صفحه 6 از 11 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 104
Like Tree350تشکر

موضوع: Pentax K-30

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

پست 47 رو تصحیح میکنم.
    پنتاکس k-5 براساس تست به میزان 0.134 ثانیه از نیکون دی7000 سریعتر هست .

و حتی k-30 هم از دی7000 سریعتر فوکوس میکنه.

سرعت فوکوس دوربین پنتاکس k-5 حتی از دی4 و 7دی هم بیشتر هست.اگه این تست درست باشه بهترین دوربین برای عکاسان ورزشی هست(البته دقت فوکوس رو هم باید چک کرد)
    mreza1001، hkhaghani، soheil1986 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

در کل به نظر من بدنه های پنتاکس بسیار وسوسه انگیزند از طرفی دلایلی در امر خرید بازدارنده هستند مثل :

1- تنوع لنز
    2- عدم آگاهی از کیفیت انواع لنزها و مقایسه با سایر برندها عملا وجود ندارد.(در ایران)
    3- محدود بودن خدمات پنتاکس اعم از تبلیغ ،فروش و پشتیبانی در ایران (در بلاد کفر خبر ندارم)
    4- خلاء بدنه فول فریم در پنتاکس که عکاسان حرفه ای در نهایت به این بدنه های کوچ میکنند نیز محسوس است. (مخصوصا که صحبت از آمدن بدنه های فول فریم Entry-Level هست.)
    yaghoobi، ashkan 78، ehsan+ و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها

سرعت فوکوس دوربین پنتاکس k-5 حتی از دی4 و 7دی هم بیشتر هست.اگه این تست درست باشه بهترین دوربین برای عکاسان ورزشی هست(البته دقت فوکوس رو هم باید چک کرد)
    اگر همه چیز به همین راحتی حساب کتاب روی کاغذ بود مطمئن باشید همه 1دی داران و دی4 داران و 7دی داران بدنه ها رو فروخته بودند و الان پنتاکس کی5 دست گرفته بودند!
    yaghoobi، ashkan 78، M.Nouri و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

نقل قول نوشته اصلی توسط hkhaghani نمایش پست ها
    در کل به نظر من بدنه های پنتاکس بسیار وسوسه انگیزند از طرفی دلایلی در امر خرید بازدارنده هستند مثل :

1- تنوع لنز
    2- عدم آگاهی از کیفیت انواع لنزها و مقایسه با سایر برندها عملا وجود ندارد.(در ایران)
    3- محدود بودن خدمات پنتاکس اعم از تبلیغ ،فروش و پشتیبانی در ایران (در بلاد کفر خبر ندارم)
    4- خلاء بدنه فول فریم در پنتاکس که عکاسان حرفه ای در نهایت به این بدنه های کوچ میکنند نیز محسوس است. (مخصوصا که صحبت از آمدن بدنه های فول فریم Entry-Level هست.)
    در مورد گزینه اول، DPreview برای مونت K پنتکس 108 تا لنز رو لیست میکنه. این عدد برای مونت F (هم DX و هم FX) نیکون 192 و برای کنون 203 هستش. اگرچه این دو برند دو برابر لنز دارند، ولی تقریبا معادل تمام لنزهاشون برای پنتکس هم هست. بعلاوه بسیاری از لنزهای قدیمی پنتکس رو هم با حفظ (تقریبا) تمام قابلیتهاشون میشه همچنان استفاده کرد.
    mreza1001، ehsan+ و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    اگر همه چیز به همین راحتی حساب کتاب روی کاغذ بود مطمئن باشید همه 1دی داران و دی4 داران و 7دی داران بدنه ها رو فروخته بودند و الان پنتاکس کی5 دست گرفته بودند!
    یعنی تمام 1دی داران و دی4 داران و 7دی داران بدنه ها رو فقط برای سرعت فوکوس بالا خریدند؟ قطعا اینطور نیست. حتما همه لنزهاشون (و در مجموع سیستمشون) کنون یا نیکون بوده.
    علاوه بر این اون حساب کتابها از رو کاغذ نبوده. تست عملی بوده و نتایجش مستقل از هم، ثبت شده.

همینطور دقت کنید که گفته شده "اگه این تست درست باشه ...."
    mreza1001 و ehsan+ تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1986 نمایش پست ها
    یعنی تمام 1دی داران و دی4 داران و 7دی داران بدنه ها رو فقط برای سرعت فوکوس بالا خریدند؟
    من چنین چیزی گفتم؟!
    حرف من روی مقایسه های کیلویی و نتیجه گیری های بدتر از اون هست.وگرنه مطمئن باشید هم من میدونم چرا 7دی خریدم هم 1دی داران و دی4 دارن.
    ویرایش توسط lamagra : Tuesday 31 July 2012 در ساعت 17:17 دلیل: تایپی
    M.Nouri، morteza khademy، iman kh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط hkhaghani نمایش پست ها

1- تنوع لنز

در اینکه پنتاکس تو ایران محدود هست با شما موافقم اما تنوع لنز داره لنزهای سیگما و تامرون و ... برای پنتاکس تولید میشن اینجا تعدادشون هم زیاد هست.لنزهای پنتاکس هم تعدادشون زیاد هست اینجا
    برای خرید هم اینطور که دوستان گفتن اگه موجود نداشته باشن سفارش میگیرن براتون میارن.تنها مورد فروش هست که به این علت هست که پنتاکس تبلیغ نمی کنه و تو همین فروم هم هرکی بخواد پنتاکس بخره بهش میگن نخر فروش نمیره اما اگه بخرن بازار دست دوم هم رونق میگیره.

با آقا سهیل خط رو خط شد
    yaghoobi، M.karami، hkhaghani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

بچه ها خواهش میکنم از بحث این room خارج نشید!

جناب احمدی عزیز اگه دقت کنید احسان جان گفتند برای عکاسان ورزشی!!!
    بدشم فک نمیکنم این صدم ثانیه ها یا حتی نزدیک به یک ثانیه تاخیر ملاک باشه برای انتخاب بدنه !
    همون طور که میدونید این یه امر سلیقه ایه!
    من و احسان به هزار تا دلیل پنتاکس و انتخاب میکنیم!
    شمام به هزار تا دلیل کنون رو!
    کسی کسیو مجبور نکرده که چیکار کنه!
    yaghoobi، lamagra، M.karami و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

تشکر کرده
    12097

بحث خارج از تاپیک نیست امیر جان.اتفاقا بنده از طرفداران برند پنتاکس و خصوصا کی5 هستم.این بدنه جدید هم بدنه جذابیست.هم طراحی زیبایی داره هم به نظر میرسه از سایر هم رده های خودش در برندهای دیگه برتر هم هست.منتها وقتی دیگه بحثها زیادی هیجان زده میشه و یک بدنه انتری با دی4 و 1دی مقایسه میشه گوشزد کردن بعضی موارد ضروریست.
    yaghoobi، sohrab-gh، ehsan+ و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

آقا عقیل گل، من هم همون فرمایش پست قبلی شما رو داشتم. یعنی دلیل انتخاب یه دوربین، به ویژه برای عکاس حرفه ای، سیستمشه. به ندرت اتفاق میفته که مثلا یه نفر که ده میلیون (یا حتی 5 میلیون) تجهیزات از برند X رو داره، با معرفی یه دوربین خیلی عالی از برند Y همه چی رو بفروشه بره اون رو بگیره.
    اینجا احسان نتایج یه سایتی رو گذاشت. و ذکر کرد اگه درست باشه تازه انتخاب مناسبیه. نه اینکه همه برن اونو بخرند.
    توی پست آخرتون هم گفتید:

منتها وقتی دیگه بحثها زیادی هیجان زده میشه و یک بدنه انتری با دی4 و 1دی مقایسه میشه گوشزد کردن بعضی موارد ضروریست.
    K-5 بدنه انتری نیست.
    mreza1001، Ehsan_polimi و ehsan+ تشکر می‌کنند.

صفحه 6 از 11 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین