون تمام جزییات موجوده و حتی نوع ادیت هم ذکر شده
    موفق باشین
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3