صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 104
Like Tree350تشکر

موضوع: Pentax K-30

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط 47amir نمایش پست ها
    فک نمیکنم سیگل آورده باشه!
    من از این سایت سفارش دادم اینترنتی http://www.adorama.com/IPXK30BK1.html
    برام فرستاد شیکاگو ی امریکا با ups .
    غیردوربین چیزای دیگم مثله باطری هولدر , مموری کارت , کیف و .... سفارش دادم

با 18-135 هم داره http://www.adorama.com/IPXK30BK4.html#buyTogether
    مرسی امیر جان.
    پس رنگ مشکی گرفتی با 18-55 به قیمت 900 دلار.برای پست کردن هم هزینه گرفتن؟

در مورد سیگل میدونم موجود ندارن.گفتم شاید قبل خرید از اینجا هم قیمت گرفته باشید چون سفارش می گیرن.
    mreza1001 و 47amir تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

10 فریم نکس فقط در شرایطی راضی کننده اس که سوژه زیاد جابه جایی نداشته باشه.وگرنه اصلا با 7دی حتی قابل قیاس نیست.پنتاکس کی30 هم در برابر رقبای هم رده برتری هایی داره که فقط در اختیار خودشه.مثل سیلینگ خوبی که در تبلیغات به اون اشاره شده یا 6فریم بر ثانیه بودن عکاسی پی در پی.ولی برای کابر ایرانی خرید از برندهای کنون و نیکون راحت تر هست.اون هم به دلیل در دسترس بودن تمامی تجهیزات جانبی.سنسور این دوربین هم سنسور بسیار خوبیست و از قبل میشه از خروجی اون مطمئن بود.حالا که میبینم دوستان هم این بدنه زیبا رو تهیه کردند و بهتره منتظر بررسی های جدی تر و دقیقتر اونها باشیم.
    فقط یک سوال از امیر عزیزکه این بدنه رو تهیه کردند،هندلینگ رو چطور میبینید؟در مقایسه با 3ایکس دی های کنون.
    ویرایش توسط lamagra : Wednesday 1 August 2012 در ساعت 19:38 دلیل: تایپی
    mreza1001، ehsan+ و 47amir تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    از نظر تنوع لنز : اگر از آندسته کاربرانی هستید که نیاز به لنزهای اتوفوکوس با گشودگی دریچه 1.2 دارید بله توصیه میکنم کنون را نتخاب کنید. پنتاکس 85 اف 1.2 ندارد.
    ولی فکر میکنم لنز 50 اف 1.2 داشته باشه. درست میگم؟ من یادمه یه چنین چیزی دیدم (تازگیا هم دیدم). البته مطمئن نیستم اتوفوکوس بود یا نه.
    mreza1001 و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    10 فریم نکس فقط در شرایطی راضی کننده اس که سوژه زیاد جابه جایی نداشته باشه.وگرنه اصلا با 7دی حتی قابل قیاس نیست.پنتاکس کی30 هم در برابر رقبای هم رده برتری هایی داره که فقط در اختیار خودشه.مثل سیلینگ خوبی که در تبلیغات به اون اشاره شده یا 6فریم بر ثانیه بودن عکاسی پی در پی.ولی برای کابر ایرانی خرید از برندهای کنون و نیکون راحت تر هست.اون هم به دلیل در دسترس بودن تمامی تجهیزات جانبی.سنسور این دوربین هم سنسور بسیار خوبیست و از قبل میشه از خروجی اون مطمئن بود.حالا که میبینم دوستان هم این بدنه زیبا رو تهیه کردند و بهتره منتظر بررسی های جدی تر و دقیقتر اونها باشیم.
    فقط یک سوال از امیر عزیزکه این بدنه رو تهیه کردند،هندلینگ رو چطور میبینید؟در مقایسه با 3ایکس دی های کنون.
    جناب احمدی عزیز k-30 جزو دوربین های Mid-size SLR هست و به نظر من نباید با بدنه های Compact SLR از جمله 600D مقایسه بشه (ابته خودم میدونم حرفام جانبدارانس! )
    از شوخی بگذریم! k-30 حدود 100 gr از 600d یا D5100 سنگین تره و در مقابل حدود 100 gr از 60d و D7000 سبکتره !
    و ابعاد بدنش بیشتر شبیه به Compact SLR ها هست. بره همینه هر بار که من دوربینو دستم میگیرم احساس میکنم نسبت به سایزش سنگینه (چگالیش زیاده). وقتی باطری هولدرو با 4 تا باطری قلمی جای باتریه اصلی میزاری میشه هم وزن 60d !!! (البته من از این موضوع خوشحالم چون دوربین سنگین میپسندم! )
    ولی مزیتی که داره اینه که یه گریپ کاملا بزرگ و بلند داره که طراحیش طوریه که توی دست واقعا راحته (حتی اگه دستاتون بزرگ باشه)
    در کل من باهاش راحتم ولی اگه بدنه بزرگتری داشت ! راحت تر هم میشد!
    البته من هندلینگ کلی رو هم تراز با 2 ایکس دی های کنون میبینم چون 400d 500d 600d دست گرفتم و اینکه هندلینگ فقط سایز نیست و به نظر بنده به اندازه 2 ایکس دی های کنون راضی کننده هست . اگر دوست داشتید یه قرار میزاریم شما به ما افتخار بدید با هم بیشتر بررسیش کنیم.
    mreza1001، lamagra و shahbazi تشکر می‌کنند.
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    مرسی امیر جان.
    پس رنگ مشکی گرفتی با 18-55 به قیمت 900 دلار.برای پست کردن هم هزینه گرفتن؟

در مورد سیگل میدونم موجود ندارن.گفتم شاید قبل خرید از اینجا هم قیمت گرفته باشید چون سفارش می گیرن.
    بله احسان جان مشکی با 18-55 .
    من با UPS 3 Business Days : $17.45 سفارش دادم البته اگه 7 تا 10 روزه میزدم مجانی میشد!
    نه اصلا از سیگل قیمت نگرفتم!
    yaghoobi، mreza1001 و ehsan+ تشکر می‌کنند.
    امیر دانش

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

ولی فکر میکنم لنز 50 اف 1.2 داشته باشه. درست میگم؟ من یادمه یه چنین چیزی دیدم (تازگیا هم دیدم). البته مطمئن نیستم اتوفوکوس بود یا نه.
    بله 50 اف 1.2 منوال فوکوس داره که فول فریم است. تولید جدید نیست.

یکبار نزدیک بود یکی از این ها رو بخرم اما بخت یار نبود سر بزنگاه یک کلکسیونر پنتاکس از راه رسید و قیمت بالاتر از من داد. من قدرت خریدم محدود بود و مطمئن بودم اگر یکی دو پله دیگر هم با ایشون کورس بگذارم باز هم ایشون بالاتر میرودو من دیگه نمی تونم پیشنهاد بالاتر ی بدهم و باز برنده خواهد شد لذا همان اول انصراف دادم که پول اضافه به جیب فروشنده سرازیر نکنیم.

کد HTML:
    http://www.pixel-peeper.com/lenses/?lens=1046
    لنزهای خاصی هم در برند پنتاکس وجود دارد که کم کم باهاشون آشنا خواهید شد

کمبود لنز هم در برند پنتاکس مزید بر علت هست.
    این رو قبول ندارم. من کمبودی حس نمی کنم. عرض کردم که بستگی به کاربر و سطح نیاز هایش دارد. اینکه دوربین را برای چه می خواهد. شما (شمای نوعی یا کاربر نیکون نوعی) برای دوربینتان چند عدد لنز دارید؟ یا بهتره من خودم رو مثال بزنم.یک خط از لنز های پنتاکس من از این قرار است : 14 اف2.4 // 20-10 سیگما // 28 اف 2.8 // 50 اف 1.7 // 135-50 اف 2.8 // 320-80 اف 4.5-5.6 اینها نیاز بنده رو پاسخ میده. هرچند گاهی به خرید 55 اف 1.4 هم فکر میکنم. و دوست دارم 300 اف 4 رو هم داشته باشم. خرید 200 اف 2.8 موضوع بسیار جالبی است که کلا در برنامه من قرار ندارد. 17-10 فیش آی هم برای تنوع چیز خوبیست اما برای من توجیحی ندارد. و کلی لنزهای دیگر هم هست. اغلب کاربرانی که از کمی لنز در برند پنتاکس گله دارند اول و آخر در سیستم اس ال آر یک و یادو لنز خواهند داشت که اتفاقا آن لنز ها در برند پنتاکس هم موجود است و هم ارزانتر است و هم کیفیت مناسبی دارد دست کم کیفیت یکسان با دو برند معروف. در حالی که من نوعی یا یک مجموعه از لنز ها هنوز چشم به تکمیل لنز هایم دارم. امیدوارم منظورم را رسانده باشم.
    mOhSeN.Gh، lamagra، ahmad.abaee و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    12097

خب اگر بحث استفاده باشه که برای خیلی ها همان 55-18 و 250-55 هم کاملا کافیست.یا هر لنزی در این حد و حدود.موافق نیستم جاهای خالی پنتاکس رو به سیگما یا هر برند دیگری ارجاع داد.اینکه پنتاکس تیلت شیفت نداره.اولترا واید زیر 12 مم نداره.سوپر تله نداره.لنز خوبی مثل 200-80 دیگه تولید نمیشه و خیلی مثالهای دیگه قابل گذشت نیستند.بدنه ها خوبند.خیلی خوبند ولی لنزها جای خالی زیاد دارند.
    A_Maddah، sohrab-gh، ehsan+ و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

خب اگر بحث استفاده باشه که برای خیلی ها همان 55-18 و 250-55 هم کاملا کافیست.یا هر لنزی در این حد و حدود.
    اتفاقا همین خیلی مهمه. پارسال که من میخواستم دوربین بگیرم، خیلی از دوستان همین دلیل رو برای نگرفتن پنتکس و حتی سونی مطرح کردند (کمبود لنز). الان بعد یه سال میبینم خوب شد گوش نکردم.

موافق نیستم جاهای خالی پنتاکس رو به سیگما یا هر برند دیگری ارجاع داد.
    این هم دیگه فکر کنم سلیقه ایه. مثلا برای اولتراواید، از همین بچه های فروم خودمون وقتی میخوان بگیرن یکی از گزینه ها 10-20 سیگما نیست؟ یا مثلا لنزهای سوپرتله سیگما رو بچه ها نمیگیرن؟ از اینها گذشته، مثلا اگه برند سازنده لنز زایس یا اشنایدر باشه، باز هم شما همین رو میگید؟ و اگه بودجه خریدش فراهم باشه، لنز زایس رو نمیخرید؟

اینکه پنتاکس تیلت شیفت نداره.اولترا واید زیر 12 مم نداره.سوپر تله نداره.
    یه نگاهی به تجهیزات اعضای همین سایت بندازید. ببینید چند درصدشون لنز تیلت شیفت، اولتراواید زیر 12مم و سوپرتله دارند؟ اگر هم دارند، چند تاشون از همون برند خودشون دارند؟
    mOhSeN.Gh، Ehsan_polimi، ehsan+ و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12097

بیشتر فرضها و سوال های شما سلیقه ایست.دلیل سیگما خریدن هم معمولا کمبود بودجه اس یا کمبود لنز در برند اصلی مثل همین مورد پنتاکس.اکثر کاربران سیگما هم بعد از مدتی به سمت برند اصلی میرند.سوپر تله های سیگما هم که اصلا جای بحث نداره.جایی که لنزهایی مثل 400-100 و 400 اف 5.6 حضور دارند چرا باید سیگما خرید؟!!
    درباره لنز زیر 12 هم تقریبا همه اعضای منظره گراف لنزهای 10 مم و حتی 8 مم دارند.
    دیگه اینکه زایس لنز سوپر تله نداره!
    لنز اولترا واید کراپدار هم نداره!
    سونی هم وضعیت بهتری داره.لنزهایی مثل 18-11 و 400-70(که لنزبسیار خوبیست) به هر حال از برند اصلیست.جدیدا هم که یک 500 مم گرچه با قیمت بسیار بالا معرفی کرده.
    ویرایش توسط lamagra : Thursday 2 August 2012 در ساعت 14:37
    کوروش و 47amir تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    بیشتر فرضها و سوال های شما سلیقه ایست.دلیل سیگما خریدن هم معمولا کمبود بودجه اس.اکثر کاربران سیگما هم بعد از مدتی به سمت برند اصلی میرند.سوپر تله های سیگما هم که اصلا جای بحث نداره.جایی که لنزهایی مثل 400-100 و 400 اف 5.6 حضور دارند چرا باید سیگما خرید؟!!
    درباره لنز زیر 12 هم تقریبا همه اعضای منظره گراف لنزهای 10 مم و حتی 8 مم دارند.
    دیگه اینکه زایس لنز سوپر تله نداره!
    لنز اولترا واید کراپدار هم نداره!
    سونی هم وضعیت بهتری داره.لنزهایی مثل 18-11 و 400-70(که لنزبسیار خوبیست) به هر حال از برند اصلیست.جدیدا هم که یک 500 مم گرچه با قیمت بسیار بالا معرفی کرده.
    فکر میکنم 10-17 پنتاکس تقریبا کار اولترا واید رو انجام بده
    http://www.dpreview.com/products/pen..._3p5-4p5_if_fe
    تو لنزای قدیمیم سوپر تله میشه پیدا کرد.
    اینم میدونیم که لنزای قدیمیه پنتاکس هنوز که هنوزه کیفیت دارن و آدم وقتی باهاشون عکاسی میکنه احساس قدیمی بودن نمیکنه!
    البته اینم میدونیم که برندی مثل کنون سوپر تله های جدیدی داره که کاربرانش رو از سوپر تله های قدیمی بی نیاز میکنه!
    mOhSeN.Gh، ehsan+ و soheil1986 تشکر می‌کنند.
    امیر دانش

صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین