صفحه 516 از 689 نخستنخست ... 16 416 466 506 512 513 514 515 516 517 518 519 520 526 566 616 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,151 تا 5,160 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط 47amir نمایش پست ها
    مشخصات جدید 5D M4 :
    28MP sensor
    Dual Pixel CMOS AF II
    New and more advanced AF system (compared to EOS 5D3)
    4k video
    Anti-flickr technology (seen first on the 7D Mark II)
    Improved video features
    Crop mode (featured on the upcoming EOS 5Ds)
    ISO 100-51200 (H1: 102400, H2: 204800
    فوق العاده عالیه اگه با این مشخصات بزودی معرفی بشه.
    a.g g.a، obsidiyan، 47amir و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

برای کسی که فیلم برداری میکند بله عالیست بشرطی که چند لنز اس تی ام مناسب هم ساخته شود.
    منتها برای منی که با دوربین عکاسی میکنم، نه لنزهایی دارم که سیستم فکوس بهتر از مارک ۳ نیاز داشته باشم، میتواند هیچ جذابیتی نداشته باشد اگر، کنون به بهانه دوال پیکسل بودن و امکانات فیلم برداری و فکوس بهتر، عملکرد سنسورش را بهتر نکند. مشابه همان اتفاقی که برای ۷دی مارک ۲ افتاد.

وقتی نیکون ۸۱۰دی را بجای ۸۰۰دی اس معرفی کرد، نگران این بودم که کنون هم رویه را پیش بگیرد چون نیازی به رقابت احساس نمیکند. امیدوارم که شاهد ارتقاء یک استاپی نویز (همانطور که در مارک دو و مارک سه دیدیم) و حل شدن مشکل نویز در سایه ها باشیم. گرچه با این مشخصات و سیاست اخیر کنون چشمم آب نمیخورد.
    اه اصلا مقصر نیکونه!
    saber.pix، a.g g.a، hosein1973 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    برای کسی که فیلم برداری میکند بله عالیست بشرطی که چند لنز اس تی ام مناسب هم ساخته شود.
    منتها برای منی که با دوربین عکاسی میکنم، نه لنزهایی دارم که سیستم فکوس بهتر از مارک ۳ نیاز داشته باشم، میتواند هیچ جذابیتی نداشته باشد اگر، کنون به بهانه دوال پیکسل بودن و امکانات فیلم برداری و فکوس بهتر، عملکرد سنسورش را بهتر نکند. مشابه همان اتفاقی که برای ۷دی مارک ۲ افتاد.

وقتی نیکون ۸۱۰دی را بجای ۸۰۰دی اس معرفی کرد، نگران این بودم که کنون هم رویه را پیش بگیرد چون نیازی به رقابت احساس نمیکند. امیدوارم که شاهد ارتقاء یک استاپی نویز (همانطور که در مارک دو و مارک سه دیدیم) و حل شدن مشکل نویز در سایه ها باشیم. گرچه با این مشخصات و سیاست اخیر کنون چشمم آب نمیخورد.
    اه اصلا مقصر نیکونه!
    در مورد نویز متاسفانه حق با شماست. در مورد اتفاقات بدنه های اخیر نیکون متاسفانه اون نظر مثبت همیشگی من نسبت به بدنه های نیکون از دست رفته بخصوص که یکی از دوستان که 810 داره و بشدت نا امیدانه در موردش حرف میزنه. البته خود من بخاطر سبک عکاسی شخصی ام ترجیح میدم که فوجی داشته باشم اما خوب برای کاروکاسبی نمیشه فوجی رو سر کار برد چون هنوز مشتری های ما عقلشون به چشمشونه و دوربین ها و لنزهای گنده رو ملاک کار خوب میدونن.
    yaghoobi، a.g g.a، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

با تایید فرمایشات جناب دانش پایه بنده این نکته رو هم گوشزد کنم که این دوربین هر وقت که وارد بازار بشه قیمتی حداقل حدود 17_18 هزار درهم خواهد داشت ! مثل 5 مارک 3 که وقتی اومد یادمه با لنز کیتش 17 هزار درهم بود ! اونم تازه بدون وارانتی و گارانتیش!! در بهترین حالت فکر نکنم قیمت بدنه مارک 4 از 13-14 هزار درهم کمتر باشه ...همه اینها نهایتا باعث شده بنده قصدم برای خرید مارک سه قطعی بشه و فول فریمی بشم( تا چند هفته قبل قصد خرید 7 مارک 2 داشتم )... با بقیه اون پول فرضی که برای خرید مارک 4 باید کنار میذاشتم هم میشه کلی لنز و تجهیزات خوب خرید !

بنظرم دوربین بینظیری مثل مارک 3 با قیمت الانش واقعا ارزش خرید داره و مارک 4 امکان دهن سوزی رو واسه عکاسی اضافه نکرده که من آماتور بخوام بابتش پول اضافی بدم...
    saber.pix، Majix و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    با تایید فرمایشات جناب دانش پایه بنده این نکته رو هم گوشزد کنم که این دوربین هر وقت که وارد بازار بشه قیمتی حداقل حدود 17_18 هزار درهم خواهد داشت ! مثل 5 مارک 3 که وقتی اومد یادمه با لنز کیتش 17 هزار درهم بود ! اونم تازه بدون وارانتی و گارانتیش!! در بهترین حالت فکر نکنم قیمت بدنه مارک 4 از 13-14 هزار درهم کمتر باشه ...همه اینها نهایتا باعث شده بنده قصدم برای خرید مارک سه قطعی بشه و فول فریمی بشم( تا چند هفته قبل قصد خرید 7 مارک 2 داشتم )... با بقیه اون پول فرضی که برای خرید مارک 4 باید کنار میذاشتم هم میشه کلی لنز و تجهیزات خوب خرید !

بنظرم دوربین بینظیری مثل مارک 3 با قیمت الانش واقعا ارزش خرید داره و مارک 4 امکان دهن سوزی رو واسه عکاسی اضافه نکرده که من آماتور بخوام بابتش پول اضافی بدم...
    موافقم ، من هميشه ترجيح ميدم يک مدل پايين تر بگيرم که هم افت قيمت خودش رو کرده هم اينکه اگر ايراد خاصی داشته باشه مشخص ميشه
    الان 5 دی 3 به 2000 دلار رسيده و برای شخصی مثل من که از عکاسی پول در نمياره خيلی مناسبتر از دوربين جديديه که قيمتش کاذبه

سونی توی هفته های آينده 2 تا دوربين ميرور لس جديد معرفی ميکنه
    مشخصات زيادی ازشون معلوم نشده اما ظاهراً يکيشون A7R ii
    و اونيکی A9 يا A9R
    a.g g.a، obsidiyan، Hamed Ziyaei و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    736

سونی توی هفته های آينده 2 تا دوربين ميرور لس جديد معرفی ميکنه
    مشخصات زيادی ازشون معلوم نشده اما ظاهراً يکيشون A7R ii
    و اونيکی A9 يا A9R[/QUOTE]

سونی کلاً معلوم نیست دنبال چیه !!! با اینهمه بدنه های خوب و لنزهای عالی
    yaghoobi و a.g g.a تشکر می‌کنند.

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    درود..

در مقایسه با بدنه کدام شرکت تولید کننده و لنزهای کدام برند این مطلب را فرمودید؟

بدرود تا درودی دیگربار
    a.g g.a تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

به نظر من سونی با وجود تکنولوژی پيشرفته اي که داره هنوز تجربه توليد يک دوربين حرفه اي به طور کامل رو نداره و از رقبا عقبه
    مخصوصاً توی سيستم فکوس با وجود تبليغات زيادی که ميکنه هنوز به بقيه نميرسه . فکر ميکنم سری آ6000 بود که ميگفتن سريع ترين فکوس دنيا رو داره ، من چند تا ريوو ديدم که واقعاً سريع فکوس ميکرد اما فقط 60% عکس های پشت سر هم فکوس درستی داشت که برای يک حرفه اي به قيمت از دست دادن لحظه های خيلی حساسه
    در حال حاضر هر کدوم از دوربين هاش از يک طرف خيلی قوين و از طرف ديگه ضعيف عمل ميکنن ، شايد برای کسی که فقط يه نوع عکاسی انجام ميده مناسب باشه اما برای عکاسی عمومی بايد مثل لنز های پرايم 2-3 مدل سونی تو کيف داشته باشی و هر به نسبت شرايط از يکی استفاده کنی (نظر شخصی منه شايدم من اشتباه برداشت کردم )
    a.g g.a و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiyar2002 نمایش پست ها
    درود..

در مقایسه با بدنه کدام شرکت تولید کننده و لنزهای کدام برند این مطلب را فرمودید؟

بدرود تا درودی دیگربار

چرا فکر کردید مقایسه ؟ بحث مقایسه نیست بحث چیزهای هست که سونی میسازه من به شخصه علاقمند به سونی نیستم اما لنزهای این اواخرش یا دوربین های میرورلس اون پیشرفت های قابل توجی داشته اند.
    esfandiyar2002 و a.g g.a تشکر می‌کنند.

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

چرا فکر کردید مقایسه ؟ بحث مقایسه نیست بحث چیزهای هست که سونی میسازه من به شخصه علاقمند به سونی نیستم اما لنزهای این اواخرش یا دوربین های میرورلس اون پیشرفت های قابل توجی داشته اند.
    صابر جان
    متاسفانه تو ایران ما به جز کانن و نیکون خیلی انگار به سایر برندها علاقه نشون نمیدیم. ! شاید به دلیل عرضه کمتر و مشکل در پیدا کردن تجهیزات جانبی باشه
    اما با حضرتعالی در مورد میرورلس های سونی موافقم.
    و تصور میکنم 2015 سال سونی باشه . من فکر میکنم در آینده خیلی نزدیک سونی هم رقابت تنگاتنگی میکنه . و میتونه خیلی در این مورد حرف داشته باشه
    saber.pix، esfandiyar2002، obsidiyan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/