صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50
Like Tree183تشکر

موضوع: Nikkor AF-S 14-24mm f/2.8G ED

كاربر همراه abidar آواتار ها
    تشکر کرده
    508

درود

دوستان ! به راهنمای شما احتیاج دارم . یک لنز ۱۴-۲۴ تهیه کردم امروز با قیمت مناسب اما در حین زوم از ۱۷ به پایین کمی‌ گیر می‌کنه یا روان نیست . جز این ایرادی نداره خواستم بدونم کسی‌ تا به حل به این مشکل برخورد کرده . و اگر قصد تعمیر این رو داشته باشم مقرون به صرفه هست یا نه .

ارادتمند : سیاوش

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط abidar نمایش پست ها
    درود

دوستان ! به راهنمای شما احتیاج دارم . یک لنز ۱۴-۲۴ تهیه کردم امروز با قیمت مناسب اما در حین زوم از ۱۷ به پایین کمی‌ گیر می‌کنه یا روان نیست . جز این ایرادی نداره خواستم بدونم کسی‌ تا به حل به این مشکل برخورد کرده . و اگر قصد تعمیر این رو داشته باشم مقرون به صرفه هست یا نه .

ارادتمند : سیاوش
    فروشنده مرد جوان، مو مشکی و کمی لاغر بود؟

اگر همان که من فکر میکنم باشد، امیدوارم بیش از 1400 نگرفته باشید.
    abidar تشکر می‌کند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر همراه abidar آواتار ها
    تشکر کرده
    508

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    فروشنده مرد جوان، مو مشکی و کمی لاغر بود؟

اگر همان که من فکر میکنم باشد، امیدوارم بیش از 1400 نگرفته باشید.
    جناب عبدالله پناه سپاس بابت پاسختان.

من مقیم ایران نیستم اما فروشنده دقیقا همان مشخصاتی رو که شما فرمودید داشت و دست بر قضا ایرانی‌ هم بود

به هر حال از خرید منصرف شدم به دو دلیل یکی‌ اینکه از کسی‌ راهنمای دریافت نکردم و دوم اینکه قرار ما معادل ۷۰۰هزار به پول ایران بود که ناگهان به ۹۰۰ هزار افزایش پیدا کرد .

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط abidar نمایش پست ها
    جناب عبدالله پناه سپاس بابت پاسختان.

من مقیم ایران نیستم اما فروشنده دقیقا همان مشخصاتی رو که شما فرمودید داشت و دست بر قضا ایرانی‌ هم بود

به هر حال از خرید منصرف شدم به دو دلیل یکی‌ اینکه از کسی‌ راهنمای دریافت نکردم و دوم اینکه قرار ما معادل ۷۰۰هزار به پول ایران بود که ناگهان به ۹۰۰ هزار افزایش پیدا کرد .
    ۹۰۰ هزار تومن به پول ایران؟ یعنی‌ ۴۵۰ دلار آمریکا؟ اگه هنوز لنز رو داره بخریدش. فکر کنم قیمت عادلانه‌ای گفته. البته به شرطی که تنها ایراد لنز، سفت بودن رینگ باشه.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

این ایراد رو من هم روی یه 14-24 دیدم که دست بر قضا رینگ زوم به سختی می چرخید.
    با دقت که نگاهش کردم دیدن ضربه دیده و تعمیر شده.
    البته اونموقع که قیمت این لنز 2500 شده بود اینو 1800 می فروخت!!!
    ولی این لنز مورد اشاره شما قیمت مناسبی داره.
    abidar تشکر می‌کند.
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

درود
    دوستاني كه اين لنز رو دارند، لطفا درباره استفاده فيلتر تجربه ونكته اي درمورد اينكه ؛
    اگه بخواهيم از فيلترهاي به نسبت مرغوب پولارايزوnd روي اين لنزاستفاده كنيم حدودا چقدرهزينه برخواهدشد ، كمياب هستنديانه ، ومشكل خاصي اگه باشه...؟
    ممنون
    Alireza_Lv تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    درود
    دوستاني كه اين لنز رو دارند، لطفا درباره استفاده فيلتر تجربه ونكته اي درمورد اينكه ؛
    اگه بخواهيم از فيلترهاي به نسبت مرغوب پولارايزوnd روي اين لنزاستفاده كنيم حدودا چقدرهزينه برخواهدشد ، كمياب هستنديانه ، ومشكل خاصي اگه باشه...؟
    ممنون
    دوست عزیز با سلام.

به دلیل اینکه المان جلویی این لنز برآمده هست و از خود لنز زده بیرون طبیعتا شما هیچ گونه فیلتری رو نمی تونید روی این لنز استفاده کنید به جز و فقط فیلترهای مربعی شکل سری X PRO شرکت Cokin فرانسه که برای اون باید از Holder و Ring مخصوص استفاده کنید.

Adapter Ring Holder Designed FOR Nikon 14 24mm Cokin X | eBay
    kiavash تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز با سلام.

به دلیل اینکه المان جلویی این لنز برآمده هست و از خود لنز زده بیرون طبیعتا شما هیچ گونه فیلتری رو نمی تونید روی این لنز استفاده کنید به جز و فقط فیلترهای مربعی شکل سری X PRO شرکت Cokin فرانسه که برای اون باید از Holder و Ring مخصوص استفاده کنید.

Adapter Ring Holder Designed FOR Nikon 14 24mm Cokin X | eBay
    ممنونم ،
    دراين مورد اطلاع دارم. من ميخوام بدونم اين فيلترها بدون مشكل يافت ميشوند، وحدودا چقدرهزينه خواهندداشت؟
    علي ايحال جناب اقاي s.h.shamsi ، مورد خوبي را معرفي كردند كه نياز به هولدرمربع را هم مرتفع ميكند. فقط اينكه اندازه ١٤٥ انها كمي قيمتها را بالا ميبرد. اما انچه در خود لينك هست قيمت مناسبي دارد اگر كيفيت خوبي داشته باشد. كه خود اقاي s.h.shamsi تقريبا تاييد نموده اند كيفيتشان را؛
    Amazon.com: WonderPana 145 Essentials Kit - System Holder, Lens Cap and CPL Filter for the Nikon 14-24mm f/2.8G ED AF-S Nikkor Wide
    Angle Zoom Lens: Camera & Photo

نميدانم درايران يافت ميشوند!
    باتشكرازشما
    S.M.Shamsi، Alireza_Lv و viva_utopia تشکر می‌کنند.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

Cokin در ايران نمايندگي دارد و سيستم يونيورسال آن را نيز دارد كه براي لنزهاي ١٤-٢٤ و ١٧ تيلت شيفت مناسب است

بهتر از برندهاي ناشناخته است

اما در مورد ND حداكثر تا ND 8 به صورت فيلتر مربعي در كاتالوگشان وجود دارد
    Niaz، M. Beyrami، Mehdi Rojaie و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

سلام
    در صدد تهيه يك الترا وايد از برند نيكون هستم براي عكاسي شب-طبيعت و معماري.طبيعتا ويژگي هايي كه رنج و ديافراگم و عملكرد ديستور اين لنز دارد كاملا مناسب هدفي كه دارم ميباشد.ريويو ها و بررسي هاي اپتيك لنز هم كه اغلب از كلمات شگفت انگيز و فوق العاده و عاشق اين لنز شدم! استفاده شده و شكي نيست كه يكي از بهترين هاست./

اما عدم حفاظت المان جلويي خصوصا در ١٤ مم ،تنهاهمين مورد خصوصا با اسيبي كه اخيرا به قسمتي از تجهيزاتم رسيد، باعث شده من در مورد لنزهايي نظير١٧-٣٥ نيكون و همينطور ١٦-٣٥هم تحقيق كنم فقط و فقط به همين دليل،كه شايد رنج بهتري داشته باشند اما قطعا براي من ١٤مم نميشوند

لذا عزيزاني كه تجربه استفاده از اين لنز در محيط هايي نظير كوير و جنگل باراني و محيط هاي مشابه را داشته اند خوشحال ميشوم چند خطي از تجربيات خود بنويسند كه قطعا براي من ارزشي به مراتب بيشتر از ريويو هايي دارد كه گاها ممكن است حق مطلب را به طور كامل ادا نكنند.

با تشكر
    omid mohebbi تشکر می‌کند.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین