صفحه 639 از 689 نخستنخست ... 139 539 589 629 635 636 637 638 639 640 641 642 643 649 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,381 تا 6,390 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

اون ابتدا که فیلمبرداری در DSLR اومده بود همه گله داشتند حالا باهاش فیلم سینمایی میسازند!
    ظاهرا این یک رفتار طبیعی است که هر امکان جدیدی برای برخی ناخوشایند به نظر بیاد
    M.Nouri و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    چیش جالب نیست؟
    مگه حرفه ای ها از پشت کوه میان یا از مریخ؟
    البته من که اماتور هستم و حرفه ای نیستم. ولی حرفه ای ها ابزار حرفه ای استفاده می کنند و نیازی ندارند به این مدل ال سی دی .
    نیکون کلا تو طراحی یکم مشکل داره در رده حرفه ای.
    اون از فلاش برون خیز رو دوربین های حرفه ای اینم از این
    نمیدونم کنون چرا از این شاهکار های طراحی در رده حرفه ای استفاده نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    اون ابتدا که فیلمبرداری در DSLR اومده بود همه گله داشتند حالا باهاش فیلم سینمایی میسازند!
    ظاهرا این یک رفتار طبیعی است که هر امکان جدیدی برای برخی ناخوشایند به نظر بیاد
    نه من مشکلی با این نداشتم از اول و خیلی از این موضوع راضی بودم. ولی این طراحی های جدید نیکون یکم جالب نیست.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza2017 نمایش پست ها
    البته من که اماتور هستم و حرفه ای نیستم. ولی حرفه ای ها ابزار حرفه ای استفاده می کنند و نیازی ندارند به این مدل ال سی دی .
    کنون استاندادهارو کلا خودش تعیین میکنه. کنون هست که نقشه راه و طراحی میده.... راستی نمیدونم چرا کنون دوربین پرفروشی رو در2017 اپدیت میکنه که از2013 سنسور بهتری نداره!
    برادرجان حرفهایی که میشنویم ازدیگران هرچندهم زیاد تکرارشده باشه دلیل بردرستیشون نیست. ال سی دی چرخان شاید تنها به دلیل اب بندی بهترزمانی استفاده نمیشد.یا قیمت و... ولی الان دیگه2017هست.حتی همون فلاش هم اگه میبود مشکلی نداشت.مگه تو دست وپا بود یا وزن اضافه میکرد؟ یاچی؟ و....

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نه من مشکلی با این نداشتم از اول و خیلی از این موضوع راضی بودم. ولی این طراحی های جدید نیکون یکم جالب نیست.
    البته نظر شما محترم هست منتها چه نیکون چه کنون در این رده های بالا تابحال همه دوربین هاشون فوق العاده بوده (تمام 5دی ها و 7دی های کنون و رده دی 100 قدیم و دی700 به بعد نیکون به عنوان دوربین های جدی و رده بالا). الان هم بعید هست که این دوربین در عمل بجز یک شاهکار طراحی چیز دیگری باشه .

من خودم خیلی به ال سی دی با قابلیت جابجایی و قابلیت لمسی اعتقاد دارم.
    yaghoobi، aliakbar، kiavash و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

منظور من تو دست و پا بودن یا سنگین تر شدن نیست. منظور من اینه کسی که ۸-۱۲ میلیون پول این بدنه رومیده میتونه یه رکوردر بگیره هم صفحه بزرگتری داره و هم کارایی بیشتر و کیفیت بهتر و حرفه ای ها هم همه از این وسیله استفاده میکنند. و فلاش برون خیز، خود شما اخرین بار کی استفاده کردید ازش ؟ یه کاربر حرفه ای شاید سالی ۱ بار استفاده کنه، من مبتدی هستم و باور کنید تا الان ۱ بار هم نشده استفاده کنم در کارم که عکاسی پرتره و عروس هست، و منظور من اینه نیکون میخواد یه چیزی بیرون بده که کاربر نیازی به وسایل دیگه نداشته باشه ، اما نباید در رده دوربین های حرفه ایش این کارو بکن . چرا رو دی فایو این کارونکرد ؟ یا روی سری دی تری

كاربر همراه ehssanehs آواتار ها
    تشکر کرده
    433

منظور من تو دست و پا بودن یا سنگین تر شدن نیست. منظور من اینه کسی که ۸-۱۲ میلیون پول این بدنه رومیده میتونه یه رکوردر بگیره هم صفحه بزرگتری داره و هم کارایی بیشتر و کیفیت بهتر و حرفه ای ها هم همه از این وسیله استفاده میکنند. و فلاش برون خیز، خود شما اخرین بار کی استفاده کردید ازش ؟ یه کاربر حرفه ای شاید سالی ۱ بار استفاده کنه، من مبتدی هستم و باور کنید تا الان ۱ بار هم نشده استفاده کنم در کارم که عکاسی پرتره و عروس هست، و منظور من اینه نیکون میخواد یه چیزی بیرون بده که کاربر نیازی به وسایل دیگه نداشته باشه ، اما نباید در رده دوربین های حرفه ایش این کارو بکن . چرا رو دی فایو این کارونکرد ؟ یا روی سری دی تری
    اگر کار تصویر برداری با slr انجام بدید اونوقت متوجه می شید که lcd متحرک یک نیاز هست برای دوربینی که قرار هست برای تصویر برداری استفاده بشه.
    kiavash و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

من هم رکوردر رو دوربینی رو برای همین گفتم. لطفا کامل متن رو بخونید

كاربر همراه AlirezaAkhlaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    2860

اگه اینجوریه روی لپتاپ های گیمینگ 15-16 میلیونی نباید اسپیکر بذارن. چون کسی که 15 میلیون پول لپتاپ میده میتونه اسپیکر هم بخره!

برادر امکان نصب فلاش اکسترنال که از روی دی810 برداشته نشده! کسی که نیاز داره میره فلاش میخره کسی که کمتر نیازی داره همون سالی 2 بار رو استفاده میکنه.
    اتفاقا من که فلاش اکسترنال دارم بعضی وقتا از فلاش خود دوربینم خیلی استفاده های خوبی میکنم

همینطور است دی850 و رکوردر
    saeed2vfx، kiavash، کوروش و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    D810 -- 24-120 -- Tamron 15-30 -- Tamron 150-600 -- 20 f/2.8 -- 70-300 VR -- 35 f/1.8 -- Tamron 19-35
    علیرضا اخلاقی

كاربر آشنا Ebif_GSM آواتار ها
    تشکر کرده
    629

اگه D850 همینیه که هست بهترین دوربین در کل تاریخ رو رقم خواهد زد.
    Nikon D7100 + 50mm f1.8D + 18-55 f3.5-5.6
    ویرایش : آزاد

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Ebif_GSM نمایش پست ها
    اگه D850 همینیه که هست بهترین دوربین در کل تاریخ رو رقم خواهد زد.
    بهترین مطلق هیچ موقع نخواهیم داشت . این دوربین در برابر مدیوم فرمت هایی مثل هاسلبلاد حرفی واسه گفتن داره؟