صفحه 2 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56
Like Tree125تشکر

موضوع: با بودجه تقریبا نامحدود چه دوربینی بخرم؟

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

پیش فرض پاسخ: با بودجه تقریبا نامحدود چه دوربینی بخرم؟

خوپ حالا بهتر شد

دوربینهای فول فریم عمر مفید بیشتری از لحاظ ماندگاری در بازار دارند ولی وزنشان هم زیاد است لنز های هم که برایشان موجود است عموما لنزهای گران قیمت باکیفیت عالی و متاسفانه سنگین هستند این را هم در نظر داشه باشید که هنگام فروش بسته به نوع کارکرد در خرید های چند میلیون تومانی ممکنه افت قیمت چند صد هزار تومانی خیلی طبیعی باشد .

من با این اوصاف بادی کنن 5D Mark II به همراه لنز 24 105 ( عموما فشن و خانواده تا حدود ی جهانگردی و طبیعت ) و 100 400 ( برای کار حیاط وحش ) لنز ماکرو 100 با دیافراگم 2و8 ( ماکرو و پرتره ) البته لنزهای پرایم برای مصارف خاص هم هست که میشه پیشنهاد داد قیمت این بسته پیشنهادی که کیفیت خوبی به شما میدهد حدود 6800000 تومان میشود البته شما نیاز به یک فلاش دارید (چون دوربینهای فول فریم دارای فلاش داخلی نیستند ) حدود 500000 تومان
    و یک سه پایه با هد که توان نگه داری تجهیزات شما را هم داشته باشد حدود 400000 تومان از برند مانفرتو
    دوست عزیز بدنه دوربین به همراه لنزهای پیشنهاد شده از بهترین و خوش نام ترین ها هستند همین طور سه پایه و فلاش که در فروش خیلی راحت و با کمترین افت بتونید بفروشید . من فکر میکنم کیف تجهیزات را باید خودتان انتخاب کنید من در کل مارک لوپرو را پیشنهاد میکنم اندازه و سایز کیف را باید بعد از خرید تحهیزات بسته به جای که نیاز دارید انتخاب کنید این تجهیزات برای شما حدود 8 میلیون تومان هزینه خواهند داشت البته برای پرنده گرافی رنج 400 میلیمتر ممکن است کم باشد و شما مجبور به خرید لنز پرایم 600 میلیمتر F4 شوید که مجبورید از خارج تهیه کنید یا سفارش دهید بیارند که قیمت حدود 8 میلیون تومان خواهد داشت دراین صورت شما ممکنه 16 میلیون تومان هزینه کنید .

پی نوشت : تا من پاسخ بدهم جناب مرادی با پیش فرض قرار دادن اولویت عکاسی حیات وحش پیشنهاد خوبی دادند اون رو هم حتما باید مد نظر گرفت
    ویرایش توسط Christ Melikian : Saturday 19 June 2010 در ساعت 14:38
    Mehdi Rojaie و pooya.majd تشکر می‌کنند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    شما هم دوربین سبک می خواهید هم عکاسی حیات وحش
    پیشنهاد دوستانه من به شما قبل از خرید کلاس عکاسی پایه است , گویا خود سایت هم کلاسی برگزار کرده و تا چند مدت دیگر کلاس های تابستان شروع می گردد

پایدار و موفق باشید
    با سلام دوست عزیز
    اگه محدودیت بودجه ندارید پیشنهاد من خرید 7 دی به همراه لنزهای زیر است:
    10-22 برای واید
    24-105 برای walk around
    70-200 f2.8 is
    لنز 100 ماکرو کانن
    و در نهایت بسته به بودجه لنز تله را انتخاب نمایید.
    رنج قیمتها 1600 برای کانن اف 5.6 بدون لرزشگیر که شارپ ترین در این محدوده است و با تله کانورتور تامرون مشکی قابلیت اتوفوکوس باقی میماند.
    و اگر بودجه بیشتر دارید اف پایینتری مانند 2.8 لرزشگیر دار را خرید کنید که بسیار بسیار عالیست و قابلیت نصب تله کانورتور 2 را هم دارد ( اف بالای 5.6 اتوفوکس روی کراپدار ندارید)
    البته نظر دوست عزیزمان را نیز برای بادی فول فریم قبول دارم ولی سرعت و تعداد نقاط فوکوس روی 7 دی بسیار خوب است ولی برای حالت واید به شما 16 را تحویل میدهد که بد نیست.( بالنز 10-22 و با احتساب کراپ)
    با تشکر
    شاگرد همه دوستان - نادر
    pooya.majd تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط Christ Melikian نمایش پست ها
    خوپ حالا بهتر شد

دوربینهای فول فریم عمر مفید بیشتری از لحاظ ماندگاری در بازار دارند ولی وزنشان هم زیاد است لنز های هم که برایشان موجود است عموما لنزهای گران قیمت باکیفیت عالی و متاسفانه سنگین هستند این را هم در نظر داشه باشید که هنگام فروش بسته به نوع کارکرد در خرید های چند میلیون تومانی ممکنه افت قیمت چند صد هزار تومانی خیلی طبیعی باشد .

من با این اوصاف بادی کنن 5D Mark II به همراه لنز 24 105 ( عموما فشن و خانواده تا حدود ی جهانگردی و طبیعت ) و 100 400 ( برای کار حیاط وحش ) لنز ماکرو 100 با دیافراگم 2و8 ( ماکرو و پرتره ) البته لنزهای پرایم برای مصارف خاص هم هست که میشه پیشنهاد داد قیمت این بسته پیشنهادی که کیفیت خوبی به شما میدهد حدود 6800000 تومان میشود البته شما نیاز به یک فلاش دارید (چون دوربینهای فول فریم دارای فلاش داخلی نیستند ) حدود 500000 تومان
    و یک سه پایه با هد که توان نگه داری تجهیزات شما را هم داشته باشد حدود 400000 تومان از برند مانفرتو
    دوست عزیز بدنه دوربین به همراه لنزهای پیشنهاد شده از بهترین و خوش نام ترین ها هستند همین طور سه پایه و فلاش که در فروش خیلی راحت و با کمترین افت بتونید بفروشید . من فکر میکنم کیف تجهیزات را باید خودتان انتخاب کنید من در کل مارک لوپرو را پیشنهاد میکنم اندازه و سایز کیف را باید بعد از خرید تحهیزات بسته به جای که نیاز دارید انتخاب کنید این تجهیزات برای شما حدود 8 میلیون تومان هزینه خواهند داشت البته برای پرنده گرافی رنج 400 میلیمتر ممکن است کم باشد و شما مجبور به خرید لنز پرایم 600 میلیمتر F4 شوید که مجبورید از خارج تهیه کنید یا سفارش دهید بیارند که قیمت حدود 8 میلیون تومان خواهد داشت دراین صورت شما ممکنه 16 میلیون تومان هزینه کنید .

پی نوشت : تا من پاسخ بدهم جناب مرادی با پیش فرض قرار دادن اولویت عکاسی حیات وحش پیشنهاد خوبی دادند اون رو هم حتما باید مد نظر گرفت

البته که من برای یک لنز حاضر نیستم 8 میلیون بدم
    نهایت 2 میلیون
    اگه از TC استفاده کنم چی؟
    راجع به این دوربین آیا از قابلیت فلش بی سیم پشتیبانی می کند؟

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya.majd نمایش پست ها
    راجع به این دوربین آیا از قابلیت فلش بی سیم پشتیبانی می کند؟

در بین همه دوربین های برند کنون ... تنها 7دی هست که قابلیت فلاش بی سیم رو در خود بدنه داره ....
    Christ Melikian، Navid7h و Mehdi Rojaie تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز
    اگه محدودیت بودجه ندارید پیشنهاد من خرید 7 دی به همراه لنزهای زیر است:
    10-22 برای واید
    24-105 برای walk around
    70-200 f2.8 is
    لنز 100 ماکرو کانن
    و در نهایت بسته به بودجه لنز تله را انتخاب نمایید.
    رنج قیمتها 1600 برای کانن اف 5.6 بدون لرزشگیر که شارپ ترین در این محدوده است و با تله کانورتور تامرون مشکی قابلیت اتوفوکوس باقی میماند.
    و اگر بودجه بیشتر دارید اف پایینتری مانند 2.8 لرزشگیر دار را خرید کنید که بسیار بسیار عالیست و قابلیت نصب تله کانورتور 2 را هم دارد ( اف بالای 5.6 اتوفوکس روی کراپدار ندارید)
    البته نظر دوست عزیزمان را نیز برای بادی فول فریم قبول دارم ولی سرعت و تعداد نقاط فوکوس روی 7 دی بسیار خوب است ولی برای حالت واید به شما 16 را تحویل میدهد که بد نیست.( بالنز 10-22 و با احتساب کراپ)
    با تشکر
    شاگرد همه دوستان - نادر
    برای عکاسی مدل کدام یک از این لنز ها خوب است؟
    آیا این دوربین از فلش بی سیم پشتیبانی می کنه؟

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

راستش با قرار دادن فلاش 580 کنن روی این بدنه که قبلا پیشنهادش را دادم شما توانی کماند کردن وایر لس را خواهید داشت بله در مورد تله کانوتور روی لنز 100 400 فکر کنم شدنیست و دوستانی از همین فروم این کار را کرده اند ولی از چند چون کیفیتش خبری ندارم قطعا بصرفه تر از خرید 600 میلیمتر پرایم خواهد بود و نباید کیفیت این دو را با هم مقایسه کرد ترجیح میدهم دوستانی که تجریه کار با تله کانورتر با لنز مربوطه را دارند بیشتر توضیح دهند .
    pooya.majd تشکر می‌کند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

سلام

کم کم پیشنهادات از تجهیزات سبک که یکی از اهداف بود دارد دور میشود !

70-200 f2.8 IS تقریبا 1.5 کیلو است !
    Persian، M.Nouri و pooya.majd تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya.majd نمایش پست ها
    برای عکاسی مدل کدام یک از این لنز ها خوب است؟
    آیا این دوربین از فلش بی سیم پشتیبانی می کنه؟
    24-105 کانن با قیمت تقریبی 1100
    وبرای فلاش بی سیم بله پشتیبانی میکنه 7 دی.
    ( البته چون فرمودید بودجه نامحدود و اگر محدودیت بودجه دارید 17-70 لرزشگیر دار سیگما.
    این لنز 24-105 اغلب در آتلیه ها استفاده میشود و در روی کراپ دار مقدار ویگنتینگ کمتری رو نسبت به فول فریم میده. کنتراست رنگ و شارپنس خیلی خوبی داره. و ترکیبش با این دوربین و فلاش 580 عالیه.
    (من چون خودم دارم و تجربه کردم خیلی عالیه)
    اراتمند شما. نادر
    pooya.majd تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط Christ Melikian نمایش پست ها
    راستش با قرار دادن فلاش 580 کنن روی این بدنه که قبلا پیشنهادش را دادم شما توانی کماند کردن وایر لس را خواهید داشت بله در مورد تله کانوتور روی لنز 100 400 فکر کنم شدنیست و دوستانی از همین فروم این کار را کرده اند ولی از چند چون کیفیتش خبری ندارم قطعا بصرفه تر از خرید 600 میلیمتر پرایم خواهد بود و نباید کیفیت این دو را با هم مقایسه کرد ترجیح میدهم دوستانی که تجریه کار با تله کانورتر با لنز مربوطه را دارند بیشتر توضیح دهند .
    تله کانورتور 1.4 تا یک استاپ و 2 تا دو استاپ از مقدار اف کم میکند. لذا در صورتی که تله کانورتور باعث بالا رفتن اف بیش از 5.6 شود قابلیت اتوفوکوس از دست میرود. ضمنا اضافه کردن تله کانورتور از سرعت فوکوس و شارپنس تا حدودی میکاهد.
    لنز 400 اف 5.6 با اینکه فاصله مینیمم 3.5 متری برای فوکوس میخواهد ولی بسیار بسیار شارپ و سریع است و با اضافه کردن تله کانورتور تامرون مشکی قابلیت اتوفوکوس آن باقی میماند.
    با تشکر
    pooya.majd تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام

کم کم پیشنهادات از تجهیزات سبک که یکی از اهداف بود دارد دور میشود !

70-200 f2.8 IS تقریبا 1.5 کیلو است !
    نوید جان
    دیگه برای لنزهای با کیفیت و همه کاره کمتر از این نمیشه وزنی پیدا کرد آنهم با این لنز باقلوا که محشره.
    pooya.majd تشکر می‌کند.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین