صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 129
Like Tree65تشکر

موضوع: دوربین تا سقف 260 هزار تومن چی پیشنهاد می کنید؟

كاربر آشنا aminashtari آواتار ها
    تشکر کرده
    252

پیش فرض پاسخ: دوربین تا سقف 260 هزار تومن چی پیشنهاد می کنید؟

sx 200 is , sx120 is انتخابهای بسیار معقولی در این کلاس و رنج قیمتی هستند.توضیحات کاملتر را در پست بعدی خواهم نوشت.
    ویرایش توسط aminashtari : Monday 5 April 2010 در ساعت 10:07
    NIKON D5000+18-55 kit lens+Nikkor50mm F1.8 D+ BRAUN Flash(sca-340 M)+Unomat Tripod+Some Flash Accessories
    امین

تشکر کرده
    252

سلام.دوست عزیز بنظر من شما برای خرید دوربین کامپکت از برند کنون استفاده کنید.با توجه به تجربه شخصی که از حدود 7،8 مدل کامپکت داشتم کنون ارائه بسیار بهتری در این کلاس داره. نیکون رو اصلا توصیه نمیکنم.پاناسونیک وسونی در پله بعدی هستند. مدلهایsuper ccd فوجی هم کیفیت خوبی ارائه میکنند.sx120 is دوربین بسیار مناسبی البته برای شروع است.sx200 is هم بلحاظ فیلمبرداری HD البته در رزولوشن 1280 * 720 و هم بلحاظ وزن کمتر و هم 2 مگاپیکسل بیشتر مناسبتر است.البته تمام این موارد در کیفیت عکسبرداری تاثیری ندارند.(2 مگاپیکسل بیشتر محسوس نیست) و شما با خرید sx120 is چیز زیادی رو از دست نخواهید داد.البته به گفته یکی از دوستان اگر sx200 is مد تنظیم دستی فوکوس داشته باشه در خرید sx 200 شک نکنید چون حتما به کارتون خواهد آمد.از قیمت روز این دو مدل اطلاع دقیقی ندارم اما در سایت دیجیکالا sx 120 is بهمراه یک سه پایه قدی هدیه به قیمت 239 هزار تومان عرضه میشود.
    موفق باشد
    امین
    SokooteDel تشکر می‌کند.
    NIKON D5000+18-55 kit lens+Nikkor50mm F1.8 D+ BRAUN Flash(sca-340 M)+Unomat Tripod+Some Flash Accessories
    امین

كاربر جديد SokooteDel آواتار ها
    تشکر کرده
    5

ممنون از دوستان گرامی آقای shenasi و آقای aminashtari.
    بابت راهنمایی که کردید خیلی ممنون :)

پس با این تعابیر بنده همون SX120 که قیمت مناسبتری دارد را خریداری کنم به نفعم هست.

فردا می خواستم برم این دوربین رو بخرم ولی نمیدونم برم ناصرخسرو یا جمهوری یا این که برم بلوار کشاورز فروشگاه کانن، خریدم رو انجام بدم

در ضمن می خواست اگر امکانش هست یک راهنمایی هم در مورد خرید سه پایه، مموری و باطری مناسب برای این دوربین به من بدهید، تا فردا خرید خوبی داشته باشم و استارت عکاسی رو بزنم.

هیچ وقت محبت های دوستان را فراموش نمی کنم.

كاربر آشنا hooshmand shokoohi آواتار ها
    تشکر کرده
    88

نقل قول نوشته اصلی توسط SokooteDel نمایش پست ها
    ممنون از دوستان گرامی آقای shenasi و آقای aminashtari.
    بابت راهنمایی که کردید خیلی ممنون :)

پس با این تعابیر بنده همون SX120 که قیمت مناسبتری دارد را خریداری کنم به نفعم هست.

فردا می خواستم برم این دوربین رو بخرم ولی نمیدونم برم ناصرخسرو یا جمهوری یا این که برم بلوار کشاورز فروشگاه کانن، خریدم رو انجام بدم

در ضمن می خواست اگر امکانش هست یک راهنمایی هم در مورد خرید سه پایه، مموری و باطری مناسب برای این دوربین به من بدهید، تا فردا خرید خوبی داشته باشم و استارت عکاسی رو بزنم.

هیچ وقت محبت های دوستان را فراموش نمی کنم.
    بنظر من قبل از خرید کانن به فوجی S1500 هم یک نگاهی بینداز نبود ویزور در SX120 ممکنه بعدها مشکلاتی برایت ایجاد کنه در ضمن زوم فوجی قویتره.و امتیازات جالب دیگه ای هم داره. البته اگر مبلغ بیشتری خواستی هزینه کنی با توجه به چیزهایی که انتظار دارید SX20 کانن گزینه مناسبی است.
    مموری را با توجه به حجمی که نیاز به فیلمبرداری داری انتخاب کن معمولاً مموری 4 گیگ عالیه. 2 هم کافیه. ولی بهتره SD HC باشه. سه پایه بسته به وزن دوربین و میزان بودجه متفاوته و نمیشه تعیین کرد چی بگیری. و باتری های شارژی رو هم تا میتونی با میلی آمپر بالاتر تهیه کن. 2700 یا بالاتر.
    شارژر مناسب و نه ارزون بگیر تا باتری هات سالمتر بمونند. موفق باشی
    ویرایش توسط hooshmand shokoohi : Thursday 8 April 2010 در ساعت 21:33
    SokooteDel تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

پیش فرض پاسخ : پاسخ: دوربین تا سقف 260 هزار تومن چی پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad6387 نمایش پست ها
    با سلام دوستان عزيز
    من بودجه ايي معادل 250 تومن دارم
    پارامتر هام براي خريد دوربين
    1-بالاي 12 مگا پيكسل
    2-لرزشگير
    3-فيلم اچ دي 1280 در ....
    4-كيفيت عكس در نور كم مناسب و خوب
    5-كامپكت باشه
    6-وايد بودن لنز
    7-كيفيت ساخت مناسب
    8-حالت پانوراماي با كيفيت و دقيق(البته اين مورد ترجيحا داشته باشه خوبه اما بقيه موارد الزامي هستن)
    از اونجايي كه حدس ميزدم با زدن اين پست ازم ميخواين پست هاي قبلي رو بخونم
    يه سري دوربين انتخاب كردم.اگه بينشون بهترين گزينه رو معرفي كنين ممنون ميشم
    اگه گزينه بهتري داشتين چه بهتر

sony w370(240T

sony w 380=250 T

canon ixus 200=250T

casio ex-z90=198T

panasonic DMC-FH3=253 T

panasonic DMS-FH1

تشکر کرده
    252

sx210 is بسیار مناسب هست. اگر مشکل بودجه دارید sx200 is.
    امین

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط shenasi نمایش پست ها
    با سلام
    sx200 هم خیلی عالیست البته مقداری گرانتر است اما حتی فوکوس دستی نیز دارد .و در کل به نظر من از sx120 کاملتر است .
    ارادتمند شما
    شناسی
    دوستان SX120 هم فوکوس دستی داره و تنها تفاوتش با SX200 نوع فیلمبرداریش هست که SX200 از HD استفاده میکنه زوم کمی بالاترش و 2 مگاپیکسلش اصلا محسوس نیست ولی یک پیشنهاد دارم در مورد این دوربین (SX200) این دوربین به درد دستهای کوچیک میخوره چون در حالت کاملا عادی با کلید شاتر و زومش مشکل جدی خواهید داشت من شخصا اصلا این دوربین رو پیشنهاد نمیکنم
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام دوستان. تصمیم به خرید دوربین داشتم با بودجه 250 تومن. که باید به فکر لوازم جانبیش هم باشم. مدل هایی که مد نظرم بود Nikon Coolpix L110 هست با Fujifilm FinePix S1800

این فوجی چون خودش فوکوس دستی داره و مشخصات دیگش بیشتر روش تکیه دارم. وگرنه مدل های دیگش مثله Fujifilm FinePix S2500HD
    هم هستند تو این رنج. دوستان چی پیشنهاد میکنن؟ کلا بین 250 تا 300 تومن می خواستم دوستان.
    ویرایش توسط Ramtin-Auto : Monday 9 August 2010 در ساعت 12:16

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin-Auto نمایش پست ها
    سلام دوستان. تصمیم به خرید دوربین داشتم با بودجه 250 تومن. که باید به فکر لوازم جانبیش هم باشم. مدل هایی که مد نظرم بود Nikon Coolpix L110 هست با Fujifilm FinePix S1800

این فوجی چون خودش فوکوس دستی داره و مشخصات دیگش بیشتر روش تکیه دارم. وگرنه مدل های دیگش مثله Fujifilm FinePix S2500HD
    هم هستند تو این رنج. دوستان چی پیشنهاد میکنن؟ کلا بین 250 تا 300 تومن می خواستم دوستان.
    این دوربین فوجی s2500 چه طوره؟؟ قیمتش حدود 240-50 زوم اپتکیال هم در حین فیلمبرداری داره تنظیمات دستی خوبی هم داره عکساشو با sx200 مقایسه کردم عکسای sx200 زنده تر وشارپتر بودند اما خوب sx200 حدود 60 تومن گرونتر.. نظر دوستان چیه؟؟؟

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

اگر میخوای فوجی بگیری بیشتر تحقیق کن . چون هیج جا پیشنهاد این مارک رو نمیدن به خاطر کیفیت تصویر پایینش . مگر اینکه امکانات برات ارجح باشه . اگر کیفیت برات مهمه رو پاناسونیک فکر کن چون کیفیت عکس خیلی خوبی داره (البته فقط مدلهایی که لنزشون لایکا هست)

صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین