صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
Like Tree10تشکر

موضوع: 18-135mm canon VS Sigma 18-125mm VS Sigma 18-200mm کدام بهتر است ؟

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    اینطورنیست دوست عزیز،200-18 از لحاظ اپتیک و کیفیت ساخت به 135-18 برتری داره.رنج گسترده تر 200-18 هم کاملا کفه رو سمت خودش میکشه.توی این مقدار بودجه مطمئن باشید200-18 بهترین انتخاب هست.
    55-18 رو هم با این دو مقایسه نکنیم بهتره.کارایی متفاوت و کیفیت ساخت نه چندان مناسب و ماونت پلاستیکی جایی برای مقایسه نمیگذاره به نظر من.
    از نظر جنس کیفیت ساخت بله متفاوت هستند ولی با توجه به اختلاف قیمت زیاد ۱۸-۵۵ ۵۵-۲۰۰ با ۱۸-۲۰۰ اختلاف تعیین کننده زیادی از نظر اپتیکی برای این تفاوت قیمت ندارند در ضمن این دوست به این شک داشتند که ۱۸-۲۰۰ کیفیت پایینتری از ۱۸ -۱۳۵ داشته باشه ایشون فکر میکرد چون بازه ۷۰-۲۰۰ کمه پس هر لنز با بازه کم یا فیکس حتما از لنز مشابه با بازه بیشتر بهتر باید باشه که در مورد۱۸-۵۵ ۱۸-۲۰۰ ۱۸-۱۳۵ صدق نمیکنه پس ایشون با خیال راحت در صورت داشتن بوجه ۱۸-۲۰۰ کنون حتی دست دوم بخره به نظر من از ۱۸-۲۰۰ سیگما یا ۱۸-۱۳۵ کانون انتخاب مناسبتری هست

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط hajmohammad نمایش پست ها
    یعنی سیگما رو بذارم کنار ، بقیه ی موارد در رنج کانن از لحاظ کیفیت مثل هم اند ؟
    و فرقی بین 18-200 و 18-135 . حتی 18-55 نیست ؟
    ۱ سیگما تو این رنج قیمتش آنقدر پاینتر از کانون نیست که انتخاب خوبی باشه در ضمن با توجه به نیازتون ۱۸-۲۰۰ کنون بگیرید پشیمون نمیشد نه ۱۸-۵۵ کیفیت بهتری از ۱۸-200 نداره پست قبلی من و دوستمون رو بخونید

كاربر آشنا hajmohammad آواتار ها
    تشکر کرده
    163

خب مرسی از همگی
    امروز 18-200 خود کانن رو گرفتم ، 645 تومن / یکی از نمایندگی های ایده ال در مشهد
    و اتفاقا همین امروز هم در برنامه ای عکاسی کردم ، تجربه ای بسیار متفاوت و شیرین بود .
    تنها ایرادی که در حد همین یک روز استفاده میتونم بگم اینه که وقتی لنز دست آدم هست و حرکت میکنه یا باید سر لنز رو به بالا باشه ، یا باید قفل کنه لنز رو ، چون تقریبا روان هست و باز میشه کل لنز
    اما کیفیت لااقل در مقابل 18-55 قابل وصف نیست .
    Vahid و saeed2vfx تشکر می‌کنند.
    canon 7D+EF-S 18-55mm IS USM+EF-S 18-200mm f/4 IS USM
    محمد ابراهیم فلاحی
    www.Hajmohammad.ir

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2