صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: چرا عکس می گیرید؟

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

وقتی صحنه ای خاص (که ارزش عکاسی داره) ثبت می کنی مثل این می مومونه که حقیقتی رو جاودانه کردی. عکس معنایی فرا تر از توصیف یا تفسیر صحنه داره!!
    من شخصا هنوز عکاسی حرفه ای رو شروع نکردم، اما همین 1200-1300 تا عکسی که گرفتم رو با ارزش ترین دستاور خودم می دونم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط Daruosha
    وقتی صحنه ای خاص (که ارزش عکاسی داره) ثبت می کنی مثل این می مومونه که حقیقتی رو جاودانه کردی. عکس معنایی فرا تر از توصیف یا تفسیر صحنه داره!!
    من شخصا هنوز عکاسی حرفه ای رو شروع نکردم، اما همین 1200-1300 تا عکسی که گرفتم رو با ارزش ترین دستاور خودم می دونم.
    سلام

آخ که چقدر بدم میاد از جوجه هایی که می خوان با به قول خودشون شکسته نفسی خودشون رو بالا ببرن.بعد هم دوتا کلوم گنده به کار می برن به قول خودشون آدم شدن.
    همه بدونن عکس و عکاسی به تعداد عکس و نگاتیو و لغات هنری نیست.
    عکس خوب نگاه کردنه.حتی اگه دوربین نداشته باشی.

در آخر هم بگم که منظورم شخص خاصی نبوده و جدا خطاب به شخص خاصی ندارم و کلا گفتم
    Canon 60d * 18-200
    Nikon f75 * 28-100

http://www.bezanimbiroon.ir

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

واقعا نميفهمم چرا نميتونيم بدون توهين به ديگران در يك بحث شركت كنيم!

اعضا محترم فروم دقت كنند كه مهمترين جزء بحث، رعايت ادب و احترام به ديگران است. لطفا رعايت كنيد!
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

Exclamation

نميدونم آدم بدون دوربين چطوري ميتونه عكاس باشه. ميشه توضيح بدين؟؟؟ (شايد اين هم از همون كلوم هاست؟)
    [MORTEZA BEDRAM]
    [canon kiss digital N]
    [canon 18-55] -- [sigma 17-70]

http://www.photo.net/photos/bedram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Talking

[QUOTE=yahya_ir]

در آخر هم بگم که منظورم شخص خاصی نبوده و جدا خطاب به شخص خاصی ندارم و کلا گفتم[/QUOTE

ما كه اصلا نفهميديم منظور شما كيه !!!!!!!
    خصوصا با اون QUOTE ي كه داديد !!!!!!!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

Lightbulb

یحیی جان ,دوست من زیاد تند نرو ؛ در اینکه ما هر کدوم دنیا رو یه جور می بینیم هیچ شک نکن (هر چند که این هم نمی تونه یه حکم باشه) ولی یه چیز رو بگم که هیچ کس نمی تونه بگه واقعاً چی درسته و چی نیست, و چون یکی طرز بیانش با ما موافق نیست حکم اعدامش رو بدیم پس اگه ممکنه بدون توهین نظریات خودتو بگو,و تو هنوز به من بدهکاری چون توضیحی که خواسته بودم ندادی.

ممنون
    ویشتاسب

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

خيلي جلوي خودم را گرفتم كه چيزي نگويم، اما نشد.

.................................................. .................................................. .....................
    .................................................. .................................................. .....................

اين ها تقديم به شما بود يحيي جان! لطفا لحنت را در پست ها درست كن. نه فقط تو، چند تايي ديگه هم يك نوع لمپنيسم بسيار لوس و اينترنتي و چتي و دوزار ده شاهي ، توي پست هاشون به چشم ميخوره كه مشمئز كننده است. اگر دوستان خوب ما متانت به خرج ميدهند، بزرگوارند، يا سطل رنگشان تمام شده است.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض معذرت.من تسلیم

سلام.

آدم نکشتم.اما اشتباه کردم و قبول دارم که تند رفتم.اون روز هم اعصابم خورد بود و هم قاطی بودم و از دست همه شاکی.
    درسته اگه بگید خوب تو این شرایط نباید می نوشتی.قبول دارم و اشتباه من همین بود و انسان جاییز الخطا(آخ که این جمله چقدر کار ها رو راه می ندازه)

از همین جا از همه دوستان و اهالی سایت عکاسی و هر کسی که احساس می کنه که بهش توهین شده بصورت رسمی معذرت خواهی می کنم و حاضرم تاوان پس بدم.

اما موضوع اصلی این جاست:

اکثر حرف من درست بود و حقیقت.اما جای مطرح کردن اون در پایین حرف دوستمون درست نبود.
    مگه نه؟
    Canon 60d * 18-200
    Nikon f75 * 28-100

http://www.bezanimbiroon.ir

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

ما که نفهمیدیم چه خبر شد. دیوار من از همه کوتاه تره!! هر کی هر چی به من بگه می زارم به حساب عیب های خودم.

اما تو یحیی جان: واقعا این طوری فکر می کنی؟ من تعریف و هدف شخصی خودم رو از عکاسی گفتم. افزون بر اینکه 1300 تا عکس اصلا تعداد زیادی نیست. فکر کنم اگر سایر دوستان بخوان صحبت از تعداد بکنند، قطعا من حرفی برای گفتن ندارم. موفق باشی.
    ویرایش توسط Daruosha : Tuesday 27 September 2005 در ساعت 09:13

كاربر همراه 2004 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

عکس می گیرم چون بیشتر از هر چیزی ازش لذت می برم! و از وقتی که تشخیص دادم دوربین عکاسی چیه این لذته و این علاقه هه بوده با من
    اما مطمئنا قسمت عمده ای از این لذت تو نشون دادن و به اصلاح به اشتراک گذاشتن این عکس هاست
    نمی دونم اگه امکان نمایش عکسامو نداشته باشم همین قدر انگیزه برای عکس گرفتن دارم یا نه...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین