صفحه 284 از 689 نخستنخست ... 184 234 274 280 281 282 283 284 285 286 287 288 294 334 384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

امكانش هست در دقيقه 90 رزولوشن به 24 تغيير كنه ؟ اگر چنين شود اين بار ساير مشخصات مذكور هم زيبا به نظر ميرسند:

24mp? full frame
    14fps
    61 point af

مگه حرفه اي ها چيز ديگري هم نياز دارند ؟
    Herati، Walkman و Miri تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Tavakoli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خب سایت شایعات کانن 99% مطمئنه که دوربین جدید کانن روز 18 اکتبر معرفی میشه
    میرورلس نمی تواند باشد؟!
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

سلام

از صبح که این شایعه رو سایت Canon Rumor دیدم، خیلی تعجب کردم، خب اگر این شابعه اونجوری که نویسنده اون سایت گفته 99 درصد درست باشه یعنی داره چه اتفاقی برای سری دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای میافته؟

جدول زیر خلاصه ای است از مقایسه 4 دوربین اصلی بالای Line Up دوربین های Canon . مقایسه کامل را اینجا ببنید

مشخصات احتمالی دوربینی که احتمالا معرفی خواهد شد !

16-18mp
    Full Frame
    ISO 51,200
    Dual Digic V
    Crazy frame rates of 12-14fps have been reported
    61 AF points has also been reported

اگر دوربین ای که میخواهد در 18 اکتبر 2011 معرفی شود واقعا از سری 1D باشد یعنی سری 1Ds و 1D درهم ادغام میشوند؟ ( درنهایت دوربین جدید پاسخی خواهد بود به Nikon D3s ؟! اگر هم بتواند با آن وارد رقابت شود بعد از 2 سال باید معرفی شود ؟! )البته با توجه به مسابقات ورزشی معتبری که در پیش خواهد بود شاید واقعا این شایعه واقعیت داشته باشه.

اگر مشخصات احتمالی مربوط به بنده هایی از سری 1D نباشد چه؟ ( البته از fps و AF Point های گزارش شده بعید است چنین مشخصاتی در کلاس بدنه هایی مثل 7D و یا 5D باشد !)

به نظرم یکم این اعداد و ارقام عجیبه !

شاید دسته بندی دوربین های DSLR شرکت Canon دوباره دست خوش تغییر خواهند شد. ( مثل زمانی که 7D معرفی شد .)

پی نوشت !

در هر صورت امیدوارم 18 اکتبر یک خبری بشود ! خسته شدیم از بی خبری
    A_Maddah، Kaveh Ghobadi، yaghoobi و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

سلام.نوید خان در مسابقات دو میدانی که اخیرا برگزار شد,به صورت اتفاقی وقتی عکاسان را نشان می داد,اکثر عکاسانی که از نزدیک از سوژه عکاسی میکردند از کنن و لنزهای 70-200 استفاده می کردند,اما عکاسانی که فاصله ی بیشتری داشتند غالبا نیکونی بودند,علت هم همین دی3 است!حتی دوستی دارم که در کار خبری ورزشی انجام میدهد و اخیرا به خاطر همین بادی تغییر برند داد...(فقط مثال زدم درستی یا نادرستی با خودش)

حال کنن لنزهای 300 تا 600 خود را آپگرید کرده و با توجه به المپیک پیش رو نیاز به یک بادی جدید از نسل 1ds است تا بتواند قسمتی از بازار دی3 را تحت شعاع قرار دهد.مگر اینکه اتفاق تازه ای بیفتد,مانند 7دی با امکانات بالا و قیمت مناسب که یک رده ی جدید بود و خوش درخشید,یک فول فریم با همین تناسب.یعنی قیمت حدودی 3000$ و اپشن های به روز,که این مورد رقیبی برای رده ی دی700 خواهد بود و نه 1دی اس.

هر چه هست امیدوارم فول فریم های ارزانتر زودتر آپگرید شوند تا غولهای 10000$ دلاری!
    yaghoobi، Navid7h، M.Mobin و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

من هم مدتی هست به این فکر میکنم که بدنه معرفی بشه که ترکیبی از 7دی و 5دی باشه.امیدوارم همچین بدنه ای این روزها به بازار بیاد که از هر محصول دیگری جذابتر خواهد بود.
    yaghoobi، Navid7h، nejadi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.Q نمایش پست ها
    سلام.نوید خان در مسابقات دو میدانی که اخیرا برگزار شد,به صورت اتفاقی وقتی عکاسان را نشان می داد,اکثر عکاسانی که از نزدیک از سوژه عکاسی میکردند از کنن و لنزهای 70-200 استفاده می کردند,اما عکاسانی که فاصله ی بیشتری داشتند غالبا نیکونی بودند,علت هم همین دی3 است!حتی دوستی دارم که در کار خبری ورزشی انجام میدهد و اخیرا به خاطر همین بادی تغییر برند داد...(فقط مثال زدم درستی یا نادرستی با خودش)
    سلام سهیل جان

منظور شما این بود که عکاسان نزدیک تر با 1D Mark IV بودند و عکاسان نیکونی دورتر با D3s یا D3x که یک بدنه فول فریم است؟

شکی نیست که Canon باید دوربین 1Ds Mark III را آپدیت کند. (چه از نظر زمانی حساب کنید که حدود 4 سال از زمان معرفی اش میگذرد چه از نظر رقابت با رقیبانش)

موضوعی که وجود داره و بنا به شایعه اخیر هست اینه که دوربین جدید از سری 1D خواهد بود.

در حال حاضر:

Nikon D3s دوربین خیلی خوبی هست.
    Canon نیاز به یک دوربین فول فریم خوب برای رقابت با Nikon D3s داره.
    مسابقات ورزشی مهمی در آینده نه چندان دور برگزار خواهد شد.
    همچنین آپدیت لنزهای تله Canon ( که شما اشاره کردی)

با شرایطی که گفتم و شایعه ای که مطرح هست به نظرم تنها حالت منطقی اینه که

قطع سنسور APS-H از سری 1D حذف خواهد شد و این سری هم مثل 1Ds فول فریم خواهند بود. در این صورت باید خیلی زود منتظر یک بدنه 1Ds دیگر با رزولوشن بالاتر و فریم ریت پایین تر باشیم برای قسمتی از بازار که نیازمند رزولوشن بالاتر هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    من هم مدتی هست به این فکر میکنم که بدنه معرفی بشه که ترکیبی از 7دی و 5دی باشه.امیدوارم همچین بدنه ای این روزها به بازار بیاد که از هر محصول دیگری جذابتر خواهد بود.
    عقیل جان این که آرزوی دیرینه ماست !
    اگر مدیران Canon یکم از روش های تولید ایران خودرو پیروی میکردند مطمئنا اینقدر ما منتظر نمی ماندیم ! ( موتور 5DII بدنه 7D ! )

شاد باشید.
    Daruosha، Kaveh Ghobadi، yaghoobi و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

افزایش قیمت در دوربین های نیکون
    Nikon USA Price Increase Coming

Nikon USA is apparently going to enforce MAP pricing on Oct 16th. B&H, closed for the holiday, already has the new prices in effect.

If there is a Nikon lens on your to-get list, order it now from Adorama or Amazon.com to beat the price increase

کد:
    http://www.the-digital-picture.com/News/News-Post.aspx?News=1303&utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

منظور شما این بود که عکاسان نزدیک تر با 1D Mark IV بودند و عکاسان نیکونی دورتر با D3s یا D3x که یک بدنه فول فریم است؟
    سلام.بله منظورم همین بود.عرض کردم اکثرا,چون لنزهای غول آسای مشکی بسیار بیشتر از لنزهای سفید خودنمایی میکرد,اما در فواصل نزدیکتر دقیقا عکس قضیه حاکم بود.البته که این مسابقات به اهمیت المپیک نبود اما نیاز به بدنه ی جدید کاملا احساس می شود به خصوص برای کاننی که زمانی 70-80 % لنزهای کنار زمین سفید بود!دلایل را هم که ذکر کردید...
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

البته من فکر میکنم کانن سایز APS-Hb را از بین نمی برد هرچند اصلا سایز جالبی نیست.یادتان باشد چند وقت پیش سنسور 120 مگاپیکسلی کانن با این سایز معرفی شد و این یعنی کانن هنوز برر روی این سابز کار میکند
    Akazemi، M.A.ZEYNALI، Navid7h و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

دو لنزی که احتمالا ً (احتمال 60% از سایت NR) همراه با D800 معرفی خواهند شد :

- یک لنز DX (مخصوص دوربینهای کراپدار) که جانشین یکی از سوپرزومهای موجود خواهد شد (از سری حرفه ای نخواهد بود)

(لنز 200-18 که تازه آپدیت شده ؛ یعنی هدف 85-16 است؟ )

- و یک لنز FX (فول فریم) که آپدیت یکی از لنزهای تله پرایم AF موجود است ؛ احتمالا ً آپدیت یکی از سه لنز زیر :
    AF DC-Nikkor 135mm f/2D ($1329)
    AF Nikkor 180mm f/2.8D IF-ED ($879)
    AF Micro-Nikkor 200mm f/4D IF-ED ($1699

اگر اینطور باشد ، حدس خودم همان مورد اول است.
    Amir Mohebi، A_Maddah، Kaveh Ghobadi و 15 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri