صفحه 5 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 67
Like Tree231تشکر

موضوع: Tamron SP 15-30mm f/2.8 DI VC USD

كاربر آشنا danial آواتار ها
    تشکر کرده
    133

سلام دوستان
    آقا این لنز را از کجا میشود تهیه کرد؟
    قیمت آن به تومان چقدر می باشد؟
    با سپاس
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط danial نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آقا این لنز را از کجا میشود تهیه کرد؟
    قیمت آن به تومان چقدر می باشد؟
    با سپاس
    سلام
    یکی از دوستان چندی پیش قیمت بندر رو 3300 اعلام کردند. قیمت جدیدتر از اون رو گویا یکی از دوستان در یکی دیگر از شهرها 3800 اعلام کردند.
    yaghoobi، Nima Sadigh، danial و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا danial آواتار ها
    تشکر کرده
    133

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان چندی پیش قیمت بندر رو 3300 اعلام کردند. قیمت جدیدتر از اون رو گویا یکی از دوستان در یکی دیگر از شهرها 3800 اعلام کردند.
    ممنونم
    با توجه به اختلاف قیمت این لنز با 16-35 f 2.8 کنون آیا خرید تامرون را پیشنهاد می دهید؟
    ben163s و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط danial نمایش پست ها
    ممنونم
    با توجه به اختلاف قیمت این لنز با 16-35 f 2.8 کنون آیا خرید تامرون را پیشنهاد می دهید؟
    بنده چون اطلاعی از لنزهای برند کانن به صورت کامل ندارم لذا توصیه ی بنده زیاد قابل استناد نیست! اگر فیلتر میخوره مثل Nikon یش، به نظرم گزینه ی بهتری از این لنز تمرون می تونه باشه. چون این بحث فیلترها هم دردسر خاص خودش رو داره و اینکه جایی تو یکی از ریویوها می خوندم این لنز تمرون عملاً 16-30 هست و اون یک میل اول گویا دقیقاً 15 نیست.
    mehran2190، danial، ben163s و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

دوستان تامرونی گلم بنده پس از تخقیق فراوان تصمیم گرفتم یه لنز دیگه به لنز تامرون خودم اضافه کنم اونم همین لنز هست فقط سوالم اینه که تو سایت خود تامرون نزده بود دهانه فیلترش چه قدره چون باید فیلتر مربعی استفاده کرد اونجا باید بر اساس دهانه فیلتر خرید و اینکه دوستان برای فیلتر nd برای این لنز چه برندی پیشنهاد میکنن و از بچه هایی که این لنز رو خریدن بگن تا الان تجربشون چی بوده چون من چندین بررسی دیدم تو یوت.....ب که همه از این لنز تعریف کردن به شدت حتی تست ها هم اینو نشون میداد
    yaghoobi و alireza orang تشکر می‌کنند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه
    تشکر کرده
    269

از نظر انتخاب و خرید این لنز شک نکن لنز خیلی عالی هست و تو این چند ماهی که دارمش خیلی ازش راضی هستم . درباره فیلتر هم باید ببینی چه برندی تو بازار ایران یافت میشه خیلی فکر نمیکنم تنوع داشته باشه تو بازار مخصوصا که سایز 150 باید بگیری

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    498

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوستان تامرونی گلم بنده پس از تخقیق فراوان تصمیم گرفتم یه لنز دیگه به لنز تامرون خودم اضافه کنم اونم همین لنز هست فقط سوالم اینه که تو سایت خود تامرون نزده بود دهانه فیلترش چه قدره چون باید فیلتر مربعی استفاده کرد اونجا باید بر اساس دهانه فیلتر خرید و اینکه دوستان برای فیلتر nd برای این لنز چه برندی پیشنهاد میکنن و از بچه هایی که این لنز رو خریدن بگن تا الان تجربشون چی بوده چون من چندین بررسی دیدم تو یوت.....ب که همه از این لنز تعریف کردن به شدت حتی تست ها هم اینو نشون میداد
    سلام. هولدر سری ایکس پرو کوکین برای این لنز مناسبه.. که البته قیمت هولدرش و رینگ و متعلقاتش حدود هشتصد و پنجاه تومن، فیلتر پولاریزه حدود یک و دویست.. و ان دی ها هم دیگه بستگی داره...

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط homay نمایش پست ها
    سلام. هولدر سری ایکس پرو کوکین برای این لنز مناسبه.. که البته قیمت هولدرش و رینگ و متعلقاتش حدود هشتصد و پنجاه تومن، فیلتر پولاریزه حدود یک و دویست.. و ان دی ها هم دیگه بستگی داره...
    هولدر و رینگ 800 هزار تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مطمنی دوست گرامی !!!! والا من هولدر ارزون قیمتم دیدم 800 تومن یه تیکه پلاستیک چه خبره ؟ فیلتر ان دی کوکین که قیمتش 900 تومنه بعد هولدرش 800 تومن!!!!!! دیگه غیز از هولدر و رینگش چه متعلقاتی داره مگه ؟
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    498

هولدر و رینگ 800 هزار تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مطمنی دوست گرامی !!!! والا من هولدر ارزون قیمتم دیدم 800 تومن یه تیکه پلاستیک چه خبره ؟ فیلتر ان دی کوکین که قیمتش 900 تومنه بعد هولدرش 800 تومن!!!!!! دیگه غیز از هولدر و رینگش چه متعلقاتی داره مگه ؟
    بله. هولدر برند کوکین حدود چهارصد تومن و رنگ یونیورسال هم که برای این لنز لازمه حدود چهارصد و پنجاه... توی فیلتر ها هم سایز توی قیمت خیلی تأثیر گذاره...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

درود
    چرا به فکر تهیه Nisi نیستید؟
    البته اجازه بدید بحثش تو تاپیک فیلتر ادامه پیدا کنه!
    ارادتمند
    ویرایش توسط msh2200 : Sunday 1 January 2017 در ساعت 10:43
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین