صفحه 514 از 689 نخستنخست ... 14 414 464 504 510 511 512 513 514 515 516 517 518 524 564 614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,131 تا 5,140 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    شایعاتی در مورد معرفی Canon G17 در فصل بهار ...

مشخصات احتمالی:

Ultra bright lens
    f/1.2-2.0
    24-168mm
    Super UD Lens
    +DIGIC 6
    Large 1″ Sensor
    All Magnesium Body

معلوم نیست مثل G16 ویزور هم داره یا نه ؟
    این مشخصاتی که از G17 منتشر شده هر عکاسی رو هیجان زده میکنه
    فکر کنید یه دوربین با سنسور 1 اینچی با آپرچر لنز f/1.2-2.0 اون هم از 24 تا 168 میلیمتر که از فناوری Super UD استفاده میکنه با نسخه پلاس جدیدترین پردازنده کنون .....

که همشون توی یک بدنه مقاوم تمام منیزیوم جمع شده و به راحتی تو جیب جا میشه
    اگه بدنش تقریبا هم اندازه G7X باشه، خیلی عالیه.
    a.g g.a و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    به نظر من کانن کاری نمیکند که بازار g7x از بین برود و مطمئنا مواردی وجود دارد که باز هم g7x حرفی برای گفتن داشته باشد.
    yaghoobi، M.Nouri، a.g g.a و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

G16 تقریبا هم اندازه G7X هست با اختلاف 16 میلیمتر ارتفاع بیشتر و 6 میلیمتر طول بیشتر که خیلی کمه....

G 17 ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sma075 نمایش پست ها
    به نظر من کانن کاری نمیکند که بازار g7x از بین برود و مطمئنا مواردی وجود دارد که باز هم g7x حرفی برای گفتن داشته باشد.
    قطعا همینطور هست - حداقل برای جلوگیری از کم شدن فروش سایر دوربین ها - حتی شاید یک سری امکاناتی که G16 داشته رو کم کنه مثلا ویزور یا سرعت شاتر بالا یا سرعت عکاسی پیاپی زیادشو ....
    a.g g.a و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    مهدی

تشکر کرده
    2159

چند دقیقه پیش سایت شایعات نیکون اعلام کرد احتمالا D7200 فاقد tilt screen هست ولی بجز Wifi دارای NFC هم خواهد بود.....

همچنین میکروفن بی سیمی هم می خواد معرفی بشه که با این دوربین سازگاره ...
    yaghoobi، a.g g.a، 47amir و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

چند دقیقه پیش سایت شایعات نیکون اعلام کرد احتمالا D7200 فاقد tilt screen هست ولی بجز Wifi دارای NFC هم خواهد بود.....

همچنین میکروفن بی سیمی هم می خواد معرفی بشه که با این دوربین سازگاره ...
    اون احتمال برای من خبر خوشحال کننده ای بود، در غیر این صورت مجبور بودم بخاطرش از 7100 به یه نصف کوچه اونورتر! کوچ کنم ....
    MahBaz، a.g g.a و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

اگر اون سایز سنسور و اون لنز با اون دیافراگم حقیقت داشته باشه امکان نداره بدنه اونقدر جمع و جور بشه.در واقع بدنه بزرگی از آب در میاد.بدم نمیاد چنین بدنه ای با چنین لنزی معرفی بشه ولی یکم مشخصات رویایی هستند!
    yaghoobi، MahBaz، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    2159

نمیدونستم این مطلب رو کجا بزارم ولی فکر میکنم جای مناسبی هست چون حداقل واقعیت داره و مرتبطه با یک قسمت از اسم تاپیک :

گوشی Galaxy S6 به همراه Galaxy S6 Edge معرفی شدند:

منبع:
    کد:
    http://www.digikala.com/News/News-6012/%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%DA%AF%D9%84%DA%A9%D8%B3%DB%8C-s6-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%DA%86%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D8%B1

شاهد کلی تغییر بودیم از شکل و شمایل که فوق العاده زیبا شده تا دو پردازنده جدید و قوی 4 هسته ای که روی این موبایل گذاشتن به همراه رم 3

اما دلیل اصلی پستم امکانات عکاسی و تصویر برداری این موبایل بود :

اول از همه روی موبایل یه دوربین 16 مگاپیکسل با دیافراگم 1.9 هست به همراه لرزشگیر

دوم فیلم برداری 2160p داره با قابلیت HDR

سوم کیفیت صفحه نمایش اون به 2560*1440 با وضوح 577ppi رسیده که تا حالا تو موبایل ها چنین کیفیتی ندیده بودم
    pargraphic، Hamid.M، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر همراه Niaz آواتار ها
    تشکر کرده
    1154

شایعاتی در مورد معرفی Canon G17 در فصل بهار ...

مشخصات احتمالی:

Ultra bright lens
    f/1.2-2.0
    24-168mm

too good to be true
    نمیدونم آیا برای اون سایز بدنه تولید چنین لنزی امکانپذیر هست یا نه ولی این لنز خیلی رویایی به نظر میرسه

yaghoobi، a.g g.a، 47amir و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    instagram: niazch

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

گوشی Galaxy S6 به همراه Galaxy S6 Edge معرفی شدند:

سوم کیفیت صفحه نمایش اون به 2560*1440 با وضوح 577ppi رسیده که تا حالا تو موبایل ها چنین کیفیتی ندیده بودم
    درود

نیم نگاهی به ظرفیت باطری و ابعاد نمایشگر گوشی فوق بیندازید و آن را با دیگر موارد جدول اگر مقایسه فرمایید،نتایج مایوس کننده خواهد بود!
    به همان اندازه که سخت افزار گوشی های موبایل و بویژه امکانات عکاسی آن پیشرفت می کند و طبیعتا نیاز به انرژی بیشتری برای راه اندازی مجموعه فوق هست،تکنولوژی باطری های موبایل پیشرفت نکرده است!
    از این جهت در نظر بگیرید،گوشی سامسونگ گالاکسی شش بنده به زحمت تمامی طول روز کاری بنده دوام می آورد(دو ساعت رفت و آمد روزانه،به همراه هشت ساعت کار تمام وقت!)حال بنده یک مصاحبه تلفنی هم دارم،همسرم در تماسی می خواهد مطلب مهمی را یادآور شود،خودم در نظر دارم بر سر یک پروژه کاری بمدت ده دقیقه با دیگر همکارم که در مونترال است صحبت کنم.این درحالی است که نه وقت دیدن فیلم سینمایی در گوشی موبایل را دارم،نه فرصت آهنگ گوش کردن، و نه فرجه گیم بازی کردن را دارم! اما HTC ONE M9 بنده کفاف طول عمر باطری همین مدت مورد نیاز بنده را در طول روز نمی دهد!
    بهمین دلیل ،هم اینک از نوکیا C-1 استفاده می کنم که هم کوچک و مقرون به اندازه است و هم یک هفته تا ده روز طول عمر باطری آن است.به تمامی موارد مهم کاری فوق می رسم،نگران از دست دادن تماس همسرم نیستم،نیازی به بازی کردن و آهنگ گوش کردن و فیلم سینمایی دیدن و عکاسی هم ندارم!

به گمانم هروقت میزان توسعه سخت افزار و نمایشگر گوشی ،کفاف حداقل پنج روز کاری فشرده را کرد،ارزش خرید خواهد داشت!

چندی پیش در اخبار بحث برآن بود که چرا شرکت های تولید کننده اتومبیل همواره عدد غلطی را برای میزان مصرف بنزین معلوم می کنند..آماری هم از بین سه میلیون مصرف کننده کانادایی تهیه شده بود که آیا از میزان مصرف بنزین ماشین خود بر مبنای میزان اعلام شده رضایت دارید که جواب تمامی افراد شرکت کننده منفی بود! یعنی مصرف هیچ دارنده ماشین سواری به امار اسمی مصرف در جاده و مصرف در شهر شرکت سازنده اتومبیل نزدیک هم نبود!
    روابط عمومی شرکت های سازنده اتومبیل های فوق اعلام داشت که نبود مهارت و تجربه رانندگان کانادایی موجب مصرف بالاتر سوخت توسط وسایل نقیله آنان است!
    از رانندگان بنام کانادایی جهت تست ماشین های فوق (دوازده شرکت سازنده و در مجموع سی و هشت ماشین)دعوت گردید که تست مناسب جاده ای را بعمل اورند..نتیجه مایوس کننده بود..حال شرکت های فوق در حال بازپس گرفتن،عودت و مرجوعی شدن ماشین های خود هستند.چراکه نتوانستند به درستی رفتار نموده و واقعیت میزان مصرف بنزین ماشین خود را اعلام دارند..

بدرود تا درودی دیگربار
    Niaz، yaghoobi، usef و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    اگر اون سایز سنسور و اون لنز با اون دیافراگم حقیقت داشته باشه امکان نداره بدنه اونقدر جمع و جور بشه.در واقع بدنه بزرگی از آب در میاد.بدم نمیاد چنین بدنه ای با چنین لنزی معرفی بشه ولی یکم مشخصات رویایی هستند!
    من هم دفعه قبل که شایعاتی از این دوربین پراکنده شده بود همینو گفتم، اگه این دوربین بخواد این مشخصاترو داشته باشه بعیده که چندان کوچک تر از RX10 سونی باشه
    به نظر من اصلا این مشخصات به سری دورقمی های G نمی خوره
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G