صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 76
Like Tree169تشکر

موضوع: EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    من با 70-300 تامرون چند شات گرفته ام و به نظرم چندان راضی کننده نبود. 70-300 USM کانن یکی از دوستان هم چند روزی دستم بود. در بازه 200 به بالا تصاویر شارپی نمی دهد. لنز 55-250 STM را هنوز ندیده ام ولی خودتان می توانید مقایسه خروجی آن را با 70-300 روی 60D در زیر ببینید. از نظر شارپنس به نظرم 55-250 STM قدری بهتر از 70-300 است:
    Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM Lens Image Quality
    ارادت
    ممنون از توضیحاتتون
    من هم از 250-55 IS II خیلی راضیم دلیل انتخابم برای این لنز توضیحاتی بود که قبل در تایپیک "راهنمایی برای خرید لنز" فرموده بودید بود.
    ویرایش توسط ehsan1 : Sunday 14 December 2014 در ساعت 00:51
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

سلام مجدد
    منظور 70-200 دست دوم بود با احتساب25 تا 30 درصد زیر قیمت فکر کنم بشه حدود 1600 گیر آورد .
    ارادتمند
    yaghoobi و a.g g.a تشکر می‌کنند.

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    سلام
    براي 650d لنزهاي زير قابل توجه هستند

135-18 به عنوان تك لنز(همه كاره با اپتيك مناسب البته نه عالي)
    55-18 و 250-55 (رنج فوكال بالاتر ولي نياز به حمل دو لنز)

سوپر زوم از برندهاي ديگر
    سيگما 200-18 OS
    تامرون 270-18 VC

اگه كمي بيشتر خرج كنيد مي تونيد سيگما 50-17 و 77-17 هر دو f2.8 تهيه كنيد كه يه سر و گردن از لنزهاي فوق بالاترند.
    با سلام
    ببخشید منظورتون از 77-17 با اف 2.8 همون 70-17 هست؟ اگه اینطوره این لنز دیاف ثابت نداره (4 -2.8)
    ویرایش توسط SHOK53 : Friday 19 December 2014 در ساعت 23:16
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

این لنزهای مدل stm مزایاشون یک دست بودن شارپ در تمام نقاط عکس و فوکوس بی صدا بودن و دلیل این نیست که مشکل فوکوس ندارن من خودم 18-135 را داشتم فوکوس بک گراند میزد معایب هم اعجوجات رنگی در گوشه ها به چشم میخوره خیلی هم راحت قیمتشون هم نصبت به هم مدلهای خودشون USM بالاتره .55-250 stm به جز قیمت بالا فکر نکنم مزیت شارپی نصبت به همنوع خودش داشته باشه تو سایتها هم ازش تعریف نشده در حد همون مدل قبلی است

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyan نمایش پست ها
    این لنزهای مدل stm مزایاشون یک دست بودن شارپ در تمام نقاط عکس و فوکوس بی صدا بودن و دلیل این نیست که مشکل فوکوس ندارن من خودم 18-135 را داشتم فوکوس بک گراند میزد معایب هم اعجوجات رنگی در گوشه ها به چشم میخوره خیلی هم راحت قیمتشون هم نصبت به هم مدلهای خودشون USM بالاتره .55-250 stm به جز قیمت بالا فکر نکنم مزیت شارپی نصبت به همنوع خودش داشته باشه تو سایتها هم ازش تعریف نشده در حد همون مدل قبلی است
    سلام
    - لنز نسل قبلي 55-250‌ از نوع USM نبود و از ميكروموتور استفاده مي كرد.
    - از نظر شارپنس بالاتر اين لنز نسبت به نسل قبلي:
    Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM Lens Image Quality
    افزايش شارپنس خصوصاً در فواصل كانوني بالا كاملاً محسوس است.
    - در خصوص تعريف در سايت هاي معتبر:
    The Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM Lens is an inexpensive, light, entry level telephoto zoom lens that has image stabilization, very good image quality for the price and a very useful focal length range that will nicely complement most general purpose zoom lenses.
    Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM Lens Review
    ارادت
    yaghoobi، SHOK53، شهرکرد و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

سلام خدمت جناب چگینی همین سایتی که مقایسش گذاشته شده نمودار ستاره ای که داره برای این دو لنز 55-250 یک نوع زده یعنی از 6 ستاره به هر دو 5 ستاره داده حالا اگر این مدل جدید شارپ بهتری داره باید بهش 6 ستاره میداد حالا یا اینش درسته یا اون مقایسش

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

ولی چرا این مدلهای stm جنس عدسیشون همشون اعجوجات رنگی تو گوشه دارن ؟

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyan نمایش پست ها
    سلام خدمت جناب چگینی همین سایتی که مقایسش گذاشته شده نمودار ستاره ای که داره برای این دو لنز 55-250 یک نوع زده یعنی از 6 ستاره به هر دو 5 ستاره داده حالا اگر این مدل جدید شارپ بهتری داره باید بهش 6 ستاره میداد حالا یا اینش درسته یا اون مقایسش
    سلام
    اولاً من اعتقاد دارم بهتر است به جاي مقايسه امتيازها يا ستاره ها نمونه ها عكس ها در شرايط استاندارد را خودم ببينم.در نمونه عكس ها هم كه بهتر بودن شارپنس مدل STM نسبت به مدل قبلي (كه خودم هم نمونه قبلي را دارم) كاملاً مشخص است.
    ثانياً ستاره ها فقط مربوط به شارپنس نيست و همه عوامل ديگر از جمله ساخت بدنه، قيمت و ...را شامل مي شود
    ثالثاً اين لنز 5 ستاره گرفته در صورتي كه لنز نسل قبلي 4 ستاره. قطعاً يك لنز Entry Level در سطح 6 ستاره نيست ولي همين يك ستاره بيشتر نشان دهنده پيشرفت قابل توجه لنز نسبت به نسل قبلي است
    Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II Lens Review
    Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM Lens Review
    yaghoobi، Marefat، Hamed Ziyaei و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

درود..

لنز 55-250 STM بنده بنظرم وینیت زیادی داره !! در صفحات قبل کسی مشخصا به این موضوع اشاره ای نکرده.. میخواستم بدونم مشکل وینیت زیاد در این لنز طبیعیه یا لنز بنده این مشکل رو داره؟؟ وقتی عکسها رو در بریج باز میکنم این موضوع خیلی بیشتر آشکار میشه ( بخاطر سایز کوچکتر عکسها )
    دوستان اگه در این مورد اطلاعاتی دارن لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایند..

شارپنس این لنز بنظرم خیلی خوبه..خیلی جمع و جور و سبکه و حمل و نقلش راحته.. واسه پر کردن خلا فاصله کانونی تا رنج 250 با توجه به قیمتش عالیه.. منتها همانطور که اشاره کردم تیرگی گوشه های تصاویر بنظرم بیش از اندازه و غیر طبیعی میاد !! شاید لنز من این مشکل رو داره.. البته امکان تعویضش رو دارم..فیلتر مورد استفاده هم UV هویا اصلیه !!
    Mahdi.A.Tabar و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    درود..

لنز 55-250 STM بنده بنظرم وینیت زیادی داره !! در صفحات قبل کسی مشخصا به این موضوع اشاره ای نکرده.. میخواستم بدونم مشکل وینیت زیاد در این لنز طبیعیه یا لنز بنده این مشکل رو داره؟؟ وقتی عکسها رو در بریج باز میکنم این موضوع خیلی بیشتر آشکار میشه ( بخاطر سایز کوچکتر عکسها )
    دوستان اگه در این مورد اطلاعاتی دارن لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایند..

شارپنس این لنز بنظرم خیلی خوبه..خیلی جمع و جور و سبکه و حمل و نقلش راحته.. واسه پر کردن خلا فاصله کانونی تا رنج 250 با توجه به قیمتش عالیه.. منتها همانطور که اشاره کردم تیرگی گوشه های تصاویر بنظرم بیش از اندازه و غیر طبیعی میاد !! شاید لنز من این مشکل رو داره.. البته امکان تعویضش رو دارم..فیلتر مورد استفاده هم UV هویا اصلیه !!
    به نظر مي رسد وينيه تينگ اين لنز در بازترين اپرچر نسبتاً زياد باشد (تا 1.2 استاپ در گوشه ها) ولي با بستن اپرچر وينيه تينگ كاهش مي يابد به گونه اي كه در اپرچر 8 وينيه تينگ مشاهده نمي شود.
    آيا از هود استفاده مي كنيد؟ هود اگر غير اريجينال باشد و شكل هندسي آن دقيق و درست نباشد وينيه تينگ ايجاد مي كند. بدون فيلتر UV هم امتحان كنيد.
    yaghoobi، Hamed Ziyaei و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین