نقل قول نوشته اصلی توسط Homitrade

عکسارو براتون میزارم ولی فکر نمی کنم خوب باشه...دیشب تو شب عکس گرفتم ولی بی نهایت افتضاح بود(جاهایی که نور بود مثل یه نوار ابی پر پر می کرد)ولی تو یه جای تاریک که درشو بسته بودم یه عکسی گرفته شد که اگه ببینید می گید بغله خورشید بودی!تا اونجایی که هم یادمه تو یه مد بود....

اقای مینو سپهر امیدوارم که بتونم موفق شم...با همه ی مدهاش سر و کله می زنم ولی نمی تونم عکسهای خوبی در بیارم...خیلی سخته...

1- برای ابتدا حتما از مد آتو Auto استفاده کنید.
2- این که میگید توی شب عکسها افتضاح در میاد به احتمال زیاد توی مد منوال بوده. روی آتو بذارید و عکس بگیرید نباید مشکلی باشه.
3- کلا برای اینکه موفق بشید باید بدونید کار هر کدوم از مدها چیست و تنظیمات منوال را چگونه انجام میدهند.

دوربین شما برای تنظیمات نور بدون فلاش در مدهای دستی چند مورد داره.(iso-shutter-دیافراگم) متاسفانه بنده a80 رو گم کردم و زیاد منوهاش یادم نیست. ولی کلا اگر به سوالهایی که پرسیده بودید دقت کرده بودید. نتظیمات تا حدودی برایتان آسان بود. در شب شما عکسهای جالب آسانی بدون فلاش نمیتوانید بگیرید. چون نور برای دوربین خیلی کم است و آنچه با چشم میبینید در دوربین نمی افتد. پس سعی کنید سوژه نزدیک باشد تا بتوانید از فلاش استفاده کنید.
در روز هم که