صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 77 , از مجموع 77
Like Tree110تشکر

موضوع: كدام بهتر است Canon EOS 650 D , Nikon D3200 , Nikon D5100

كاربر همراه
    تشکر کرده
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1 نمایش پست ها
    بنا به تجربی ای که داشتم عرض میکنم
    من عاشق نیکون بود و هستم ولی برای خرید سری 3000 و 5000 پیشنهاد میکنم کانون 650 و D600 بخرید
    دوست من دو دوربین در دو برند در دو گروه پیشنهاد میکنید؟یعنی یک کراپدار در برند کنون و یک فول فریم در برند نیکون؟دست کم دو کراپدار از دو برند و دو فول فریم از دو برند توصیه میفرمودید بهتر بود.علی ایحال در برند کنون و در کراپدارها 60D و 7D و در فول فریمها قطعا 6D عالی بوده (با ملحوظ داشتن فاکتور قیمت و کارایی)و در برند نیکون در کراپدار D7000 و D7100 و در فول فریم D600 و D610 پیشنهادات مناسبی هستند.
    farshidbaharloo تشکر می‌کند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط fosoos نمایش پست ها
    دوست من دو دوربین در دو برند در دو گروه پیشنهاد میکنید؟یعنی یک کراپدار در برند کنون و یک فول فریم در برند نیکون؟دست کم دو کراپدار از دو برند و دو فول فریم از دو برند توصیه میفرمودید بهتر بود.علی ایحال در برند کنون و در کراپدارها 60D و 7D و در فول فریمها قطعا 6D عالی بوده (با ملحوظ داشتن فاکتور قیمت و کارایی)و در برند نیکون در کراپدار D7000 و D7100 و در فول فریم D600 و D610 پیشنهادات مناسبی هستند.
    منظور ایشون احتمالا 600D و 650D هردو از برند canon بوده که در تایپ اشتباه شده :)
    ویرایش توسط AmirS : Monday 11 August 2014 در ساعت 13:46 دلیل: خودم هم به جای canon اشتباهی nikon نوشتم
    farshidbaharloo تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2290

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidbaharloo نمایش پست ها
    نیکون کیفیت عکس شارپ و با گستره دینامیک بالا داره ولی اگر زیاد نمی خواهی حرفه ای کار کنی با دوربین و بیشتر روی مد اتوماتیک بی دردسر عکس و فیلم می خواهی بگیری کنن 650 یا 700 با لنزstm بگیر.

Dariush Chegini و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

اگر زیاد نمی خواهی حرفه ای کار کنی با دوربین و بیشتر روی مد اتوماتیک بی دردسر عکس و فیلم می خواهی بگیری کنن 650 یا 700 با لنزstm بگیر.
    به نظرم اگه شرايط اينطور باشه كلا خريد DSLR توصيه نميشه.
    BRAD تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

ولی اگر زیاد نمی خواهی حرفه ای کار کنی با دوربین و بیشتر روی مد اتوماتیک بی دردسر عکس و فیلم می خواهی بگیری کنن 650 یا 700 با لنزstm بگیر.

ولی اگر مثل خودم از جمله شیفتگان عکاسی و طرفدار نیکون هستید لنزهای نیکون بالاخص پرایم ها و آنالوگ های قدیمی یه چیز دیگه هستند.

ولی در کل سطح علاقمندی و آینده نگریت برای عکاسی در این انتخاب کمکت می کنه
    با سلام
    قصد جسارت ندارم ولي از آنجا كه كاربران ممكن است بر اساس راهنمائي هاي ما براي خريد دوربين تصميم بگيرند لازم است نظراتمان به دور از سلايق شخصي و علاقه به برند خاص و سنجيده و دقيق باشد:
    1- d5200 دوربين خوبي است ولي مشخص نكرده ايد كه دوربين هاي 650D و 700D كانن چه خصوصياتي كمتر از D5200 نيكون دارند كه كاربر بهتر است روي مد اتوماتيك با آنها كار كند؟ تنظيمات اتوماتيك، دستي و نيمه اتوماتيك دوربين هاي كانن مشابه نيكون است (تنظيمات دستي در حالت فيلمبرداري در مدل هاي كانن بيشتر از نيكون است). از نظر حرفه اي بودن هم كه به نظرم بيش از 50% عكاسان حرفه اي جهان از دوربين كانن استفاده مي كنند (به آمار عكس هاي گرفته شده براي آسوشيدت پرس و همچنين آمار دوربين هاي مورد استفاده در عكس هاي برگزيده خبرگزاري رويترز مراجعه كنيد) از نظر حرفه اي يا غير حرفه اي بودن بدنه ها هم كه 5200 D مانند 650D و 700D دوربين غير حرفه اي است. دوربين هاي نيمه حرفه اي و حرفه اي در هر دو برند در كلاس هاي بالاتر قرار دارند.
    2- كانن هم مانند نيكون لنزهاي پرايم بسيار عالي براي شيفتگان عكاسي دارد.

ارادتمند
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Tuesday 12 August 2014 در ساعت 14:48
    Mehrdad-PL، Marefat، armin1374 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا farshidbaharloo آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    با سلام
    قصد جسارت ندارم ولي از آنجا كه كاربران ممكن است بر اساس راهنمائي هاي ما براي خريد دوربين تصميم بگيرند لازم است نظراتمان به دور از سلايق شخصي و علاقه به برند خاص و سنجيده و دقيق باشد:
    1- d5200 دوربين خوبي است ولي مشخص نكرده ايد كه دوربين هاي 650D و 700D كانن چه خصوصياتي كمتر از D5200 نيكون دارند كه كاربر بهتر است روي مد اتوماتيك با آنها كار كند؟ تنظيمات اتوماتيك، دستي و نيمه اتوماتيك دوربين هاي كانن مشابه نيكون است (تنظيمات دستي در حالت فيلمبرداري در مدل هاي كانن بيشتر از نيكون است). از نظر حرفه اي بودن هم كه به نظرم بيش از 50% عكاسان حرفه اي جهان از دوربين كانن استفاده مي كنند (به آمار عكس هاي گرفته شده براي آسوشيدت پرس و همچنين آمار دوربين هاي مورد استفاده در عكس هاي برگزيده خبرگزاري رويترز مراجعه كنيد) از نظر حرفه اي يا غير حرفه اي بودن بدنه ها هم كه 5200 D مانند 650D و 700D دوربين غير حرفه اي است. دوربين هاي نيمه حرفه اي و حرفه اي در هر دو برند در كلاس هاي بالاتر قرار دارند.
    2- كانن هم مانند نيكون لنزهاي پرايم بسيار عالي براي شيفتگان عكاسي دارد.

ارادتمند

ممنونم از توضیحتون
    البته بیشتر منظور من خود لنز stm بوده با بدنه های 650 یا 700 ...
    البته که دوربین 5200 هم از سری های مبتدی حرفه ای و در سطح 650 است ولی بنظرم عکس های jpeg دوربین های کنن از عکس های نیکون بهتره ولی کسی بخواد از دوربین بصورت فایل raw استفاده کنه بنظرم نیکون بهتهره با توجه به سنسورهای با مگاپیکسل بیشتری که دارند. البته این نظر من هست
    با تشکر

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

بنظرم عکس های jpeg دوربین های کنن از عکس های نیکون بهتره ولی کسی بخواد از دوربین بصورت فایل raw استفاده کنه بنظرم نیکون بهتهره با توجه به سنسورهای با مگاپیکسل بیشتری که دارند.
    جسارت نباشه ولي اظهار نظر به اين صورت و با اين ادله واسه من كه قابل قبول نيست، ساير دوستان رو نميدونم.
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8