صفحه 94 از 148 نخستنخست ... 44 84 90 91 92 93 94 95 96 97 98 104 144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1471
Like Tree1580تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي Nikon

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid.Y نمایش پست ها
    با عرض پوزش از اساتید ، اما بهتر بود میگفتید چه نوع پرتره ای ؟ استادیویی یا فضای باز ؟ با توجه به بودجتون نگاهی به 85 f/1.8 و 50 f/1.4 داشته باشید
    بله حق با شماست.بیشتر فضای باز مد نظرم بود.

متشکرم
    Amirhoseingh تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

سلام دوستان
    من یک سوال احمقانه میخوام ب‍‍‍‍‍پرسم منو ببخشید اگر ناراحتتون میکنه
    من دنبال یک لنز هستم واسه دی ۵۱۰۰ امروز بع این نتیجه رسیدم یک فوجی ایکس ۱۰۰ اس بگیرم با یک لنز پرایم ۵۰ یا ۸۵ برای دوربین خودم
    از ایران نمیخرم و توی حراج های ژانویه این کار تقریبا با خرید سیگما ۱۸ ۳۵ و ۸۵ م م یک قیمت درمیاد
    اینطوری یک دوربین کامپکت خوب هم دارم و هم یک دی اس ال آر با لنزی برای پرتره فضای باز
    ممنون میشم از پاسخ دادنتون
    ببخشید سرتونو درد آوردم
    ‍یوست : اگر تاپیک اشتباه را انتخاب کردم گوشزد کنید لطفا تا تکرار نشه

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال احمقانه میخوام ب‍‍‍‍‍پرسم منو ببخشید اگر ناراحتتون میکنه
    من دنبال یک لنز هستم واسه دی ۵۱۰۰ امروز بع این نتیجه رسیدم یک فوجی ایکس ۱۰۰ اس بگیرم با یک لنز پرایم ۵۰ یا ۸۵ برای دوربین خودم
    از ایران نمیخرم و توی حراج های ژانویه این کار تقریبا با خرید سیگما ۱۸ ۳۵ و ۸۵ م م یک قیمت درمیاد
    اینطوری یک دوربین کامپکت خوب هم دارم و هم یک دی اس ال آر با لنزی برای پرتره فضای باز
    ممنون میشم از پاسخ دادنتون
    ببخشید سرتونو درد آوردم
    ‍یوست : اگر تاپیک اشتباه را انتخاب کردم گوشزد کنید لطفا تا تکرار نشه
    سلام دوست عزیز . دلیل خرید یک کامپکت چیست ؟ چرا همون بودجه رو برای خرید تجهیزات دیگر dslr تون خرج نکنید ؟ و برای لنز هم خوب 85 فیکس بهتره اگه با رنجش مشکل ندارید . تاپیک هم فکر میکنم با توجه به سوالتون که دقیقا موضوع خاصی نداره ! همین تاپیک مناسب باشه
    Amirhoseingh تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid.Y نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . دلیل خرید یک کامپکت چیست ؟ چرا همون بودجه رو برای خرید تجهیزات دیگر dslr تون خرج نکنید ؟ و برای لنز هم خوب 85 فیکس بهتره اگه با رنجش مشکل ندارید . تاپیک هم فکر میکنم با توجه به سوالتون که دقیقا موضوع خاصی نداره ! همین تاپیک مناسب باشه
    من از اونجایی که فقط سیاه و سفید عکس میگیرم. فوجی فیلم. خیلی. واسم عکسهای سیاه و سفیدش دلنشین هست اما همیشه. دو دل. بودم. که بخرم یا نه
    الان موقعیت پیش اومده واسم و میتونم. کنار دی ای ال آر. یک ایکس 100 داشته باشم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

من از اونجایی که فقط سیاه و سفید عکس میگیرم. فوجی فیلم. خیلی. واسم عکسهای سیاه و سفیدش دلنشین هست اما همیشه. دو دل. بودم. که بخرم یا نه
    اگر داشتنش و عکاسی باهاش براتون لذت بخشه چرا که نه !

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

اگر علاقه دارید که خوب قطعا بخرید بدون علاقه عکاسی هیچ وقت پیش نمی رود .

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.s نمایش پست ها
    درود بر دوستان

برای عکاسی پرتره بر روی بدنه d610 چه لنزی پیشنهاد می کنید؟

قیمت زیر ۲ میلیون.

متشکرم

85mm 1.8
    برای پرتره های محیطی
    24-120 F4
    بستگی به نیاز شما دارد
    اگر بودجه مهم نیست سری T مناسب است ولی گزینه های بدون آینه خوبی هم در بازار وجود دارد
    farshad.s تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    85mm 1.8
    برای پرتره های محیطی
    24-120 F4

بستگی به نیاز شما دارد
    اگر بودجه مهم نیست سری T مناسب است ولی گزینه های بدون آینه خوبی هم در بازار وجود دارد
    برای عکاسی سیاه و سفید. بین دوربین هایی که قابل. خرید هستن (منظورم. اینه. که مدیوم فرمت و لایکا. نه) کدوما بهتر از همه سیاه و سفید میگیره؟
    من شدیدا. عاشق این سیگما 18-35 اف 1.8 شدم. اما. میترسم. هم به خاطر قیمتش. و هم بخاطر رنجش. میترسم بخرم و. دستم بمونه توی پوست گردو!!!

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

سلام
    برای بدنه 7100 میخوام یه لنز Walkaround مناسب بخرم خصوصا شارپنس برام مهمه الان یه 105-18 و یک 50 f 1.8 D دارم لنز 18-105 رو حتما رد میکنم گزینه های پیش روم
    تامرون 2.8 70-24 و نیکون 120-24 f4 هست به نظرتون کدامیک خصوصا برروی بدنه 7100 شارپنس بهتری میده
    تامرون دارای وزن بالاتر و تله محدود تر هست ولی دیافراگم بازتر داره و نیکون دارای تله بیشتر و دیاف بسته تر البته قیمت نو این دولنز حدود 600 هزار تومن نیز اختلاف داره باهم
    از نظر شارپنس و دیگر خصوصیات کدوم رو پیشنهاد میدید ؟ ممنون

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

عارضم خدمت شما لنزهایی که فرمودید روی بدنه کراپ دار واک اروند محسوب نمی شوند
    تامرون 70-24 خروجی خیلی بهتری از نیکون 120-24 اف4 دارد، البته تفاوت قیمتشان بیشتر از 600 هزار تومان است.
    اگر بخواهید 105-18 را بفروشید میتوانید آنرا با 85-16 جایگزین کنید. البته شخصا این هزینه سه برابری 85-16 نسبت به 105-18 را اصلا توصیه نمیکنم.
    اگه بنده حقیر را قبول دارید پیشنهاد میکنم 105-18 را نگه دارید و با توجه به ژانر مورد علاقه تان بودجه ای که دارید را صرف یکی از لنزهای زیر بکنید
    توکینا 20-11 برای لنداسکیپ حدودا 1900 تومان
    تامرون 90 vc برای ماکرو
    پرایم 85 اف 1.8 جی برای پرتره (در کنار لنز 50 که دارید عالی است. یا حتی لنز 50 را میتوانید رد کنید برود )
    ارادتمند
    ویرایش توسط M.Nouri : Saturday 19 December 2015 در ساعت 16:04
    abehrooz تشکر می‌کند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

صفحه 94 از 148 نخستنخست ... 44 84 90 91 92 93 94 95 96 97 98 104 144 ... آخرینآخرین