صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 86
Like Tree87تشکر

موضوع: دوربین فیلمبرداری Full HD تا ۸۰۰ هزار تومان

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

پیش فرض پاسخ : دوربین فیلمبرداری Full HD تا ۸۰۰ هزار تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    متشکرم
    من این دوربین ها رو با این قیمت ها پیدا نکردم ! TM700 حدود 1000$ بود. از کجا قیمت می گیرید ؟

در ضمن ... فکر کنم داریم از موضوع تاپیک فاصله می گیریم ! اگه ممکنه یک دوربین هم تا ۸۰۰ هزار تومان معرفی کنید .ممکنه دوربین TM700 رو به قیمت واقعی پیدا نکنم !

متشکرم
    دوست عزیر در پست های قبل من گفتم که در sony SR ها می توانید دوربین های خوبی در حدود قیمت مورد نظرتون پیدا کنید ، اما باید توجه کنید که مدل ها شون قدیمی هست و کیفیت و توانایی هاشون نسبت به محصولات امسال کمتر خواهد بود.
    اگر من جای شما بودم کمی دست نگه می داشتم تا افزایش کمی بودجه دوربین جدیدتر و بهتر رو بگیرم
    rostamiani تشکر می‌کند.

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط radioheadz نمایش پست ها
    دوست عزیر در پست های قبل من گفتم که در sony SR ها می توانید دوربین های خوبی در حدود قیمت مورد نظرتون پیدا کنید ، اما باید توجه کنید که مدل ها شون قدیمی هست و کیفیت و توانایی هاشون نسبت به محصولات امسال کمتر خواهد بود.
    اگر من جای شما بودم کمی دست نگه می داشتم تا افزایش کمی بودجه دوربین جدیدتر و بهتر رو بگیرم
    خیلی متشکرم :)
    یعنی با کمی کاهش بودجه کیفیت دوربین ها خیلی پایین میاد ؟
    دوربین های Canon چطورند ؟تو این قیمت ها مدل خوبی دارند ؟
    متشکرم

كاربر آشنا Sayrex آواتار ها
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط radioheadz نمایش پست ها
    فکر کنم تفاوت در نوع ذخیره سازی خودش یک تفاوت سخت افزاری هست. SD700 فقط روی فلش های SD ضبط می کنه و TM700 ذخیره سازی روی هارد نداره.
    اینکه مغازه دار گفته فرقشون رم هست( آدم می مونه که این مغازه دار های چطور از مالشون تعریف می کنند که انگار وحی منزل هست) ... شما برای رسیدن به بهترین کیفیت فیلم برداری نیاز به بهترین نوع رم دارین و بعضی اوقات نمی توانید از قابلیت های دوربین با رم معمولی استفاده کنید، نقش رم های حرفه ای در دوربین های فیلمبرداری دیجیتال به نوعی مشابه لنز بسیار عالی در دوربین عکاسی هست.. از مزایاشون میشه ثبت تصاویر با کیفیت بیشتر ، عدم هنگ کردن در هنگام فیلمبرداری، سرعت انتقال اطلاعات بیشتر هم در هنگام ضبط تصاویر و هم هنگام انتقال به کامپیوتر برای تدوین است .
    برای تهیه رم حرفه ای ب صورت جداگانه مجبور به هزینه بیشتری میشید.
    از مزایای دوربین های رم دار و یا هارد دار اینه که کاربرهای عادی و حتی حرفه ای ها که سیتم تبدیل حرفه ای ندارند به راحت فیلم هاشون رو به کامپیوتر انتقال می دهند و در عین حال از کیفیت تصاویر هیچ کم نمیشه.
    اما با این حال در این رده قیمت پاناسونیک 3 دوربین بسیار خوب عرضه کرده که می تونه همه نوع قشری رو جذب کنه.
    درسته اما اول اینکه من ترجیح می دم دوربین 100 گرم نسبت به مدل هارد دارش سبک تر باشه . بعد هم که خود پاناسونیک برای این نوع دوربین ها رم های ساخت شرکت خودش رو عرضه کرده . درسته شاید تفاوت قیمت با مدل هارد دارش پیدا نکنه اگر بخواید از رم های خوب و باکیفیت استفاده کنید . اما همون 100 گرم در دراز مدت خیلی رو خستگی دست لااقل برای من تاثیر گذاره .
    به طور کل میشه گفت اگر بخوایم از بالا به این قضیه نگاه کنیم و قیمت ها رو بسنجیم زیاد فرقی نداره که از کدوم مدل استفاده کنی SD700 یا MT700 !
    rostamiani تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayrex نمایش پست ها
    درسته اما اول اینکه من ترجیح می دم دوربین 100 گرم نسبت به مدل هارد دارش سبک تر باشه . بعد هم که خود پاناسونیک برای این نوع دوربین ها رم های ساخت شرکت خودش رو عرضه کرده . درسته شاید تفاوت قیمت با مدل هارد دارش پیدا نکنه اگر بخواید از رم های خوب و باکیفیت استفاده کنید . اما همون 100 گرم در دراز مدت خیلی رو خستگی دست لااقل برای من تاثیر گذاره .
    به طور کل میشه گفت اگر بخوایم از بالا به این قضیه نگاه کنیم و قیمت ها رو بسنجیم زیاد فرقی نداره که از کدوم مدل استفاده کنی SD700 یا MT700 !
    مدل های TM هارد ندارند .حافظه فلش دارند !
    پس سنگین تر نیستند :)

تشکر کرده
    7

خوب من فکر کردم که اون 32 مگ به صورت هارده . پس کلا فرقی نداره . هر چند که فروشنده جفت اش رو داشت . اما با این تفاوت پول اون هارد رو باید بدی پول رم . حالا اینکه شرکت پاناسونیک چرا همچین حرکتی زده رو دیگه نمی دون :دی

تشکر کرده
    380

خیلی مبارک باشه ... منم قبول دارم :)
    دو تا سوال هم دارم ...
    ۱.در حال فیلمبرداری با چه رزولوشنی عکس می گیره ؟
    ۲.یک نمونه فیلم 1080/50p ازش دانلود کردم. با VLC و MPlayer که پخشش می کنم خیلی تکه تکه هست !!! فایل های شما هم همینطوره ؟

متشکرم
    یک سوال دیگه : این درسته که TM700 فقط فیلم 1080p صبط می کنه نمیتونه فیلم 720p بگیره ؟ چون تو مشخصاتش فقط این رزولوشن رو دیدم !

تشکر کرده
    7

در مورد قیمت هم بگم این نکته رو . شاید شما تو بعضی از سایت ها ببینید که مثلا قیمت دوربین رو زده 700 تومن یا 800 . شما اول باید بررسی کنید نحوه خرید رو تو اون کشور . به طور مثلا من لپ تاپ از کانادا خریم .
    تو سایت زده بود 1000 دلار . اما زمان خرید 10 درصد روی هر جنسی به عنوان مالیات اضافه می شد. یعنی خود فروشگاه بعد از انتخاب از شما 10 درصد اضافه می گرفت . به عنوان مالیات در صورتی که توی سایت قسمت بدون مالیات و ... خورده بود و آخر به فروشگاه 1100 دلار پرداخت کردم .

این سایت و آدرس فروشگاها های زنجیره ای future shop تو کانادا هست که هم در سطح کشور فروشگاه داره و هم به صورت آنلاین ...

این برای TM700 : http://www.futureshop.ca/en-CA/produ...56337b455cen02

قیمت : 1010 دلار + 10 درصد مالیات : 1210 * هر دلار کانادا = 1205160 قیمت اش برای مصرف کننده تو کانادا ... حالا ممکنه یکی براش ارزونتر در اومد باشه هزینه حمل و نقل اش . یه کشور ممکنه مالیات کمتری بگیره موقع ترخیض کالا و هزاران دلیل دیگه که قیمت رو بالا پایین میکنه . اما بعید میدونم دیگه یهو 500 تومان تفاوت قیمتی بین 2 کالا در 2 کشور باشه .

در مورد رم هم رم های SDHC کلاس 4 همونطور که در کاتالوگ اش اومده به این دستگاه می خوره و می تونید از اونها برای ضبط تصاویر استفاده کتید .

من یه 32 گیگ مدل SIKICON POWER اش رو گرفتم 88 تومن . در صورتی که همین 32 گیگ مدل خود پاناسونیک اش بود 170 تومن !! که خوب 100% تو نحوه ضبط و در Full hp 50p تاثیر داره و ممکنه یکی دو مورد پرش توش مشاهده کنید اما در ضبط پایین تر از اون نه مشکلی من مشاهده نکردم .

( اضافه می کنم این مورد رو من با VLC و Power DVD دیدم فیلم اش رو تو VLC که خیلی پرش داشت، تو Power DVD هم تصویر تار بود اما تو Media Player Classic که همراه پک K-Lightاست دیدم نه پرشی داشت نه تار بود بلکه خیلی هم روان و با کیفیت بود. پس داشتن یه پلیر خوب و یه کدک عالی برای این لازمه تا واقعا متوجه بشید ایراد و پرش از مموریه یا پلیر. )

همچنین در تمامی ورژن ها منوی فارسی + دفترچه کامل فارسی داره که خیلی کمک میکنه .
    ویرایش توسط Sayrex : Friday 23 July 2010 در ساعت 02:43
    rostamiani تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    7

یک سوال دیگه : این درسته که TM700 فقط فیلم 1080p صبط می کنه نمیتونه فیلم 720p بگیره ؟ چون تو مشخصاتش فقط این رزولوشن رو دیدم !
    فکر می کنم آره اما هنوز دقیق نتونستم بررسی کنم اما چیزی که منم دیدم فقط 5-6 حالت داره که فقط میزان Bitrate اش فرق میکنه . کلا همشون سایز 1080 ه !!
    در مورد پرش فیلم هم که دوستان توضیح دادن هر چی کیفیت مموری بهتر باشه پرش به علت کم بودن سرعت نوشتن در کیفیت های بالا کمتره .
    در مورد عکس برداری در هنگام فیلمبرداری و حقیقت تست نکردم اما به محض تست اعلام می کنم .
    rostamiani تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    719

خیلی متشکرم :)
    یعنی با کمی کاهش بودجه کیفیت دوربین ها خیلی پایین میاد ؟
    دوربین های Canon چطورند ؟تو این قیمت ها مدل خوبی دارند ؟
    متشکرم
    همونطور که گفتم برای خرید کیفیت نزدیک به دوربین های panasonic 2010 در این رنج قیمت شما مجبور به انتخاب دوربین های قدیمی تر سایر برندها برید، canon hf 200 هم مثله اینکه تو همین رده قیمت هست اما طبق ریوها بدون شک دوربین های پاناسونیک 700سری بهترند ،
    ببینید سرعت ارتقا تکنولوژی شیب ساده نداره بلکه شیبش تصاعدی و شتابداره برای همین هست که می بینید کارخانجات مدل جدید هر سال میدن بیرون و پر فروش میشه محصول چون مدل های قدیمی در مقابل توانایی های محصولات جدید بشدت کم میاره
    2004 و rostamiani تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayrex نمایش پست ها
    اما یک نکته رو غافل نشیم ازش که مدل هارد دار با 100 گرم وزن بیشتر حدود 112 ساعت فیلم ضبط میکنه در حالیکه TM700 در حدود 14 ساعت (بر اساس ریو های موجود)
    Simaei تشکر می‌کند.

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین