صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33
Like Tree8تشکر

موضوع: Canon 28-135mm IS OR Canon 17-85mm IS

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

پیش فرض پاسخ: 17 -85 canon Is یا 28-135 canon Is

نقل قول نوشته اصلی توسط rainmaker
    منظور بدی ندارم - نمی گم هم که لنز 18-55 لنز خوبیه اما من باهاش زیاد عکس گرفتم خیلی بهتر از دوربینهای خوب Consumer تصویر می گیره یکی از دوستان برای مقایسه دو تا تصویر گذاشته بود این فایلها را دیدم و اغراق آمیز اومد برام عکس منسوب به 18-55 خیلی تاره اصلا هیچی فوکوس نیست دیگه موبایل من هم از این بهتره عکس هاش.

بهتره بگیم کیفیتش از لنزهای دیگه هم ترازش خیلی پایین تره. بیچاره هیچ ادعایی هم نداره حتی Micro USM هم نیست ولی در حد قیمت خودش و بعنوان Kit همراه خیلی هم خوبه دست Canon درد نکنه نزنیم تو سرش.

در مورد انتخاب لنز 28-135 , 17-85
    هر دو رو باید داشت!
    http://www.lensplay.com/lenses/lens_list.php
    دوست عزیز اصلا حال بحث کردن ندارم.....هیچ اغراقی هم در کار نبود و عکی هم کاملا فکوس بوده....میتوانید از نزدیک ببینید.....
    در ضمن این بحثها خیلی قدیمی است...
    مسعود قدیری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

دوستان سلام زوم لنز 17-85 چقدر است؟ و از کجا میتوان زوم یک لنز را تشخیص داد.برای من که یک فرد آماتورم وقصد خرید 40D رو دارم 17-85 مناسب تر است یا 70-200 که رنج بالاتری دارد؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط aminae نمایش پست ها
    دوستان سلام زوم لنز 17-85 چقدر است؟ و از کجا میتوان زوم یک لنز را تشخیص داد.برای من که یک فرد آماتورم وقصد خرید 40D رو دارم 17-85 مناسب تر است یا 70-200 که رنج بالاتری دارد؟
    به نظرم شما بهتر است قبل از خريد دوربين كمي در مورد تئوري عكاسي و مفاهيم پايه ي اون مثل فاصله ي كانوني و ديافراگم و ... مطالعه كنيد و بعد نسبت به خريد دوربين و لنز اقدام كنيد. هر راهنمايي اي كه الان دوستان بكنند زياد به كار شما نخواهد اومد چون از پرسشتون اينجوري استنباط مي شه كه با مفاهيم آشنا نيستيد.

به طور خلاصه عرض كنم كه اولا ميزان زوم رو در دوربين هاي DSLR با چند برابر نمايش نمي دهند ولي اگر خواستيد بايد عدد بزرگتر رو بر عدد كوچكتر تقسيم كنيد و با اين توضيح لنز 85-17 يك لنز 5X خواهد شد و لنز 200-70 يك لنز 2.85X ولي اصل قضيه آن است كه لنز اول يك لنز زوم وايد به تله ي متوسط است و لنز دوم يك لنز زوم تله كوتاه به تله ي بلند و به عبارتي لنز دوم يك لنز زاويه بسته است و با آن نمي توانيد عكس هاي معمولي با زاويه ي باز بگيريد.
    shabab، Pooyan و nejadi تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4