صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 146
Like Tree104تشکر

موضوع: بازیابی اطلاعات

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

اگه منظورتون درایورش هست که باید بگم از قبل نصب شده بوده ولی باز از سایت خود هارد اخرین ورژنش و نصب کردم ولبی همچنان اتفاقی نیفتاد خود من حدث میزنم اطلاعات بوتش پریده باشه ...
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

من هم حدس میزنم مشکل سخت افزاری جدی نداشته باشه. من جای شما بودم خودم کاری نمیکردم مستقیم میبردم برای استفاده از گارانتی
    iman mehr تشکر می‌کند.

كاربر همراه Omidep آواتار ها
    تشکر کرده
    1534

سلام
    این لینک رو ببینید (با وی پی ...):
    Use EaseUs Partition Master to Fix USB Flash Drive Detection Problems
    امید بنی اسدی
    "Silence, and Deeper silence, When crickets hesitate"

كاربر فعال majid.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    428

نقل قول نوشته اصلی توسط iman mehr نمایش پست ها
    سلام
    من یه هارد اکسترنال دارم و تا حدود 2 ماه پیش که اخرین استفادم رو ازش کردم کاملا سالم بود اما اخیرا که به کامپیونتر وصلش میکنم کامپیوتر شناسایش میکنه حتی تو safety removeهم اسمش میاد و تو device and printers هم میاد ولی دیگه my computer درایوشو نشون نمیده.در ضمن چراغشم روشن میشه موتورشم کار میکنه.روی یه سیستم دیگه هم امتحان کردم همین مشکل رو داره ! ممنون میشم ازدوستان اگه کسی اطلاعاتی داره به من کمک کنه ...
    1-اگر هارد شما گارانتی دارد بدون دستکاری به شرکت گارانتی مراجعه کنید
    2- اگر اطلاعات مهمی دارید به هیچ وجه دستکاری یا ریکاوری نکنید چون 99 درصد اطلاعات قابل بازگشت هست ولی دست کاری کنی نه
    3- امکان خرابی برد کنترل هارددیسک-سیلندر هارد دیسک-پاک شدن فروم ور-بدسکتور-خرابي Logical-خرابيPCB-. خرابي هد- خرابي Step Motor-
    مشكلي درSA-از کار افتادن پلاتر-و.................
    بازم تاکید میکنم دستکاری نکنید
    و همیشه این نرم افزار را در کامپیوتر خود نصب داشته باشید Hard Disk Sentinel اطلاعات خرابی بد سکتور دما عمر و کارکرد هارد را نشان میدهد و اگر هارد شما خرابی یا بدسکتور داشته باشد به شما گوش زد میکند
    iman mehr تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1334

سلام
    شما با کامپیوتر دیگری هم امتحان کنید.اوی با یک ویندوز دیگه بعد با یک مک.بعد سراغ ریکاوری و... برید.

كاربر فعال Usef Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    4222

سلام،

دوستان عزيز لطفا من رو از تجربه هاي خودتون بي نصيب نكنيد، ديشب متاسفانه يكي از مموري هام رو توي هارد اكسترنالم ( يك ترا بايتي) ذخيره كردم و متعاقب آن مموري رو فرمت كردم، ولي متاسفانه نميدونم چطور شد كه وقتي سراغ هاردم رفتم كل هارد هم فرمت شده بود، بعد از اون مموري و هارد رو بدون دستكاري كنار گذاشتم، خلاصه از ديشب تا حالا خواب نداشتم، محتويات و عكس هاي مموري اخير بسيار برام مهم هستند، لطفا راهنمايي كنيد براي ريكاوري چكار ميتونم بكنم
    پيشاپيش ممنون

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط Usef Bagheri نمایش پست ها
    سلام،

دوستان عزيز لطفا من رو از تجربه هاي خودتون بي نصيب نكنيد، ديشب متاسفانه يكي از مموري هام رو توي هارد اكسترنالم ( يك ترا بايتي) ذخيره كردم و متعاقب آن مموري رو فرمت كردم، ولي متاسفانه نميدونم چطور شد كه وقتي سراغ هاردم رفتم كل هارد هم فرمت شده بود، بعد از اون مموري و هارد رو بدون دستكاري كنار گذاشتم، خلاصه از ديشب تا حالا خواب نداشتم، محتويات و عكس هاي مموري اخير بسيار برام مهم هستند، لطفا راهنمايي كنيد براي ريكاوري چكار ميتونم بكنم
    پيشاپيش ممنون
    فكرنميكنم فرمت شده باشه. حدس ميزنم كه مخفي باشندوبايه نرم افزار ساده ظاهرسازي نمايان بشن. الان هاردشماچنددرصد استفاده شده رو نشون ميده؟
    معمولادر خودهارد ويا سي دي همراه نرم افزارهاي بازيابي وجود داره، استفاده نكرديد؟
    Usef Bagheri تشکر می‌کند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

یوسف جان من همیشه از برنامه Recover My Files استفاده میکنم و همیشه هم موفق بودم.گزینه فرمت ریکاوری رو انتخاب کن بعد هم نوع فرمت فایلها ...عکسهات به احتمال زیاد بر میگردن.من رو که هیچ وقت نا امید نکرده.
    یک ویروسی هم هست که اطلاعات رو پنهان میکنه و زمانی فعال میشه که هارد رو از سیستم جدا کنی و دوباره وصل کنی.اگر حجم نشون میده هاردت اسم پوشه ها رو سرچ کن پیداشون میکنه بعد توی یک پوشه جدید کپی کن و هارد رو اسکن.
    با کیاوش خط رو خط شدیم.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Usef Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    4222

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    فكرنميكنم فرمت شده باشه. حدس ميزنم كه مخفي باشندوبايه نرم افزار ساده ظاهرسازي نمايان بشن. الان هاردشماچنددرصد استفاده شده رو نشون ميده؟
    معمولادر خودهارد ويا سي دي همراه نرم افزارهاي بازيابي وجود داره، استفاده نكرديد؟
    نه كياوش مخفي نشده، واقعا فرمت شده :( وقتي هارد رو باز ميكنم حجمش كاملا خاليه و ٩٣١ گيگ فضاي خالي رو نشون ميده

عقيل جان، ممنونم يعني ميشه فرمت هاي RAW رو هم ريكاور كنم؟! البته من براي پريويو تو كامپيوتر يه .JPG مديوم هم در كنار RAW ذخيره ميكنم

بعد اين نرم افزار رو هم كه گفتي ميشه تو نت گير آورد

كاربر فعال
    تشکر کرده
    6396

نقل قول نوشته اصلی توسط Usef Bagheri نمایش پست ها
    نه كياوش مخفي نشده، واقعا فرمت شده :( وقتي هارد رو باز ميكنم حجمش كاملا خاليه و ٩٣١ گيگ فضاي خالي رو نشون ميده

عقيل جان، ممنونم يعني ميشه فرمت هاي RAW رو هم ريكاور كنم؟! البته من براي پريويو تو كامپيوتر يه .JPG مديوم هم در كنار RAW ذخيره ميكنم

بعد اين نرم افزار رو هم كه گفتي ميشه تو نت گير آورد
    یوسف جان فایل هات فقط عکسه یا فایل های دیگری هم داره
    اگر فقط میخواهی عکس ها برگرده چندان مشکل نیست
    اون هاردتون چقدر از ظرفیتش پر بوده ؟
    اگر این اطلاعات رو بهم بدید قدم به قدم راهنماییتون می کنم همه اطلاعاتتون برمیگرده اصلا ناراحت نباشید
    داود معانی

صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین