صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 86
Like Tree87تشکر

موضوع: دوربین فیلمبرداری Full HD تا ۸۰۰ هزار تومان

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

پیش فرض پاسخ : دوربین فیلمبرداری Full HD تا ۸۰۰ هزار تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط radioheadz نمایش پست ها
    منم با sayrex موافقم. در ضمن متاسفانه در اون مجلات چیزی در مورد دوربین زیر یک تومن نبود و بیشتر به درد افرادی می خورند که درآمدشون از راه فیلمبرداری هست
    خیلی خیلی متشکرم
    فکر نمی کنم بودجه ای برسه ! امیدوار بودم بتونم برم بانه و با قیمت حدود ۸۰۰ هزار تومان پیدا کنم. ولی اگه پیدا نکردم چی بخرم ؟
    اصلا نمی دونم اونجا دوربین درست و حسابی پیدا میشه یا نه !
    برای همین دنبال دوربین تا ۸۰۰ هزار تومان هم هستم که اگه نشد اونو بخرم .

كاربر آشنا Sayrex آواتار ها
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    خیلی خیلی متشکرم
    فکر نمی کنم بودجه ای برسه ! امیدوار بودم بتونم برم بانه و با قیمت حدود ۸۰۰ هزار تومان پیدا کنم. ولی اگه پیدا نکردم چی بخرم ؟
    اصلا نمی دونم اونجا دوربین درست و حسابی پیدا میشه یا نه !
    برای همین دنبال دوربین تا ۸۰۰ هزار تومان هم هستم که اگه نشد اونو بخرم .
    شما دوستی آشنایی فامیلی کسی رو نداری از خارج برات بیاره . بعضی کشور ها مثل آلمان و ... هستند که شما زمانی که مسافر باشی و جنس می خری با مالیات ه اما تو فرودگاه آلمان مالیات رو ازش کسر می کنند و پولش رو بهت بر میگردونن، تو گمرک فرودگاه ایران هم میشه یه جوری جزو لوازم شخصی جا زد و بدون مالیات آورد اش . اگر اینجوری کسی رو مسافر داشته باشی که بخواد بره و بیاد می تونی این مدلی هم بخری حول و حوش این قیمت .
    rostamiani تشکر می‌کند.

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayrex نمایش پست ها
    شما دوستی آشنایی فامیلی کسی رو نداری از خارج برات بیاره . بعضی کشور ها مثل آلمان و ... هستند که شما زمانی که مسافر باشی و جنس می خری با مالیات ه اما تو فرودگاه آلمان مالیات رو ازش کسر می کنند و پولش رو بهت بر میگردونن، تو گمرک فرودگاه ایران هم میشه یه جوری جزو لوازم شخصی جا زد و بدون مالیات آورد اش . اگر اینجوری کسی رو مسافر داشته باشی که بخواد بره و بیاد می تونی این مدلی هم بخری حول و حوش این قیمت .
    راستش تو آمریکا چند تا قوم و خویش داریم ... ولی هم خیلی نزدیک نیستند و هم نمی خوام به کسی زحمت بدم !
    اگه بتونم تو بانه پیدا کنم بهتره !

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    258

با عرض سلام به دوستان عزیز

فیلم برداری HD با hdr rx550 Sony مثل دوربین های عکاسی محدودیت زمانی داره یا به صورت ممتد تا زمانی که هارد ظرفیت داره میشه فیلم برداری کرد؟

از لطف دوستان بی نهایت سپاسگزارم

پاینده و کامیاب باشید
    علي

canon a620

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ab نمایش پست ها
    با عرض سلام به دوستان عزیز

فیلم برداری HD با hdr rx550 Sony مثل دوربین های عکاسی محدودیت زمانی داره یا به صورت ممتد تا زمانی که هارد ظرفیت داره میشه فیلم برداری کرد؟

از لطف دوستان بی نهایت سپاسگزارم

پاینده و کامیاب باشید
    این دوربین دارای مشخصات خوبی است و البته قیمتش رو نمیدونم ولی مشکلی تو ضبط فول اچ دی نداره فکر کنم منظور شما فیلمبرداری با تعداد فریم بالا مثلا 90 فریم در ثانیه باشد که بعضی از مدلها آنرا دارن و لی فقط 3 ثانیه و یا کمتر و بیشتر میتوانند با تعداد فریم بالا و فول اچ دی ضبط کند به هر حا در حالت عادی این دوربین مشکلی در ضبط فول اچ دی ندارد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

من از دوستان آشنا به مسایل فنی درخواست دارم در زمینه دوربینهای فول اچ دی چند پیشنهاد در اینجا ارائه کنند با توجه به اینکه این تاپیک مدت زمان زیادی ایجاد شده و مدلهای جدیدی وارد بازار شده اند و نیاز به خرید توی این رنج قیمت زیاد است
    یک درخواست هم داشتم و این بود که اگر بشه در مورد تکنولوژی ساخت چند برند معروف مانند سونی پاناسونیک جی وی سی و سامسونگ که دوربینهای هندی کم خانگی فول اچ دی در این رنج قیمت میسازند توضیح بفرمایید تا خریدادران روی اون برند بیشتر تمرکز و تحقیق کنند خیلی در خرید کمک کرده اید

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط rmb_ali نمایش پست ها
    من از دوستان آشنا به مسایل فنی درخواست دارم در زمینه دوربینهای فول اچ دی چند پیشنهاد در اینجا ارائه کنند با توجه به اینکه این تاپیک مدت زمان زیادی ایجاد شده و مدلهای جدیدی وارد بازار شده اند و نیاز به خرید توی این رنج قیمت زیاد است
    یک درخواست هم داشتم و این بود که اگر بشه در مورد تکنولوژی ساخت چند برند معروف مانند سونی پاناسونیک جی وی سی و سامسونگ که دوربینهای هندی کم خانگی فول اچ دی در این رنج قیمت میسازند توضیح بفرمایید تا خریدادران روی اون برند بیشتر تمرکز و تحقیق کنند خیلی در خرید کمک کرده اید

بصورت خلاصه اگه هدف دوربین با کیفیت برای خانواده هست سامسونگ ۴۰۰-۵۵۰ تومان مدلهای خوبی داره

اگه هدف داشتن تنظیمات دستی و نیمه حرفه ای باشه(ورودی میکروفون -فوکوس دستی -تنظیم سرعت شاتر-منظره یاب چشمی )

پاناسونیک با ۸۰۰ تا ۱ میلیون و سونی و کنون ۱۲۰۰-۱۳۰۰ دور جی وی سی رو هم خط بکشید با توجه به امکانات و قیمت مدل مناسبی تو این کلاس ندارد
    rmb_ali، ali_ab و persian.boy تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

قدیم ترها دوربین ها مشکل تصویر برداری در نور کم که همراه نویز فراوان میشد رو داشتن آیا مدلهای الان این مشکل رو حل کردن یا ممکنه بعضی از مدلها اینمشکل رو داشته باشن
    در ضمن لنز و نوع ساخت اون و همچنین موتورهای پردازشی که بعضی از سازندگان روی دوربین ها قرار میدهند در کیفیت تاثیری دارد؟
    با توجه به قیمتی که از بازار گرفتم دوربینهای فول اچ دی سونی از 680 تومن به بالا شروع میشود و پاناسونیک هم از همین حدود ولی سامسونگ و جی وی سی از حدود 450-500 تومان شروع میشه به نظر شما این تفاوت قیمتها متوجه کیفیت هست یا فقط به خاطر معروفیت برند هست؟

كاربر همراه artnature آواتار ها
    تشکر کرده
    121

قدیم ترها دوربین ها مشکل تصویر برداری در نور کم که همراه نویز فراوان میشد رو داشتن آیا مدلهای الان این مشکل رو حل کردن یا ممکنه بعضی از مدلها اینمشکل رو داشته باشن
    در ضمن لنز و نوع ساخت اون و همچنین موتورهای پردازشی که بعضی از سازندگان روی دوربین ها قرار میدهند در کیفیت تاثیری دارد؟
    با توجه به قیمتی که از بازار گرفتم دوربینهای فول اچ دی سونی از 680 تومن به بالا شروع میشود و پاناسونیک هم از همین حدود ولی سامسونگ و جی وی سی از حدود 450-500 تومان شروع میشه به نظر شما این تفاوت قیمتها متوجه کیفیت هست یا فقط به خاطر معروفیت برند هست؟
    سلام
    دوربین CANON FS11 که البته HD نیست با نویز فرآوان در نور کم همراه است دوربین های hd در رده هندی کم کوچک هم دارای نویز در نور کم هستند
    برند canon و sony , panasonic را همیشه تست کردم , و اول canon و بعد هم sony را برای فیلم برداری هم در سطح هندی کم و هم حرفه ای پیشنهاد میکنم
    سید مهرداد کیانی

www.Arte360.com

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

بله با نور کم هر دوربین فیلم برداری حرفه ای یا عکاسی با سنسور بزرگ هم مشکل دارند در مقایسه با مدل های قدیمی تر کمی بهتر هستند

خوب در مورد قیمت و امکانات تو کلاس متوسط دوربینهای خانگی فیلم برداری سامسونگ بهترین گزینه هست تو ایران, ۵۰۰ تومنیش از سونی یا پاناسونیک که ۱۰۰ تومان گرونتر
    هستند بهتر عمل میکنه

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین