صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39
نمایش نتایج : از شماره 381 تا 389 , از مجموع 389
Like Tree733تشکر

موضوع: Canon EF 50mm f/1.8 II

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    من که همون اول گفتم پرتره تخصص من نیست و دوستان دیگه نظر بدند و نظر خودم رو درباره لنز 50 گفتم. جالبه که شما که به قول خودتون یک روز این لنز دستتون بوده اینقدر راحت درباره اش حکم میدید و نظر دارندگان این لنز رو به راحتی رد می کنید. موفق باشید.
    بنده حکم قطعی ندادم ، شما که در پرتره تخصص ندارین پس چطور یک لنز را برای پرتره رد میکنید (چنان از بوکه بد و فوکوس مشکل داره 18-135 صحبت میکنید که ...)، یا پیشنهاد میکنید که دوستان برای پرتره از چه لنزی استفاده کنند !
    در صمن یک روز کامل سر کردن با یه لنز هم در محیط indoor , outdoor کفایت میکنه که عکاس بفهمه لنز مورد استفادش به طور کلی چه نکات ظعف و قوتی داره

از دوستان به خاطر آف تاپیک عذر خواهی میکنم

ارادتمند
    naghli تشکر می‌کند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

در آتلیه به دلیل وجود نور مناسب با بستن دیاف میتوان به تصاویر مناسبی رسید لذا لنزهای زوم هم جوابگو هستند
    I.Givili تشکر می‌کند.

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط idin.offline نمایش پست ها
    بنده حکم قطعی ندادم ، شما که در پرتره تخصص ندارین پس چطور یک لنز را برای پرتره رد میکنید (چنان از بوکه بد و فوکوس مشکل داره 18-135 صحبت میکنید که ...)، یا پیشنهاد میکنید که دوستان برای پرتره از چه لنزی استفاده کنند !
    در صمن یک روز کامل سر کردن با یه لنز هم در محیط indoor , outdoor کفایت میکنه که عکاس بفهمه لنز مورد استفادش به طور کلی چه نکات ظعف و قوتی داره

از دوستان به خاطر آف تاپیک عذر خواهی میکنم

ارادتمند
    تشریف ببرید پایین دوباره متن منو بخونید. من فقط درباره 50 که دارم نظر منفی دادم و نه شناختی از 18-135 دارم و نه حرفی درباره ش زدم.
    و درست که تخصص من پرتره نیست ولی بارها این لنز 50 منو هنگام عکس پرتره گرفتن از دوستان و اقوام ناامید کرده. پس متوجهم درباره چی دارم حرف میزنم. موفق باشید

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

تشریف ببرید پایین دوباره متن منو بخونید. من فقط درباره 50 که دارم نظر منفی دادم و نه شناختی از 18-135 دارم و نه حرفی درباره ش زدم.
    و درست که تخصص من پرتره نیست ولی بارها این لنز 50 منو هنگام عکس پرتره گرفتن از دوستان و اقوام ناامید کرده. پس متوجهم درباره چی دارم حرف میزنم. موفق باشید
    چه در مورد 50mm f1.8 چه در مورد 18-135 (هر کدام که نظرتون باشه) ، نظرتان جسارتا اشتباه است ، برای کسی که قصد هزینه زیاد نداره و در محیطی مانند آتلیه که هم کنترل نور میسر و هم میتواند از 3 پایه استفاده کند و عملا بوکه هم کاربرده عمده ای ندارد ، 50mm f1.8 لنز مکمل خوبیست (با در نظر گرفتن قیمت)

فکر میکنم به انداره کافی آپ تاپیک زدیم ، و دوستان میتوانند خودشون نتیجه گیری کنند ، ادامه بحث در این مورد رو دیگز ضروی نمیدانم دوست عزیز
    Sina.J تشکر می‌کند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

در یک کلمه به عنوان دارنده این لنز می گویم خیر. این لنز آن چنان بوکه دلپذیری ندارد، اتوفوکوس مشکل داری دارد، جنس بدنه پلاستیک و ضعیف و... اینها هیچکدام مناسب کار پرتره نیست.
    البته پرتره حرفه ای....
    I.Givili و ام بی تشکر می‌کنند.
    بهنام ورشوساز
    Canon EOS 600D , EF-S 18-55 IS II , EF 50 f/1.8 II , EF-S 55-250 IS STM , Hahnel Triad 40 Tripod

كاربر جديد saeedsa آواتار ها
    تشکر کرده
    5

نمایندگی الرمس تهران این لنزو 580 میفروشه. وقتی همه فروشگاه های انلاین 340تومن میفروشن پس این افزایش قیمت چه دلیلی داره؟
    آیا الرمس نماینده ی قابل اعتمادی در ایرانه؟ لطفا اگه فروشگاه مطمئنی رو میشناسید آدرس بدید. مرسی

كاربر آشنا akbar-agha آواتار ها
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsa نمایش پست ها
    نمایندگی الرمس تهران این لنزو 580 میفروشه. وقتی همه فروشگاه های انلاین 340تومن میفروشن پس این افزایش قیمت چه دلیلی داره؟
    آیا الرمس نماینده ی قابل اعتمادی در ایرانه؟ لطفا اگه فروشگاه مطمئنی رو میشناسید آدرس بدید. مرسی
    شاید مدل STM بوده
    من این لنزو چند ماه پیش از ناصرخسرو خریدم 350 تومن.
    nicebluesky تشکر می‌کند.

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsa نمایش پست ها
    نمایندگی الرمس مزخرفترین نمایندگی هست که به عمرم دیدم.گرون فروش و گارانتی الکی.فقط پز میدن.گارانتی ایده آل از جای معتبر مثل افرنگ و نورنگار و پیکسل بگیر

كاربر همراه milad2song آواتار ها
    تشکر کرده
    736

سلام دوستان.
    قبل از هرچیز عذرخواهی کنم اگه جای اشتباهی پیامم رو مطرح کردم و ممنون می‌شم اگر این‌طور هست، راهنمایی بفرمایید کجا می‌تونم به جوابم برسم.

یه سوال داشتم در مورد تعمیر لنز ۵۰مم فیکس کنون.
    وقتی لنزم رو توی دست می‌گیرم، و تکونش می‌دم، انگار که لنز لق شده باشه، تمام حجم داخل لنز انگار با هم سرجاش تکون می‌خوره. (منظورم اینه اینجوری نیستش که انگار پیچی چیزی توش باز شده یا قطعه‌ی ریزی شکسته شده باشه)
    حالا نمی‌دونم همین موضوع باعث شده که عکس‌هام یه حالت بدی پیدا بکنن یا نه. انگار اصلا فوکوس درست انجام نمی‌شه. یه حالت نویزداری هستش عکس‌ها و حتی فیلم‌ها.
    سعی کردم یه نمونه عکس بذارم از مشکلی که در ثبت عکس با این لنزم دارم.
    https://bayanbox.ir/view/62071756046...4/IMG-4590.jpg
    توی عکس اگر دقت بفرمایید، جاهایی غیر از جایی که فوکوس شده، علاوه بر اینکه فلو شده، یه حالت لرزشی هم انگار داره (در صورتی که دست اصلا نلرزیده) و فکر می‌کنم این موضوع مربوط به همون لق‌بودنِ لنز هست.

سوالی که دارم اینه که کسی اطلاع داره که توی مشهد جایی هست که همچین مشکلی رو حل کنه؟ اصولا لنزها تعمیر هم می‌شن؟
    ممنونم.

صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39