صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
Like Tree11تشکر

موضوع: Canon یا Nikon مسئله این نیست!

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

پیش فرض پاسخ: Canon یا Nikon مسئله این نیست!

دوست عزیز اسم درست این دوربین Nikon D300 هست نه 300D .
    (Nikon has been losing market share to Canon for many years and the Canon EOS system is probably a better investment)
    در موردر فروش آمار نشون میده كه فروش هر دو تقریبا برابره ،مراجعه كنید به لینك زیر(آمار ماههای قبل هم مشابه است،لینك اصلیه NPD رو پیدا نكردم):
    http://www.akkasee.com/digitalworld/...01/i/09,03,08/
    به طور خلاصه آمار فروش در ماه agust:
    1.canon eos 400d
    2.nikon d40
    3.nikon d40x
    4.canon eos 350d
    5.nikon d80
    در مورد آینده هر كدوم از این برند ها هم نگران نباشید،اونقدر معتبر هستند كه به فكر مشتریاشون باشند،اینو تجربه صاحبان هر دو ،در سالهای طولانی،نشون داده.
    گفتنی ها رو اساتید بنده عرض كردند،به نظر من هم اگه با یه دوربین سبكتر و ساده تر شروع كنین،بهتره.
    از عكاسی لذت ببرید
    ویرایش توسط Amin Zarif : Thursday 25 October 2007 در ساعت 00:51
    امین ظریف مهدیزاده

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

شما که فرمودید عکاس آماتور (تازه کار هستید) برای چی میخواهید یک دوربین نیمه/تمام حرفه ای با قیمتی 3000 دلاری خریداری کنید. پول مال خودتان است و اختیار دارش شما ولی اصلا برای یک آدم مبتدی (طبق گفته خویش) توصیه نمیشود.

عکس خوب 20 درصد به وسیله و 80 درصد به عکاس بستگی دارد. عکاسی یک هنر است مثل همه هنرهای دیگر. ولی بر خلاف هنرهای دیگر همه خیال میکنند با خیرید بهترین وسیله هنر را کسب خواهند کرد. کسی با خرید یک گیتار آلوارز یا گیبسون موسقی دان نمیشود و کسی با خرید دوربین 1500 دلاری کنون و نیکون عکاس.

امیدوارم درست تصمیم بگیرید. هر آنچه بخرید بعد از گذشت شش ماه با وارد شدن نسخه جدیدش هم قیمتش را از دست میدهد و هم از نویی و تازه گی که شما به دنبالش هستید میافتد.
    A_Maddah و Babak25 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط AminZarif نمایش پست ها
    آقا كاوه قبادی عزیز،كجایی؟سلامتی انشاالله؟غیبتت نگرانمون كرده!
    هستیم خدمت دوستان....

داریم استفاده میكنیم.انشالله بحث خوبی باشد.دور از این بهتر است از آن البته.....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

[QUOTE][هستیم خدمت دوستان....

داریم استفاده میكنیم.انشالله بحث خوبی باشد.دور از این بهتر است از آن البته.....
    /QUOTE]
    منظورم این تاپیك نبود،كلا چند روزی میشه كه كمتر پست میدین،عادت كرده بودیم....
    راجع به این تاپیك هم حق با شماست،به نظر من یكمی مشكوكه،تو این فاصله كم،2 تاپیك با یه موضوع جنجالی.
    تو تاپیك A700 ،من یه بحث شوخی جدی راجع به d300 و A700 با شما داشتم كه یكی از دوستان قدیمی تر در سایت اومد و كلی ایراد گرفت،كمی كه گذشت تو تاپیك های دیگه،كلی بحث و جدل های بی مورد و عجیب از اعضا خیلی با سابقه دیدم كه اون دوستان قدیمی تر اهل نصیحت،هیچ توجه و تذكری نداشتند،این برخورد دوگانه جای سوال داشت واسه من!!
    به هر حال من هم مثل خیلیهای دیگه مطابق سلیقه شخصیم،به یه برند خاص علاقه دارم و متقابلا به سلایق دوستان دیگه هم كمال احترام رو قائلم،و به شدت از مباحث منطقی و به دور از تعصب،استقبال میكنم،فكر میكنم این نظر بیشتر دوستان علاقه مند باشه.
    امین ظریف مهدیزاده

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

.
    منظورم این تاپیك نبود،كلا چند روزی میشه كه كمتر پست میدین،عادت كرده بودیم....
    راجع به این تاپیك هم حق با شماست،به نظر من یكمی مشكوكه،تو این فاصله كم،2 تاپیك با یه موضوع جنجالی.
    تو تاپیك A700 ،من یه بحث شوخی جدی راجع به d300 و A700 با شما داشتم كه یكی از دوستان قدیمی تر در سایت اومد و كلی ایراد گرفت،كمی كه گذشت تو تاپیك های دیگه،كلی بحث و جدل های بی مورد و عجیب از اعضا خیلی با سابقه دیدم كه اون دوستان قدیمی تر اهل نصیحت،هیچ توجه و تذكری نداشتند،این برخورد دوگانه جای سوال داشت واسه من!!
    به هر حال من هم مثل خیلیهای دیگه مطابق سلیقه شخصیم،به یه برند خاص علاقه دارم و متقابلا به سلایق دوستان دیگه هم كمال احترام رو قائلم،و به شدت از مباحث منطقی و به دور از تعصب،استقبال میكنم،فكر میكنم این نظر بیشتر دوستان علاقه مند باشه.
    سلام دوست عزیز:
    راستش من این تاپیك رو شروع كردم چون میخواستم بدونم بهترین راه ورود به دنیای SLR چیه. هیچ انگیزه ایجاد بحث در مورد براند هم نداشتم و ندارم و اینو در اولین پست هم ذکر کردم. نوشته های دوستان هم بسیار کمک کننده بود. از همگی ممنون.
    علی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2