صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 193 , از مجموع 193
Like Tree468تشکر

موضوع: Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.8G DX

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    نتیجه کار را هم اطلاع بدهید همه در جریان قرار بگیرند(همان متنی که خصوصی فرستادید البته سانسور های قسمت های عصبانیت رو هم انجام بده)
    من سعی کردم تماس بگیرم با آقای قاسمی ولی خوب جواب نمی دادند
    اینطور که بنظر میرسد مشکل از بدنه است که تعمیر نمیشود یا امکانات نرم افزاریش موجود نیست ولی اون قسمتی که گفتند هزینه می گیرند عوض میکنند متوجه نشدم چرا باید هزینه بدهید مگر دوربین نو نیست!!!؟ از ایده آل این کارها بعید بود شاید هم سیاست کاریشون آب رفته باشه

18-55 اونقدر ها هم بد نیست سریع شارپ با کیفیت مناسب
    فایل پیوست 77129
    والا چه عرض كنم اصلا ماكرو ادجاستمنت تو موارد گارانتي هست ولي در كل ضاهرا اگه نميتونستند تعمير كنند مبلغ ١٥٪‏ بايد پرداخت ميكرديد البته در صورتي كه بيمه داشته باشه يعني يكي مثل من كه بيمه هم نكرده بايد پول بيمه ي زوريم بده خلاصه كه واقعا نميدونم چي ميشه گفت به اين سياست كاري چنتاي ديگه هم كه مثل من مشكل داشتند و نميتونستند برطرف كنند اسم هزينه كه ميومد حسابي از كوره در ميرفتند و البته بادمجان دورقابچين هم كه همه جا هست و خلاصه شاهد بحث جدل مشتري با بادمجان دورقابچينها هم بوديم
    بگذريم خنده دار ترين حرف اين آقا ديروز اول كار اين بود كه عاقا اين لنز مال اين بدنه نيست كه!!!!! بدنت چند لول از لنزت پايينتره معلومه مشكل پيدا ميكني نميدونم ملتو چي فرض ميكنن اينا اخه!
    ویرایش توسط majidw980 : Thursday 2 June 2016 در ساعت 09:55
    siosha و alichoopa تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980 نمایش پست ها
    والا چه عرض كنم اصلا ماكرو ادجاستمنت تو موارد گارانتي هست ولي در كل ضاهرا اگه نميتونستند تعمير كنند مبلغ ١٥٪‏ بايد پرداخت ميكرديد البته در صورتي كه بيمه داشته باشه يعني يكي مثل من كه بيمه هم نكرده بايد پول بيمه ي زوريم بده خلاصه كه واقعا نميدونم چي ميشه گفت به اين سياست كاري چنتاي ديگه هم كه مثل من مشكل داشتند و نميتونستند برطرف كنند اسم هزينه كه ميومد حسابي از كوره در ميرفتند و البته بادمجان دورقابچين هم كه همه جا هست و خلاصه شاهد بحث جدل مشتري با بادمجان دورقابچينها هم بوديم
    بگذريم خنده دار ترين حرف اين آقا ديروز اول كار اين بود كه عاقا اين لنز مال اين بدنه نيست كه!!!!! بدنت چند لول از لنزت پايينتره معلومه مشكل پيدا ميكني نميدونم ملتو چي فرض ميكنن اينا اخه!
    اگر بخواهند اینطور گارانتی ارائه بدهند واقعا در معرفی ایده آل بعنوان گارانتی معتبر باید تجدید نظر کنیم
    البته چون نمایندگی رسمی در کشور نداریم برای همین درگیر این موارد هستیم
    تابحال دوستان بخوبی تعریف می کردند چند بار هم خودم باهاشون کار کردم خوشبختانه مشکل فنی نداشتم و برای تمیز کردن 1 بار ناراضی بیرون آمدم
    ویزورم غبار گرفته بود دوربین را ارسال کردم کلی هم سفارش تلفنی کردم بعد دیدم خاک سر جاشه ولی سنسور اصلی را تمیز کرده بودن
    ویرایش توسط siosha : Thursday 2 June 2016 در ساعت 15:07
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    26

از بین این لنز و لنز 50mm f1.8G بر روي دوربين DX کدوم versatile تر و شارپنس بیشتری داره
    کاربرد 50 كه بيشتر عكاسي خياباني و پرترس، كاريرد35بيشترچه سبكايي هست و در كل از لحاظ خروجي تصوير و بوكه دلچسب كدوم رو پيشنهاد ميكنيد

صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20