صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 59

موضوع: 400D or D80

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: 400D or D80

نقل قول نوشته اصلی توسط alizarin نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    نظرتون راجب گارانتی نیکونگرش چیه؟
    فروشگاه اصلیش میدان ولی عصر بغل عکاسی افشینه
    می گن گارانتی اصلی نیکون تو ایرانه
    اگر کسی اطلاعاتی داره بگه ممنون می شم
    گرانتي اصلي كه نداره البته نيكن ولي خوب نيكونگرش از بقيه قديمي تره. ضمنن اون نمايندگي گرون فروش تر از بقيه است. نيكن با گارانتي نيكو نگرشو خيليا دارن ( مجتمع پايتخت، پاساژ مصطفي در جمهوري، مركز تجهيزات حرفه اي در هفت تير و .... )
    فرهاد حسيني

كاربر جديد alizarin آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    گرانتي اصلي كه نداره البته نيكن ولي خوب نيكونگرش از بقيه قديمي تره. ضمنن اون نمايندگي گرون فروش تر از بقيه است. نيكن با گارانتي نيكو نگرشو خيليا دارن ( مجتمع پايتخت، پاساژ مصطفي در جمهوري، مركز تجهيزات حرفه اي در هفت تير و .... )
    فرهاد جان کدوم گارانتیش منصف تره؟
    مركز تجهيزات حرفه اي کجایه هفت تيره؟
    اگر بخوام بگیرم به کدوم نمایتده نيكونگرش بیشتر میشه اعتماد کرد هم تو قیمت هم تو بقیه ماجراها ، مثل نو بودن دوربین؟
    ممنونتم
    کسی که خوشبخت نباشد، گناهکار است
    خدا نگاهتون کنه

تشکر کرده
    13937

سلام

همون تجهيزات حرفه اي بهتره. هفت تير حدود 100 متر داخل بهار شيراز (ضلع شمال خيابان) تو جمهوري 30-40 تومن ارزونتر مي دن ولي همشون .... اند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

همون تجهيزات حرفه اي بهتره. هفت تير حدود 100 متر داخل بهار شيراز (ضلع شمال خيابان) تو جمهوري 30-40 تومن ارزونتر مي دن ولي همشون .... اند.
    شماره تلفنی ازشون نداری اخوی؟
    خدا نگاهتون کنه

كاربر جديد DellM60 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با سلام حضور دوستان و اساتید محترم.من به تازهگی عضو این فروم شدهام و کلی از مطالب دوستان استفاده نمودهام واز همگی این دوستان متشکرم.من در این همر جز مبتدیان هستم .بعد از کلی تحقیق و تفحس
    بلاخره تصمیم گرفتم نیکون دی 80 بگیرم .امیدوارم بعد از خرید آن پشیمان نشوم.من یک پیشنهاد داشتم البته لطفا به آن نخندید من هنوز دوربین را نگرفته ام و پیشنهادم این است دوستانی که مثل من تصمیم به خرید دوربین نیکون دی 80 در آینده خیلی نزدیک دارند با هم هماهنگ کنند و یکجا چند دستگاه با هم بخرند که تخفیف خوبی میشود گرفت.نظر شما چیست؟ دیگر اینکه من فکر میکنم گارانتی نیکو نگرش از همه بهتر است حداقل این شرکت نماینده رسمی نیکون درایران است و موظف به دادن سرویس خوب است وگرنه با شکایت افراد به شرکت اصلی نمایندهگی آن دچار مشکل خواهد شد مضاف بر اینکه تهیه قطعات یدکی برای نمایندهگی راحتر است.من در خیابان جمهوری کیت نیکون با لنز 135 با گارانتی نیکو نگرش پیدا کردم که قیمت آن 1200000 تومان است و تاریخ اتمام کارت گارانتی آن اواخر بهمن 1386 است.نظرتان چیست؟ با تشکر از شما و عذر خواهی از پرچانگی

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط DellM60 نمایش پست ها
    با سلام حضور دوستان و اساتید محترم.من به تازهگی عضو این فروم شدهام و کلی از مطالب دوستان استفاده نمودهام واز همگی این دوستان متشکرم.من در این همر جز مبتدیان هستم .بعد از کلی تحقیق و تفحس
    بلاخره تصمیم گرفتم نیکون دی 80 بگیرم .امیدوارم بعد از خرید آن پشیمان نشوم.من یک پیشنهاد داشتم البته لطفا به آن نخندید من هنوز دوربین را نگرفته ام و پیشنهادم این است دوستانی که مثل من تصمیم به خرید دوربین نیکون دی 80 در آینده خیلی نزدیک دارند با هم هماهنگ کنند و یکجا چند دستگاه با هم بخرند که تخفیف خوبی میشود گرفت.نظر شما چیست؟ دیگر اینکه من فکر میکنم گارانتی نیکو نگرش از همه بهتر است حداقل این شرکت نماینده رسمی نیکون درایران است و موظف به دادن سرویس خوب است وگرنه با شکایت افراد به شرکت اصلی نمایندهگی آن دچار مشکل خواهد شد مضاف بر اینکه تهیه قطعات یدکی برای نمایندهگی راحتر است.من در خیابان جمهوری کیت نیکون با لنز 135 با گارانتی نیکو نگرش پیدا کردم که قیمت آن 1200000 تومان است و تاریخ اتمام کارت گارانتی آن اواخر بهمن 1386 است.نظرتان چیست؟ با تشکر از شما و عذر خواهی از پرچانگی
    منم با فرهاد جان موافقم.از جمهوری نگیرید بهتر است چون.....
    من نمایندگی 7 تیرو می رم ببینم که قیمتاش چنده.ولی فکر نکنم با خرید تعداد قیمتش فرقی بکنه
    خدا نگاهتون کنه

تشکر کرده
    0

من از آنجا سوال کرده ام 1250000 تومن است.تلفن آنجا 88810406-88810407 و در خیابان بهار شیراز نزدیک هفت تیر است.اگر چند دستگاه باشد میتوان از خود شرکت نیکو نگرش گرفت که آن هم در میدان هفت تیر است.که تلفن آن 88844016 تا 17 است.

تشکر کرده
    0

من از آنجا سوال کرده ام 1250000 تومن است.تلفن آنجا 88810406-88810407 و در خیابان بهار شیراز نزدیک هفت تیر است.اگر چند دستگاه باشد میتوان از خود شرکت نیکو نگرش گرفت که آن هم در میدان هفت تیر است.که تلفن آن 88844016 تا 17 است.
    کجای هفت تیره؟ و اینکه رو چند دستگاه قیمتش چنده؟
    خدا نگاهتون کنه

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alizarin نمایش پست ها
    کجای هفت تیره؟ و اینکه رو چند دستگاه قیمتش چنده؟
    فروشگاه تجهیزات حرفه ایی تو اول خیابان بهار شیراز بلای میدان هفت تیر است و خود شرکت نیکو نگرش تو یک خیابان فرعی در میدان هفت تیر است اسم خیابون را نمیدونم ولی پلاک آن 24 است و طبقه سوم است. خیابان فرعی ضلع شمال غربی هفت تیر بعد از پل عابر است و اگر پیدا نکردی زنگ بزن.در ضمن نمی دانم قیمت چند دستگاه چقر است ولی منطقی است که باید کمتر از تک فروشی باشد مضاف بر اینکه ما پول نقد میدهیم و فروشگاها به شرکت چک می دهند.

تشکر کرده
    13937

با دیگر اینکه من فکر میکنم گارانتی نیکو نگرش از همه بهتر است حداقل این شرکت نماینده رسمی نیکون درایران است و موظف به دادن سرویس خوب است وگرنه با شکایت افراد به شرکت اصلی نمایندهگی آن دچار مشکل خواهد شد مضاف بر اینکه تهیه قطعات یدکی برای نمایندهگی راحتر است.

سلام

دوست خوبم. با مراجعه به سایت رسمی Nikon متوجه خواهید شد که این کمپانی هیچ نماینده ی رسمی ای در ایران ندارد.

http://nikonimaging.com/global/about/worldwide.htm

حتا شرکت آفومار که قبلن نماینده ی رسمی کنن بود و در سایت کنن اسم اون ها اومده بود مدتی است که از این سمت خلع شده است و دلیلش هم واضح است.

http://www.canon-me.com/Contact_Us/C...East/index.asp

متشکرم
    فرهاد حسيني

صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین