صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 193
Like Tree468تشکر

موضوع: Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.8G DX

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980 نمایش پست ها
    مشکل نویزی شدن عکسو چطور میتونم برطرف کنم تو ایزو بالا؟
    نویزی شدن عکس تو ایزو بالا ربطی به لنز ندارد عملکرد سنسور اینگونه است.
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

درود
    امروز با دروبين حسابي كار كردم با لنز ٣٥ ميليمتري در ديافهاي بسته تر ضاهرا مشكلي نيست ولي در دياف هاي باز مشكل بك فكوس داره (هرجا فكوس ميكني عقبترو فكوس ميكنه)حالا نميدونم رو ١٨-٥٥ هم همينطور بوده ولي بعلت دياف بسته ترش نشون نميداده خودش يا نه با اين لنز مشكل داره چون تو ١٨-٥٥ هم گاهي اوقات مشكل سافت بودن تصوير ازار دهنده بود
    خودم نميتونم فكوس رو تنظيم كنم حتما بايد ببرم نمايندگي اينكارو برام انجام بده؟
    بله باید ببرید نمایندگی.دوربین شما قابلیت میکرواجاستمنت نداره.البته بعضی از دوستان حرفه ای خودشون دست به آچار میشن گاهی ولی برای شما ریسکش خیلی زیاده.
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

مشکل نویزی شدن عکسو چطور میتونم برطرف کنم تو ایزو بالا؟
    مقصود از ایزو بالا یعنی ایزو چند؟
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    بله باید ببرید نمایندگی.دوربین شما قابلیت میکرواجاستمنت نداره.البته بعضی از دوستان حرفه ای خودشون دست به آچار میشن گاهی ولی برای شما ریسکش خیلی زیاده.
    درود
    مرسي گفتم شايد نرم افزاري باشه خودم تنظيمش كنم ميترسم ببرم نمايندگي دوتا ايرادم اونا بذارن روش

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    مقصود از ایزو بالا یعنی ایزو چند؟
    از ٨٠٠ تقريبا نويز ميوفته رو سنسور ديگه بالاي ١٦٠٠ كاملا جزئيات از دست ميدي رو دياف ٨ و ايزو ٢٢٠٠ كاملا ديگه عكس نويزي هست
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

درود
    مرسي گفتم شايد نرم افزاري باشه خودم تنظيمش كنم ميترسم ببرم نمايندگي دوتا ايرادم اونا بذارن روش

از ٨٠٠ تقريبا نويز ميوفته رو سنسور ديگه بالاي ١٦٠٠ كاملا جزئيات از دست ميدي رو دياف ٨ و ايزو ٢٢٠٠ كاملا ديگه عكس نويزي هست
    نگران نباشید هیچ ایرادی روی لنز نمی گذارند تنظیم نرم افزاری انجام میدن بصورت رایگان
    نویز معیار کیفیت عکس نیست عکس نویزی بهتر از عکس تار است من از 6400 هم استفاده میکنم و تا 2500 هم به مشتری تحویل میدهم بدون افت کیفیت ملموس
    از ابزار های کاهش نویز استفاده کنید
    درود
    امروز با دروبين حسابي كار كردم با لنز ٣٥ ميليمتري در ديافهاي بسته تر ضاهرا مشكلي نيست ولي در دياف هاي باز مشكل بك فكوس داره (هرجا فكوس ميكني عقبترو فكوس ميكنه)حالا نميدونم رو ١٨-٥٥ هم همينطور بوده ولي بعلت دياف بسته ترش نشون نميداده خودش يا نه با اين لنز مشكل داره چون تو ١٨-٥٥ هم گاهي اوقات مشكل سافت بودن تصوير ازار دهنده بود
    خودم نميتونم فكوس رو تنظيم كنم حتما بايد ببرم نمايندگي اينكارو برام انجام بده؟

مستقیم ارسال کنید نمایندگی
    TAMIR.IR
    yaghoobi و majidw980 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    نگران نباشید هیچ ایرادی روی لنز نمی گذارند تنظیم نرم افزاری انجام میدن بصورت رایگان
    نویز معیار کیفیت عکس نیست عکس نویزی بهتر از عکس تار است من از 6400 هم استفاده میکنم و تا 2500 هم به مشتری تحویل میدهم بدون افت کیفیت ملموس
    از ابزار های کاهش نویز استفاده کنید

مستقیم ارسال کنید نمایندگی
    TAMIR.IR
    درود
    ممنون ميشم ي چنتا نرم افزار مناسب جهت برطرف كردن ca و نويز عكس معرفي كنيد.
    الان ي چيزيو متوجه نميشم مشكل بك فكوس از لنز هست يا دوربين ؟
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

درود
    ممنون ميشم ي چنتا نرم افزار مناسب جهت برطرف كردن ca و نويز عكس معرفي كنيد.
    الان ي چيزيو متوجه نميشم مشكل بك فكوس از لنز هست يا دوربين ؟
    دوربین با لنز هماهنگ نیست و باید هر دو را بفرستید برای تنظیم کلا تمام لنز ها + دوربین (البته اگر گارانتی ایده آل گرفتید)
    نرم افزار هم فوتوشاپ لایت روم و ... همگی این کار را انجام می دهند

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    دوربین با لنز هماهنگ نیست و باید هر دو را بفرستید برای تنظیم کلا تمام لنز ها + دوربین (البته اگر گارانتی ایده آل گرفتید)
    نرم افزار هم فوتوشاپ لایت روم و ... همگی این کار را انجام می دهند
    درود
    اول جا داره از زحمات و راهنماییهای شما و دوستان عزیز ی تشکر ویژه بکنم
    مورد بعدی اینکه با توجه به راهنماییهای مفیدتون من یکم تو تنظیمات دوربین و لنز جدید بهتر شده عملکردم لنز ۳۵ میلیمتری هم شفافیت بیشتری داره هم دیستورشن کمتری داره هم ویگنت اصلا نداره هم تو تنظیمات یکسان تصویر روشنتری ثبت میکنه علاوه بر اون کادر بسته ترش بر خلاف تصورم فوق العادس خیلی به زیباتر شدن تصاویر کمک میکنه البته برخی موارد دستو پاگیر هست ولی در بیشتر مواقع کمک میکنه.
    هنوز فرصت نکردم به نمایندگی سر بزنم ولی ی چیزیو نمیفهمم احساس میکنم مشکل بک فکوسم حل شده چندین بار دوباره امتحان کردم ولی تصاویر دقیق فکوس شدن البته بعضی مواقع هم پیش میاد که مشکل وجود داره شایدم من هنوز ناواردم
    در مورد فوتوشاپ هم واقعا عالیه خیلی میتونه تاثیر گذار باشه!
    در کل اصلا پشیمون نیستم از انتخابم چه لنز چه دوربین چه بسا که مدیریت عمق میدان بهترش تنظیمات دستی فوقالعادش نسبت به کامپکتها خیلی خیلی بهتره واقعا خیلی میتونه تاثیر گذار باشه و لذتی که تو کار کردن با اینچنین دوربینهایی هست واقعا وصف ناپذیره و اصلا با ی دوربین کامپکت نمیشه مقایسش کرد حتی برای کاربر ناواردی مثل من!
    در اخر ی سوالی که ذهنمو مشغول خودش کرده این لنز فول تایم فکوس هست یا خیر مرسی
    موفق باشید
    ویرایش توسط majidw980 : Sunday 29 May 2016 در ساعت 13:58

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

درود
    اول جا داره از زحمات و راهنماییهای شما و دوستان عزیز ی تشکر ویژه بکنم
    مورد بعدی اینکه با توجه به راهنماییهای مفیدتون من یکم تو تنظیمات دوربین و لنز جدید بهتر شده عملکردم لنز ۳۵ میلیمتری هم شفافیت بیشتری داره هم دیستورشن کمتری داره هم ویگنت اصلا نداره هم تو تنظیمات یکسان تصویر روشنتری ثبت میکنه علاوه بر اون کادر بسته ترش بر خلاف تصورم فوق العادس خیلی به زیباتر شدن تصاویر کمک میکنه البته برخی موارد دستو پاگیر هست ولی در بیشتر مواقع کمک میکنه.
    هنوز فرصت نکردم به نمایندگی سر بزنم ولی ی چیزیو نمیفهمم احساس میکنم مشکل بک فکوسم حل شده چندین بار دوباره امتحان کردم ولی تصاویر دقیق فکوس شدن البته بعضی مواقع هم پیش میاد که مشکل وجود داره شایدم من هنوز ناواردم
    در مورد فوتوشاپ هم واقعا عالیه خیلی میتونه تاثیر گذار باشه!
    در کل اصلا پشیمون نیستم از انتخابم چه لنز چه دوربین چه بسا که مدیریت عمق میدان بهترش تنظیمات دستی فوقالعادش نسبت به کامپکتها خیلی خیلی بهتره واقعا خیلی میتونه تاثیر گذار باشه و لذتی که تو کار کردن با اینچنین دوربینهایی هست واقعا وصف ناپذیره و اصلا با ی دوربین کامپکت نمیشه مقایسش کرد حتی برای کاربر ناواردی مثل من!
    در اخر ی سوالی که ذهنمو مشغول خودش کرده این لنز فول تایم فکوس هست یا خیر مرسی
    موفق باشید
    بله به لحظه قابل تغییر فکوس را دارد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

درود
    اومدم نمایندگی اول زیر بار بک فکوس نمیرفتن حالا تو دلمو خالی میکنه میگه اگه رو این تنظیم کنم رو ۱۸-۵۵ دیگه نمیتونی کار کنی بیشتر اسرار داره نکنم اینکارو نمیدونم واقعا برا خودم میگه یا میخواد در بره از زیرش دوستان ی کمکی بکنید که من از این وضعیت دربیام بگم بک فکوسو اوکی کنه یا نه نزنه کلا بریزتش بهم احساس میکنم خیلی یلخی تر از اونی هست که فکر میکردم خودش میگه من نهایتا میزنم فکوست ی پوینت بره عقب تر حالا ی پونت منظورش چیه نمیفهمم میخواد فقط از سر خودش باز کنه یا بصورت حرفه ای فکوس دستگاهو تنظیم میکنه
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 آخرینآخرین