صفحه 717 از 755 نخستنخست ... 217 617 667 707 713 714 715 716 717 718 719 720 721 727 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,161 تا 7,170 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    186

نام: IMG_7734.jpg نمایش: 855 اندازه: 218.8 کیلو بایت
    -FL 50 -F 2 - -Canon EOS 60D - Iso 250
    yaghoobi، sh.khani، dr.aryan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1363 نمایش پست ها
    سلام من هم یه وقتایی سوژه رو واسه عکاسی بردم بیرون موفق نشدم یه عکس خوب بگیرم و چون فلاش نداشتم یه روزی دیگه کشیده شد.و اینکه این عکس شما از نظر من در زمان و موقعیت خوبی گرفته نشده چون نور و هایلایت شدید روی دستها مشاهده میشه و شایدم در ادیت این کار انجام شده که خوب نیست اگر در نور شدید روز عکاسی میکنی در این مواقع باید از رفلکتور چند کاره استفاده کرد که زیاد گرون هم نیست.شما باید نزدیک غروب خورشید که نور کلوین خوبی داره عکس بگیرین.ولی در صورت داشتن فلاش شما میتونین زمان بیشتری رو واسه عکاسی داشته باشین چون بدون فلاش وقت کمتری واسه گرفتن عکس خوب دارین.در هنگام غروب خورشید میشه عکسهای زیبایی گرفت که در صورت نداشتن فلاش این فرصت رو از دست میدیم.من با برادرم که اونم عکاس هست تجربه عکاسی در کنار ساحل هنگام غروب داشتم عکس ها بسیار عالی شدن.
    درود دوست من با تشکر از نقدتون
    فلاش و دفیوسر داشتیم، و در هدشات و پورتره ی زوم تری که گرفتیم استفاده کردیم، منتها به کادر این عکس دقت کنید، در صورت استفاده از دفیوزر سایه ی دفیوزر به راحتی قابل رویت می بود.
    درمورد موقعیت که واقعا ما تقصیر کار نبودیم، یعنی ما با لنز های واید و منظره به منظور عکاسی منظره رفتیم چون اونجا کوه ها و تپه ها با کلی درخت خودرو و پر از شکوفه داشت و قصد عکاسی منظره داشتیم که با نبود شکوفه مواجه شدیم و به ناچار لنز های واید رو کنار گذاشته و با لنز 50 که همیشه همراه هست دست به دامن پرتره شدیم! (چون اونجا طبیعت آزاد هست، کسی مقیمش نبود که سوال کنیم قبل از رفتن که آیا شکوفه دارد یا خیر! اما دو هفته دیرتز از سال قبل رفتیم که مطمئن باشیم هست اما باز نبود! سال سردی هست امسال)
    درمورد غروب آفتاب هم صد البته که درست می فرمایید پرتره هایی در ساعات طلایی ثبت کردم و اینجا گذاشتم قبلا، منتها ازونجا که مسیری که ما رفتیم صد کیلومتر داخل خاکی بدون چراغ و آسفالت بود، قطعا اگه برای غروب میرفتیم، برگشت ازونجا در تاریکی امری غیر ممکن بود.

پ.ن.: الان که بیشتر دقت میکنم حس میکنم از 400 شاتی که ثبت کردم، شات خوبی برای ارسال در فروم انتخاب نکردم، همینطور که دوستمون گفتن نور عکس به نظر در بعضی مناطق بیش از حد میاد...، باور کنید سخت تر از خود ثبت شات، انتخاب یک شات از تعداد زیادی شاته!
    بدرود
    hadi1363 تشکر می‌کند.
    D3300 + 50mm f1.8G
    I don't call myself a photographer, I'm just enthusiastic about photography
    Telegram: @Mostazrafe

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    درود دوست من با تشکر از نقدتون
    فلاش و دفیوسر داشتیم، و در هدشات و پورتره ی زوم تری که گرفتیم استفاده کردیم، منتها به کادر این عکس دقت کنید، در صورت استفاده از دفیوزر سایه ی دفیوزر به راحتی قابل رویت می بود.
    درمورد موقعیت که واقعا ما تقصیر کار نبودیم، یعنی ما با لنز های واید و منظره به منظور عکاسی منظره رفتیم چون اونجا کوه ها و تپه ها با کلی درخت خودرو و پر از شکوفه داشت و قصد عکاسی منظره داشتیم که با نبود شکوفه مواجه شدیم و به ناچار لنز های واید رو کنار گذاشته و با لنز 50 که همیشه همراه هست دست به دامن پرتره شدیم! (چون اونجا طبیعت آزاد هست، کسی مقیمش نبود که سوال کنیم قبل از رفتن که آیا شکوفه دارد یا خیر! اما دو هفته دیرتز از سال قبل رفتیم که مطمئن باشیم هست اما باز نبود! سال سردی هست امسال)
    درمورد غروب آفتاب هم صد البته که درست می فرمایید پرتره هایی در ساعات طلایی ثبت کردم و اینجا گذاشتم قبلا، منتها ازونجا که مسیری که ما رفتیم صد کیلومتر داخل خاکی بدون چراغ و آسفالت بود، قطعا اگه برای غروب میرفتیم، برگشت ازونجا در تاریکی امری غیر ممکن بود.

پ.ن.: الان که بیشتر دقت میکنم حس میکنم از 400 شاتی که ثبت کردم، شات خوبی برای ارسال در فروم انتخاب نکردم، همینطور که دوستمون گفتن نور عکس به نظر در بعضی مناطق بیش از حد میاد...، باور کنید سخت تر از خود ثبت شات، انتخاب یک شات از تعداد زیادی شاته!
    بدرود
    پ ن:
    تعدد زیاد شات کمی باعث سردرگمی میشه. خیلی از کادرها هست که از درون میزور داد میزنه: " من خوب نیستم، من خوب نیستم ! "
    اصراری به ثبت هر کادری و هر ترکیبی نداشته باشید. البته که تمرین خوبه ولی دقت کنید از اون ور بوم نیفتید.
    M.Nouri، obsidiyan و Aier تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

تشکر کرده
    248

مجدد تعدادی از پست های بنده ازین موضوع حذف شدن
    کاش مدیریت اینجا بعد از حذف پست ها، علت حذفشون رو در پیغام خصوصی با نویسنده در جریان میگذاشتند تا اگه علت خاصی وجود داره این قضیه تکرار نشه
    الان این دفعه ی چهارمه که برای بنده این اتفاق می افته و هنوز نمیدونم که اصلا چرا این اتفاق افتاده
    نکنه چون از سوژه خارجی پورتره گرفتم گمان براین رفته که عکس ثبت خودم نبوده؟!
    D3300 + 50mm f1.8G

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

مجدد تعدادی از پست های بنده ازین موضوع حذف شدن
    کاش مدیریت اینجا بعد از حذف پست ها، علت حذفشون رو در پیغام خصوصی با نویسنده در جریان میگذاشتند تا اگه علت خاصی وجود داره این قضیه تکرار نشه
    الان این دفعه ی چهارمه که برای بنده این اتفاق می افته و هنوز نمیدونم که اصلا چرا این اتفاق افتاده
    نکنه چون از سوژه خارجی پورتره گرفتم گمان براین رفته که عکس ثبت خودم نبوده؟!
    سلام
    خدمت شما عرض کنم که علت حذف پست های اخیر شما ، آپلود کردن عکس در خارج از سرور سایت عکاسی (مربوط به قوانین عضویت در فروم) است.
    روز شما به خیر

تشکر کرده
    248

نقل قول نوشته اصلی توسط Miri نمایش پست ها
    سلام
    خدمت شما عرض کنم که علت حذف پست های اخیر شما ، آپلود کردن عکس در خارج از سرور سایت عکاسی (مربوط به قوانین عضویت در فروم) است.
    روز شما به خیر
    درود
    در درجه اول عرض کنم که آپلود سنتری که بنده استفاده میکردم دائمی و عاری از هرگونه تبلیغات بود و به هیچ صورت موردی برای انجمن نداشت.
    و علت استفاده ازش هم اینه که مدیریت انجمن به اشتباه طول و عرض مجاز برای تصاویر رو عمودی وارد کردن! و بنده حین اپلود عکس در انجمن با این خطا مواجه میشم :
    error: حداکثر ابعاد این نوع فایل 750 در 1200 در نظر گرفته شده است. ما نمی توانیم در ابعاد فایل شما تغییر ایجاد کنیم. لازم است که شما بعد از تغییر دادن ابعاد فایل آن را دوباره آپلود کنید. ابعاد فعلی فایل شما 900 در 601 می باشد.

به جای 1200 در 750 ، وارد کردید 750 در 1200
    این یعنی ما مجبور میشیم عرض عکس هامون رو تا 750 پایین بیاریم، و وقتی عکس افقی باشه، طولش به 400 پیکسل میرسه!
    amir.komeily و ahmad_sh تشکر می‌کنند.
    D3300 + 50mm f1.8G

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

درود
    در درجه اول عرض کنم که آپلود سنتری که بنده استفاده میکردم دائمی و عاری از هرگونه تبلیغات بود و به هیچ صورت موردی برای انجمن نداشت.
    و علت استفاده ازش هم اینه که مدیریت انجمن به اشتباه طول و عرض مجاز برای تصاویر رو عمودی وارد کردن! و بنده حین اپلود عکس در انجمن با این خطا مواجه میشم :
    error: حداکثر ابعاد این نوع فایل 750 در 1200 در نظر گرفته شده است. ما نمی توانیم در ابعاد فایل شما تغییر ایجاد کنیم. لازم است که شما بعد از تغییر دادن ابعاد فایل آن را دوباره آپلود کنید. ابعاد فعلی فایل شما 900 در 601 می باشد.

به جای 1200 در 750 ، وارد کردید 750 در 1200
    این یعنی ما مجبور میشیم عرض عکس هامون رو تا 750 پایین بیاریم، و وقتی عکس افقی باشه، طولش به 400 پیکسل میرسه!
    حالا که شرایط فروم به این صورته Aeir عزیز، من پیشنهاد میکنم مثل بقیه دوستان عمل کنی.
    داخل اپلود سنتر فروم عکستو در اندازه استاندارد فروم یا کوچیکتر آپلود کن.
    زیر عکس یک لینک به ابعاد بزرگتر بده.
    اینجوری ما هم از دیدن عکسهای زیبات بیشتر لذت میبریم.
    ارادتمند
    Moty، Miri، ahmad_sh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    360

نام: IMG_8605.jpg نمایش: 746 اندازه: 87.6 کیلو بایت
    shabab، soltaani، RF_53 و 28 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    248

نام: 1748314922349366264_insta-1.jpg نمایش: 693 اندازه: 158.9 کیلو بایت

پ.ن: سوژه خانوم هستش.
    sh.khani، biodread و amiryara تشکر می‌کنند.
    D3300 + 50mm f1.8G

كاربر جديد biodread آواتار ها
    تشکر کرده
    80

نام: 1748314922349366264_insta-1.jpg نمایش: 693 اندازه: 158.9 کیلو بایت

پ.ن: سوژه خانوم هستش.
    زاویه نور و اندازه دیفیوزر و محل نور رو لطفا بگید
    Aier تشکر می‌کند.