صفحه 101 از 103 نخستنخست ... 51 91 97 98 99 100 101 102 103 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1025
Like Tree1396تشکر

موضوع: Laptop / Notebook مناسب برای عکاسی دیجیتال

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط rainman1061 نمایش پست ها
    من با پیشنهاد شما موافقم
    ssd ها گزینه مناسبی برای بایگانی نیستند.
    من به سی دی رامم نیاز دارم
    بنابراین باید بین هارد و ssd یکی رو انتخاب کنم
    که انتخاب من ssd است .البته تا الان با توجه به اینکهssd ظرفیتش 256 هست و فقط برای سیستم عامل و نرم افزارها ازش استفاده می شد مشکلی نداشتم .مخصوصا اینکه کانالوگ لایت روم و عکسها روی هارد اکسترنال قرار دارند
    ولی همیشه به این فکر می کنم که اگه کاتالوگم روی ssd باشه احتمالا سرعت بیشتر می شه و از طرف دیگه بیشتر بودن ظرفیت هارد دست آدمو توی یه سری کارهای دیگه باز می زاره
    بنابر این به فکر خرید ssd باظرفیت حدود 500 افتادم ولی می خوام کمترین هزینه رو داشته باشم
    به خاطر همین اینجا می خواستم دوستان وارد راهنماییم کنن چه مارک و مشخصات با حداقل قیمت برای من می تونه کافی باشه
    البته کم کردن هزینه به قیمت کم شدن محسوس سرعت لپ تاپ رو نمی پسندم
    کاربردم هم وبگردی ، استفاده از ورد ، بیشتر لایت روم و اندکی فتوشاپ.....
    ....ً........................................
    حالا برام سواله نبردن آرشیو روی add دلیل علمی داره یا اقتصادی یا سلیقه ای :)
    فرستاده شده از Moto Gِ من با Tapatalk

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    که انتخاب من ssd است .البته تا الان با توجه به اینکهssd ظرفیتش 256 هست و فقط برای سیستم عامل و نرم افزارها ازش استفاده می شد مشکلی نداشتم .مخصوصا اینکه کانالوگ لایت روم و عکسها روی هارد اکسترنال قرار دارند
    ولی همیشه به این فکر می کنم که اگه کاتالوگم روی ssd باشه احتمالا سرعت بیشتر می شه و از طرف دیگه بیشتر بودن ظرفیت هارد دست آدمو توی یه سری کارهای دیگه باز می زاره
    بنابر این به فکر خرید ssd باظرفیت حدود 500 افتادم ولی می خوام کمترین هزینه رو داشته باشم
    به خاطر همین اینجا می خواستم دوستان وارد راهنماییم کنن چه مارک و مشخصات با حداقل قیمت برای من می تونه کافی باشه
    خب مسلماً اگر پول خرید هارد جامد 500 گیگ دارید تردید نکنید. مشکل اصلی پوله !
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    خب مسلماً اگر پول خرید هارد جامد 500 گیگ دارید تردید نکنید. مشکل اصلی پوله !
    شکی که در خریدش نیست
    ولی در عین حال که ار خرید جنس ناکافی و ارزون متنفرم ، نمی خوام پول اضافه هم هزینه کنم
    هارد جامد با ظرفیت 500 قیمت های خیلی متفاوتی داره
    و من در این زمینه بی اطلاعم
    حالا از دوستانی که اطلاع کافی دارن می خوام راهنماییم کنن که چی بدردم می خوره و چی بدرد نمی خوره؟
    همین ....

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

سلام
    میونید از درایو اکسترنال استفاده کنید .
    والبته اگه زیادی حساس هستید میتونید یه ssd با کیفیت و سرعت بالا رو انتخاب کنید مثل samsung 950 pro .
    و در نهایت اگه واقعا مشکل بودجه ندارید بهترین انتخاب ssd pci express ها هستند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

دوستا یه سوالی
    چه مدل پردازنده های اپ تاپی جوابگوی لایت روم و فتوشاپ در حد معقول هست؟

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

دوستا یه سوالی
    چه مدل پردازنده های اپ تاپی جوابگوی لایت روم و فتوشاپ در حد معقول هست؟

برای سی پی یو حتی سری Core I 3 هم جوابگوست ولی مورد اینجاست که اکثر چینش های Core I3 با رم دوگیگ ارایه میشن که مناسب نیست به خاطر همین شما باید به چینشی با حداقل 6 گیگ رم فکر کنید که برای این چینش اکثر لپ تاپ ها با سری Core i5 ارایه میشن حدود قیمتشون هم بالای 1700 هست
    M.Nouri و filtrmiltr تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    برای سی پی یو حتی سری Core I 3 هم جوابگوست ولی مورد اینجاست که اکثر چینش های Core I3 با رم دوگیگ ارایه میشن که مناسب نیست به خاطر همین شما باید به چینشی با حداقل 6 گیگ رم فکر کنید که برای این چینش اکثر لپ تاپ ها با سری Core i5 ارایه میشن حدود قیمتشون هم بالای 1700 هست
    من یه لپ تاپ اچ پی دارم با cor i5 رمش هم 8 هست اس اس دی هم براش انداختم ولی سرعتش راضی کننده نبود
    یه مقدار تحقیق کردم متوجه شدم انگار مدل سی پی یو مهمه . مثلا می گن cor i7 سری u ضعیفه و بدرد نخوره .برای همین می خوام سری های بدرد بخور را شناسایی بکنم البته ظاهرا سری های معروف مثل cor i7 4700hq و یا cor i7 6700hq قدرتشون برای همه ثابت شده است .
    بنا براین دنبال راهنمایی دوستان هستم که سی پی یو های لپ تاپی رو معرفی کنن که نه تنها فقط می تونن از عهده فتوشاپ و لایت روم بر بیان بلکه بتونن تا حدود زیادی بر بیان.
    و چه خوب می شه چند مدل از غیر پرچم داران هم معرفی کنید

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

من یه لپ تاپ اچ پی دارم با cor i5 رمش هم 8 هست اس اس دی هم براش انداختم ولی سرعتش راضی کننده نبود
    یه مقدار تحقیق کردم متوجه شدم انگار مدل سی پی یو مهمه . مثلا می گن cor i7 سری u ضعیفه و بدرد نخوره .برای همین می خوام سری های بدرد بخور را شناسایی بکنم البته ظاهرا سری های معروف مثل cor i7 4700hq و یا cor i7 6700hq قدرتشون برای همه ثابت شده است .
    بنا براین دنبال راهنمایی دوستان هستم که سی پی یو های لپ تاپی رو معرفی کنن که نه تنها فقط می تونن از عهده فتوشاپ و لایت روم بر بیان بلکه بتونن تا حدود زیادی بر بیان.
    و چه خوب می شه چند مدل از غیر پرچم داران هم معرفی کنید
    من هم یه لپ تاپ دارم با شش گیگ رم و سی پی یو آی 5 و هارد معمولی فقط تو سرعت هارد مشکل دارم نه پردازش! شما تو پست قبل از عبارت "در حد معقول" استفاده کردین اما در پست جدید انتظارتون به مراتب بیشتر شد
    شما در حین کار با فوتوشاپ یا یایت روم برین تو پروسس ویندوزببینید درجه لود سی پی یو و یا رم سیستمتون در چه حدیه اگه لود سی پی یو رو 100 باشه این احتمال هست که سی پی یو برای کار شما مناسب نباشه یا ایراد سیستمی داشته باشین که داره از سخت افزار استفاده الکی میکنه
    اما در مورد آی 7 فکر نمیکنم هیچ کدوم از مدلهاش مشکلی داشته باشن شما محبت کنید یه حدود بودجه مشخص کنید شاید بشه بهتر راهنمایی کرد لپ تاپ های آی7 تو کمترین حالت زیر دو میلیون نیستن
    ولی مدل خیلی خوبی مثل ایسوس کا550 حدود 3 تومن قیمت داره اما از نظر مشخصات عالیست
    سی پی یو i7 - 6700 hq
    رم 8
    هارد 1 ترا 7200
    گرافیک gtx 950 m
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه aliakbar آواتار ها
    تشکر کرده
    755

سلام به همه

چند وقتی هست به دنبال یک لپتاپ میگردم تا رسیدم به این نمونه از ایسوس با قیمت 2میلیون و دویست هزار تومان

لپ تاپ 14 اینچی ایسوس مدل ASUSPRO P2430UJ

مشخصات فیزیکی

ابعاد23.3-26.3 × 230 × 340 میلی‌متر
    وزن1.95 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی

سازنده پردازنده Intel
    سری پردازنده Core i5
    مدل پردازنده 6200U
    فرکانس پردازنده 2.3GHz up to 2.8 GHz
    حافظه Cache 3 مگابایت
    حافظه RAM

ظرفیت حافظه RAM 8 گیگابایت
    نوع حافظه RAM DDR4
    حافظه داخلی

ظرفیت حافظه داخلییک ترابایت
    نوع حافظه داخلی هارد دیسک
    مشخصات حافظه داخلی5400RPM
    پردازنده گرافیکی

شرکت سازنده پردازنده گرافیکیNVIDIA
    مدل پردازنده گرافیکیGeForce 920M
    حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی2GB
    صفحه نمایش

اندازه صفحه نمایش14 اینچ
    نوع صفحه نمایش TFT LED-backlit LCD
    دقت صفحه نمایش Full HD 1920x1080
    صفحه نمایش مات
    صفحه نمایش لمسی
    توضیحات صفحه نمایش نسبت تصویر 16:9
    لطفا نظراتتون رو بفرمایید واگه در سایر برندهای هم مشابهی دارد معرفی کنید.Notebook-ASUS-ASUSPRO-P2430UJ-B.jpg

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

لپ تاپ من اي 7 4700 + 16 گيگ رم و اس اس دی اما باز وقتی بلور ميکنم يا عکس ها رو ميزنم تبديل به جی پی جی کنه کل پردازنده مشغوله و زمان ميبره تا انجام بشه
    به نظر من i5 زياد جالب نيست مگر اينکه فقط تک تک عکس ها رو اديت کنيد
    aliakbar تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid