صفحه 36 از 76 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 46 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 351 تا 360 , از مجموع 760
Like Tree39791تشکر

موضوع: بهترين عكس شما، در سالي كه گذشت

كاربر همراه afshin haidary آواتار ها
    تشکر کرده
    434

سلام ، سال نو پیشاپیش بر همگان مبارکباد
    ما که امسال عکسی نگرفتیم این را از ما بعنوان یک اثر که شاید از عکسهای معمولی خیلی از دوستان هم بدتر باشه بپذیرید .
    متشکرم
    دوست عزیز با تشکر از عکسی که گرفتی می خواستم اجازه بگیرم اگه اشکالی نداشته باشه نسخۀ اصلی این عکس رو برام ایمیل کنی تا چاپش کنم .ممنون
    ویرایش توسط afshin haidary : Friday 9 March 2012 در ساعت 13:18
    kamran shahin تشکر می‌کند.
    يه نويسنده با قلمش در مردم نفوذ ميكنه ويه عكاس با نگاهش

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

سلام:

امسال به خاطر اینکه درگیر تمرینات،برای صعود یک قله هشت هزاری بودم، عموما فرصتی پیش نیومد تا تجهیزات مناسبی همراهم داشته باشم، بیشتر زمان ها با کامپکت و گاهی با دوربین موبایل عکس میگرفتم و عکس زیر هم از این قاعده مستثنا نیست. شاید بهترین عکس سال به لحاظ تکنیکی و ... نباشه، اما محیط این عکس برای من نوید روزهای خوب و به امید خدا نوید کسب افتخار دیگری برای ورزش کشورم رو داره. ( به امید حق ) .

41474948908335286066[1].jpg

عیدتان شکلاتی ...
    nmroshan، NASSIRI4080، Arash و 88 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

با سلام
    سال گذشته فرصت کمی برای پرداختن به علایق شخصیم در عکاسی داشتم...ولی بیزینس بدک نبود...و بیشتر هم عکاسی کودک
    این عکس رو بین کارهای سال گذشتم بیشتر دوست دارم
    با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان

Nika-124.jpg
    nmroshan، NASSIRI4080، Amir Mohebi و 73 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

۱- واقعا این تاپیک در پایان سال یکی از لذت‌بخش ترین لحظات را رقم می‌زند. دیدن عکس‌هایی که دوستان انتخاب کرده‌اند و همگی آنها ارزش دیدن را دارد، باعث این حس زیبا می‌گردد.

۲- وقتی مجموعه عکس بردیا را دیدم، به نظرم آمد که نکته‌ای را بگویم: واقعا در زمینه عکاسی طبیعت، باید به بردیا یک دست مریزاد گفت. به نظرم سطح کارهای او با در نظر گرفتن همه معیارها، بسیار بالاتر از اکثر عکاسان طبیعت ایران است. می‌دانم که عکاسان خوب دیگری در زمینه عکاسی طبیعت داریم، اما نکته جالب این است که تعداد عکسهای خوب بردیا خیلی زیاد است و اکثرشان را هم از طبیعت اطراف محل زندگی خود گرفته است. یعنی زیبایی طبیعی مناطق بکر ایران، علت زیبایی عکسهای او نیست بلکه ترکیبی از عوامل دیگر است که باعث این عکس‌های خوب شده است. و آن پتانسیل به صورت بالقوه برای آینده عکاسی او وجود دارد.
    NASSIRI4080، Arash، Amir Mohebi و 82 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

با فرمایش جناب روشن در مورد کارهای بردیا عزیز که الحق والانصاف هم دقیقا" هینطوره دیگه جرات نمیکنم حداقل تو این مورد عکس قرار بدم و باید فقط بیننده بود..
    اینهم از عکسی که خودم دوستش دارم.جایی بود که خود ترکمن ها هم درست راهش رو بلد نبودند.!!

شعاع های نور در فایل خام اینگونه دیده نمیشه.ولی با بالا بردن کنتراست در تصویر نهایی بیشتر جلوه کرده.

khaled nabi.jpg
    nmroshan، NASSIRI4080، Amir Mohebi و 122 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر فعال A. Mohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    7479

با سلام

آخر سال که این تاپیک رفع توقیف میشود ، یاد روزهای اول عضویتم در فروم میفتم ... سالی دیگر با اتفاقات تلخ و شیرینش، چه زود گذشت و می رود که به انبوه خاطره ها بپیوندد ...

امسال شاهد عکسهای زیبا و پیشرفت چشمگیر دوستان بودیم که جا دارد از آقایان سعادت ، نعمتی ، عبدل پناه ، گلزار و ... اسم ببرم که واقعا گل کاشتند خصوصا بردیای عزیز که بهش افتخار می کنم.

همچنین از زحمات مدیران و زحمتکشان فروم تشکر می کنم که امسال هم، میعادگاه عکاسان و علاقمندان عکاسی را گرم و نرم نگه داشتند و به فراخور حال، کم و زیاد بهره مند شدیم. به قول آرش عزیز برنده کسی است که به دانسته هایش بیفزاید.

مثل همیشه، امسال هم با سوژه های تکراری مشغول بودم و جای دوری نرفتم ، سد یخ زده یکی از روستاهای منطقه مان :

به امید روزهای خوش برای ایران زمین با دریاچه های پرآب ، دشتهای پر گل و بلبل و مردمان با صفایش ...
    برای همه دوستان دور و نزدیک و دیده و نادیده، سالی نیکو آرزو می کنم.
    nmroshan، NASSIRI4080، Arash و 73 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اصغـرمحمـدی

كاربر همراه Morteza Nemati آواتار ها
    تشکر کرده
    3525

سلام
    امسال، سال خوب و پر عکسی برای من بود.
    شاید این عکس...

IMG_2381.jpg

با تشکر از همه دوستان و مدیران فروم
    پیشاپیش سال خوب و پر باری رو براتون آرزومندم.
    nmroshan، NASSIRI4080، Arash و 108 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مرتضی نعمتی
    https://telegram.me/Morteza_Nemati63
    Canon EOS 7D-Canon EF 400mm f/5.6L USM-Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

درود به دوستان عزیز
    خوب من هم امسال با دوربین جدید D300s که ابتدای سال جاری خریدم عکس‌های نسبتا خوبی تونستم ثبت کنم، البته خودم فقط از چند شات انگشت‌شمار راضی هستم و مابقی فقط برای نمایش دادن قرار می‌دم... من در زمینه عکاسی پرتره و طبیعت فعالیت می‌کنم و البته بیشتر به پرتره و خصوصا نورپردازی پرتره علاقه دارم. تعدادی عکس‌های پرتره خوب هم دارم ولی قابل نمایش برای عموم نیست.
    امسال دوست دارم یک مجموعه عکس پرتره قابل ارائه تهیه کنم، ولی همچنان دارم روی موضوع فکر می‌کنم. شاید تهیه این مجموعه عکس بیش از یک سال زمان ببره.
    بهترین عکس سال من منظره‌ای از طبیعت چشمه‌های باداب سورت است که در وب‌سایت 1x.com پذیرفته شده.

http://1x.com/photo/42091

Cheshmeh_Badab_Surt_750c.jpg
    nmroshan، NASSIRI4080، Amir Mohebi و 154 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

سلام به دوستان عزیز

امسال ، سال بسیار خوبی بود برای من ، و البته همراه با سختی ها و مشکلات زیادی که این اواخر برای من و خانواده ام اتفاق افتاد و البته

تعدادیشون کماکان نیز ادامه دارد ،

ولی خوب ، این هم جزوی از زندگی هست ، نباید بسته به زندگی نگاه کرد ، در واقع این شمایید که بر زندگی میتازیید ، نه زندگی

عکاسی هم به من کمک کرده خیلی زیباتر به زندگی نگاه کنم ، البته فکر کنم این یکی از خاصیت های عکاسی است و همه ی عکاسان رو در

بر میگیرد ،

و از همه مهمتر ، آشنایی و پیدا کردن تعداد بسیار زیادی دوست عزیز ( به خصوص دوستان عزیز هم فرومی ) ، که واقعا خیلی از این دوست

ی ها امتداد خواهد داشت ، نکته ی مهم در این دوستی ها ، این است که همگی حداقل در یک موضوع با هم اشتراک داریم ، آن هم عکاسی

و لذت از عکس وطبیعت است ، که این خودش بسیار راهگشاست .

،

خوب حالا راجب بهترین عکس امسالم ، خوشبختانه عکس برای انتخاب زیاد دارم ، ولی ، با این عکس یک ارتباط خاصی برقرار کردم و

یک حس خاصی بم میده ، ( حالا پیش خودتون نگید که سعید باریکانی با یکدونه خر .... :)))) )

این هم عکس :

8.jpg

این عکس رو ، تقدیم میکنم ، به شما دوستان عزیز و هم فرومی های عزیز و سایت عکاسی ، خوب و بدش رو لطفا ببخشید

و در آخر هم یک جمله ی زیبا از چارلی چاپلین که خیلی خوبه ، و میتواند در بسیاری از مراحل زندگی آرامش بخش باشد :

شاید زندگی آن جشنی نباشید که انتظارش را داشتی ، ولی حالا که به آن دعوت شده ای ، تا میتوانی زیبا برقص

سال بسیار خوبی رو برای شما دوستان عزیز آرزو مندم ، به امید سلامتی و شادابی همیشگی برای شما دوستان عزیز

پی نوشت : ببخشید یکم زیاد نوشتم ، دلمون پر بود
    ویرایش توسط Saeed Barikani : Saturday 10 March 2012 در ساعت 12:51
    nmroshan، NASSIRI4080، ME و 96 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

از باب عکاسی سال خوبی بود٬‌تعداد زیادی سفر عکاسی و تعداد زیادی دوست خوب عایدمان شد. سال بعد٬ سالی هست که برنامه‌ای نمی توانم برایش متصور باشم از امکان ادامه تحصیل در بلاد کفر متصور هست تا خدمت سربازی در مناطق مرزی٬ تا تقدیر چه چیزی رقم بزند. با همه این اوصاف خوشحالم از این که در سال گذشته حداقل پیشرفتی قابل ملاحظه در عکاسی داشتم. تقدیم به همه دوستان. با آرزوی موفقیت و شادکامی در تمام مراحل زندگی علی الخصوص سال جدید.

nmroshan، NASSIRI4080، ME و 72 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آن کس که نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند

صفحه 36 از 76 نخستنخست ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 46 ... آخرینآخرین