صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 59
Like Tree81تشکر

موضوع: Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta_m_s نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی شما. در حال حاضر برای بالاتر بردن شارپنس این مجموعه چی کاری میتونم انجام بدم؟ آیا تعویض لنز کار معقولی هست و نتیجه مطلوبی خواهد داشت؟ و اینکه اگه از رزولوشن پایینتر دوربین استاده کنیم نتیجه بهتر خواهد بود؟

درود

شما که هزینه کرده اید پس از تجهیزاتی که تهیه کرده اید استفاده کنید ( تجهیرات خوبی هم هستند و یادتان باشد اگر بهترین تجهیزات رو هم داشته باشیم 50 درصد مابقی در عکاسی پست پروسسینگ یا ویرایش فایلهای خام در کامپیوتر است. ما قرار نیست از روی خروجی خام دوربین و لنز قضاوتی روی آن داشته باشیم.

پس بر خود عکاسی متمرکز شوید و سعی کنید در امر ویرایش فایلهای خام تسط پیدا کنید ، در بالای همین صفحه تب مدرسه آنلاین قدم بسیار خوب و درخوری برای یادگیری خواهد بود
    با ارتقاء مهارت خود در بخش پروسس ، بسیار بیشتر از قبل از عکاسی و خروجی کارتان لذت خواهید برد ، بعد ها هم میتوانید لنز های بهتری برای دوربین خود بخرید فعلا هم که آنرا راخریده اید هر موقع که بخواهید میتوانید لنزی بهتر تهیه کنید اما با هر لنزی باز خلاء عدم تسلط در امر ویرایش فایلهای خام وجود خواهد داشت.

موفق باشید

انوش
    Herati، M. Beyrami و Hamid.d تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

درود
    دوستان گرامی من تازه به عضویت سایت درآمدم و یک سوال از شما دارم:
    من هفته پیش یک دوربین 600 دی همراه با یک لنز 18-135 خریدم و بعدا به این نتیجه رسیدم که 18-200 برای من لنز بهتریه لطفا اگه دوستان نظری دارن راهنمایی کنند و البته در این سایت Canon & Nikon Digital SLR Camera and Lens Reviews at The-Digital-Picture.com مقایسه ی اونها را هم دیدم و به نتیجه قطعی نرسیدم من برای این تعویض تا فردا فرصت دارم. با سپاس

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid-j نمایش پست ها
    درود
    من هفته پیش یک دوربین 600 دی همراه با یک لنز 18-135 خریدم و بعدا به این نتیجه رسیدم که 18-200 برای من لنز بهتریه لطفا اگه دوستان نظری دارن راهنمایی کنند و البته در این سایت Canon & Nikon Digital SLR Camera and Lens Reviews at The-Digital-Picture.com مقایسه ی اونها را هم دیدم و به نتیجه قطعی نرسیدم من برای این تعویض تا فردا فرصت دارم. با سپاس
    اصرار دارید این رنج را با یک لنز پر کنید؟
    اگر بله!؟ همان 18-200 را تهیه کنید تفاوت زیادی با 18-135 ندارد فقط رنج بیشتری دارد و اگر اصراری بر تک لنز بودن ندارید 18-55 +55-250 ورژن 2 را تهیه کنید.
    djmehdi_67 و farshid-j تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

درود
    18-135 از 18-200 مشخصات اپتیکی بهتری دارد. به سایت DxOmark رجوع کنید:
    DxOMark - Compare lenses
    اگر الزاماً به رنج تا 200 احتیاج ندارید عوض نکنید.
    ضمنآً اگر ترجیح می دهید همه رنج 18 تا 200 را در یک لنز نداشته باشید می توانید یک 18-55 یک 55-250 و یک 50 f/1.8 را مجموعاً به قیمت یسار کمتر از یک 18-200 بخرید که از لحاظ اپتیکی هر سه بهتر از 18-200 هستند.
    farshid-j تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط داریوش چگینی نمایش پست ها
    18-135 از 18-200 مشخصات اپتیکی بهتری دارد. به سایت DxOmark رجوع کنید:
    DxOMark - Compare lenses
    اگر الزاماً به رنج تا 200 احتیاج ندارید عوض نکنید.
    ضمنآً اگر ترجیح می دهید همه رنج 18 تا 200 را در یک لنز نداشته باشید می توانید یک 18-55 یک 55-250 و یک 50 f/1.8 را مجموعاً به قیمت یسار کمتر از یک 18-200 بخرید که از لحاظ اپتیکی هر سه بهتر از 18-200 هستند.
    با سپاس از شما اتفاقا من هم ابتدا میخواستم دو لنزی را که گفتید تهیه کنم اما فروشنده به دو دلیل میگفت که کار درستی نیست یکی اینکه کیفیت 55-250 خوب نیست و دیگر اینکه میگفت باز کردن و عوض کردن برای سنسور دوربین خوب نیست و ممکنه مشکلاتی پیش بیاد به ویژه ورود گرد و غبار

تشکر کرده
    20782

با سپاس از شما اتفاقا من هم ابتدا میخواستم دو لنزی را که گفتید تهیه کنم اما فروشنده به دو دلیل میگفت که کار درستی نیست یکی اینکه کیفیت 55-250 خوب نیست و دیگر اینکه میگفت باز کردن و عوض کردن برای سنسور دوربین خوب نیست و ممکنه مشکلاتی پیش بیاد به ویژه ورود گرد و غبار
    كيفيت اپتيكي 55-250 از 18-200 بالاتر است (به سايت DxO مراجعه كنيد). باز و بسته كردن لنز اگز خيلي زياد (روزي چند بار و آن هم در محيط هاي پر گرد و غبار) نباشد مشكلي ايجاد نمي كند. عكاسان حرفه اي كه ده ها لنز دارند چه كار مي كنند؟ اما به هر حال نهايتاً بستگي به نوع كاري كه شما با دوربين انجام ميدهيد و انتظاري كه از لنز داريد بر مي گردد.
    farshid-j تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

با سپاس از شما و از راهنمایی ارزشمندتان. چون من همین امروز باید برای تعویض لنز بروم میخواستم ببینم که آیا لنزهای دیگر را نیز شما تجربه دارید مثل تامرون 18-270 یا 18-200 و آیا تامرون یا توکینا و سیگما برندهای با کیفیت قابل قبولی هستند یا خیر؟

تشکر کرده
    20782

با سپاس از شما و از راهنمایی ارزشمندتان. چون من همین امروز باید برای تعویض لنز بروم میخواستم ببینم که آیا لنزهای دیگر را نیز شما تجربه دارید مثل تامرون 18-270 یا 18-200 و آیا تامرون یا توکینا و سیگما برندهای با کیفیت قابل قبولی هستند یا خیر؟
    جدا از كيفيت، بعدها فروش لنزهاي تامرون و سيگما مشكل تر از لنزهاي كنن خواهد بود.
    Mahdi Sadri تشکر می‌کند.

كاربر همراه Mahdi Sadri آواتار ها
    تشکر کرده
    350

دوست عزیز در مورد شما با توجه به بودجه و احتمالا پوشش رنج(50تا 200)هرچی بگردی ،همانطور که دوستان دیگه هم اشاره کردندبه یه جواب میرسی
    اگر میخوای تله بلندتر و پوشش کاملتری داشته باشی 55- 18 (120،000 تومان)به همراه 250-55 (320،000تومان) جمعا حداکثر 450،000
    اگر میخوای یک لنز داشته باشی همون 18-135 (500،000 تومان)را نگه دار چون از نظر ساخت و کیفیت اپتیکی با 200-18 (800،000) تفاوت چندانی(با توجه به افزایش قیمت) نداره فقط تله بلند تری داره و اگر اصرار به تله بیشتر داری عوضش کن و اگر نیاز به واید نداری فقط 250-55 را بگیر.
    اینقدر هم مردد نباش و از این شاخه به آن شاخه نکن ، لنزهای مانند تامرون یا سیگما در این رنج قیمت مانند تخم مرغ سانسی(به نقل از اهالی سایت) هستند و لنزهای کنون کیفیت بهتری دارند و فروششون و خرید لنزهای جدید در آینده به مراتب راحتتر از تامرون و سیگماس
    مورد بعدی اینکه اصلا و ابدا در هیچ موردی به حرف فروشنده ها اعتماد نکن!
    مصمّم باش و تصمیم بگیر،هر کدوم از این لنزارو بگیری پشیمون نمیشی!!!!!
    خدا با ماست
    farzad.sg، msms، asghar soltani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ای روزگار
    با ما شدی ناسازگار!

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

اگر بخواهید بعد ها بصورت حرفه ای به عکاسی بپردازید قطعا در صدد تعویض لنزهای فعلی که قصد خرید دارید با توجه به نوع کارتون و نیاز به داشتن کیفیت بهتر بر میایید به نظر من هم بهتره کانن بخرید تا بعدا روی فروشش ضرر کمتری کنید البته ناگفته نماند که سیگما هم لنز های ارزشمندی دارد ولی کانن در بازار کمی بنظر من رند تر است تا سیگما یا تامرون ..
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین