صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: مقایسه لنزها

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

پیش فرض پاسخ: مقایسه لنزها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    پي نوشت: از آقاي بهمن آبادي به خاطر مشاركت سبزشان در اين قسمت جداً متشكرم و متاسف كه اولين برخورد فورمي ما در اين تاپيك بود. آقاي بهمن آبادي، ضمن اين كه كلاهم را به احترام برايتان برميدارم، اميدوارم در تاپيك هاي ديگر نيز شاهد همراهي بيشتر شما باشيم و در نهايت اگر توقع زيادي نباشد، در جلسات فورم همديگر را ملاقات كنيم.
    بنده مخلص جنابعالي و آقاي مينو سپهر و همه دوستان و بزرگواران پرگذشت اين سايت هستم و خيلي خيلي خوشحالم كه دوباره مباحث اين تاپيك رونقي بيش از پيش مي گيرد.
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

معذرت می خواهم.
    ویرایش توسط Minoosepehr : Friday 19 January 2007 در ساعت 01:45
    آریو مینوسپهر

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

نه دوست عزیز بنده به هیچ وجه از شما دلگیر نیستم.توقع نداشتم در مورد لنزی مثل 55-18 که ارزش بحث را به این شکل نداره از شما اینقدر پافشاری ببینم......
    اما بگذریم؛ خوشبختانه جناب محبی به گونه ای به مسائل دقت دارند که واقعا خارج از دید من و شما است.واقعا وجود امثال ایشان در چنین مکانهایی جای خرسندی دارد.
    اما در مورد جواب سوال شما ؛ جواب من کاملا واضح است؛70-17.
    اگر هم نیست ارزش صبر کردن رو داره.
    این لنز اینقدر خوب بود که آرش خان از حالا پیش پیش این لنز رو خریده.
    مسعود قدیری

كاربر همراه eksir آواتار ها
    تشکر کرده
    557

در شیراز با آرش قرار گذاشتیم تا یک تاپیک از این سفر به همراه عکسها و ... قرار دهیم تا دوستان هم بی لطف از این سفر نمانند
    من در پوست خود نميگنجم
    محسن مظهری

كاربر همراه showan آواتار ها
    تشکر کرده
    302

نقل قول نوشته اصلی توسط a80300d
    و آقای سعید هم از اینکه گفتم 55-18 از هر لنز کامپکت زوم 3x بهتر است ناراحت شدند. من که تا اینجا این جور حدس میزنم.
    اصلا دوست عزیز رنجشی در بین نیست و جریان برتری 18-55 نسبت به کامپکت 3x زومی مطرح نیست ولی من از شخص شما انتظار داشتم برای عقیده یتان مبنی بر رضایتمندی از 18-55 بر روی 350 دی و بحثهایی که در مورد آن انجام دادیم به لحاظ زمانی بیشتر ارزش قائل میشدید و نظرتان به این زودی عوض نمیشد...
    ولی به هر حال خوشحالم که این نتیجه رسیدید و اگر لنز را هم بخرید بیشتر به عمق قضیه پی میبرید به عقیده من بهترین انتخاب همان 17-70 طلایی سیگما است و صبر کردن ارزش آن را دارد.
    سعید نقشبندی

تشکر کرده
    1796

من زمان کمی نیست که دوربین 300d و 55-18 را دارم. نزدیک به یک سال و 7 ماه. زمان کمی نیست. اما باور کنید دفاع من فقط به این علت بود که به دوستانی که قصد خرید Dslr دارند خرید آن را به شرط خرید لنز اضافی آن هم در همان زمان خرید دوربین پیشنهاد ندهیم.( حداقل یکسال بعد) خیلی ها را دیده ام که به علت همین قضیه از خرید Dslr منصرف شده اند. باید بگم یک مقدار اغراق در بد بودن 55-18 در فروم شده بود. من خودم اگر 55-18 نداشتم با شنیدم صحبتهای شما تصور میکردم که با 55-18 اصلا تصویر تشکیل نمیشود. اما این لنز رو داشتم و عکسهایی که از اون گرفتم خیلی بهتر از کامپکتهایی بود که دیدم و داشتم.
    فقط همین.
    اما نظرتان رو راجع به این که این لنز سیگما رو از کجا بخرم ندادید دوستان عزیز بزرگوار. چیزی که در پست قبلی نوشته بودم.( امیدوارم بی احترامی نشده باشه )
    آریو مینوسپهر

تشکر کرده
    302

در مورد اینکه از کجا تهیه کنید باید عرض کنم که هر سه این شرکتها برای شما در یک جایگاه قرار دارند و هیچ یک در حال حاضر این تنز را ندارد ، البته من به شخصه از آهونگار خوشم نمی آید چون بسیار کادر مدیریتی درهم برهمی دارند و اصطلاحا گیج میزنند ، به نظر من شما از همان نورنگار خرید کنید چون لنز را با گارانتی سیگل کمی ارزانتر در اختیار مشتری قرار میدهد ، ولی در کل باید دید روی قول و قرار کدامیک بیشتر میتوانید حساب کنید منظورم اینست که اگر بیعانه میدهید به شرط تحویل سر موعد خرید کنید .
    سعید نقشبندی

تشکر کرده
    1796

با تشکر خیلی فراوان از شما. بنده هم دقیقا همین رو می خواستم بدونم. یعنی تجربیات یکی از دوستان از این سه شرکت و مقایسه آنها. که خوشبختانه شما این اطلاعات رو در اختیار بنده قرار دادید تا انتخاب اشتباه نکنم.
    با گفته های شما به این نتیجه میرسم که تنها شرکتی که با همان گارانتی نمایندگی میدهد نورنگار است( فرق بین این شرکت با آهونگار)( هنوز درباره شرکت فراتصویر چیزی نمیدانم)
    یعنی آیا در مورد لنز کنون هم با گارانتی آفومار میدهد؟
    آریو مینوسپهر

تشکر کرده
    302

تا جایی که من میدونم آهونگار با گارانتی خودش کالا را گارانتی مینماید اصلا معقول نیست که کانن را با گارانتی آفومار بدهد چرا ؟ من ماه گذشته 17-40 کانن رو از نورنگار خریدم 650000 در کالی که آهونگار به شرط تحویل 15 روزه 680000 قیمت داد حالا قیمت آفوماری این لنز که من از نماینگی آفومار پرسیدم چند باشه خوبه؟؟؟ 820000
    200000 اختلاف ، پس میبینید که آهونگار با گارانتی آفومار معقول نیست
    در مورد آهونگار هم که گارانتی تعمیر 1 ساله خودش رو داره با این تفاوت که در مدت تعمیر یک وسیله جایگزین به شما میده که لنگ نمونید ، این چیزیکه میگن حالا تو عمل چقدر صحت داره نمیدونم !!!!!
    سعید نقشبندی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2