صفحه 658 از 755 نخستنخست ... 158 558 608 648 654 655 656 657 658 659 660 661 662 668 708 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,571 تا 6,580 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نام: IMG_9085.jpg نمایش: 609 اندازه: 179.0 کیلو بایت
    nautilus_214، davoud maani، obsidiyan و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط Kholeno نمایش پست ها
    سلام
    اخیرا عکس‌های پرتره بانوان بدون حجاب زیاد شده. همه ما حساسیت‌ها در این مورد را می‌دانیم. مشخصا دو مشکل ممکن هست که به وجود بیاید. یکی از طرف مصادیق مجرمانه فیلان برای سایت ایمیل بیاد! مشکل دوم که محتمل‌تر هست از طرف صاحب عکس هست. کافیه که رضایت نداشته باشه، یا در ابتدا داشته باشه اما بعدا به هر دلیلی مثلا مشکل با عکاس! بره پلیس فتا گزارش بده! لطفا حداقل عکس‌ها، بدن پوشیده داشته باشند.
    ممنون
    سلام.
    این تعطیلی چند روزۀ تالار که ربطی به این مسئله نداشته، داشته؟ علی الخصوص که تقریبا بلافاصله بعد از نظر دو نفر در مورد یک پرتره و فرهنگ غنی و هنجار شکنی و دستور و ... بوجود آمد و جالبتر انکه اولین حضور یک ادمین بعد از اغاز به کار مجدد تالار، چنین تمنایی است.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط *HMN* نمایش پست ها
    سلام.
    این تعطیلی چند روزۀ تالار که ربطی به این مسئله نداشته، داشته؟ علی الخصوص که تقریبا بلافاصله بعد از نظر دو نفر در مورد یک پرتره و فرهنگ غنی و هنجار شکنی و دستور و ... بوجود آمد و جالبتر انکه اولین حضور یک ادمین بعد از اغاز به کار مجدد تالار، چنین تمنایی است.
    اگر مرتبط می بود اکنون آن عکس ها نباید وجود می داشتند.
    M.Nouri تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    214

نام: IMG_26451.jpg نمایش: 563 اندازه: 104.7 کیلو بایت
    DELL، Ahmad_، کوروش و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

نقل قول نوشته اصلی توسط *HMN* نمایش پست ها
    سلام.
    نخیر ارتباطی نداشته. دلیل در دسترس نبودن فروم را که عرض کردم، مشکل سرور بود. متوجه «اولین حضور یک ادمین و هنجارشکنی و دستور و ...» هم نشدم!
    amir.komeily و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط Kholeno نمایش پست ها
    نخیر ارتباطی نداشته. دلیل در دسترس نبودن فروم را که عرض کردم، مشکل سرور بود. متوجه «اولین حضور یک ادمین و هنجارشکنی و دستور و ...» هم نشدم!
    جتاب حمزه ای سلام

چرا در این خصوص و موارد مشابه و همچنین مساله افت کیفیت عکس ها یاسالی که بیشتر شبیه تاپیک اسنپ شات هستند.... و ... همان سیستم گزینشی و تایید عکس را مجدد برقرار نمیکنید؟ (هرچند که من متوجه نشدم چرا این سیستم حذف شده است!)

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها
    جتاب حمزه ای سلام

چرا در این خصوص و موارد مشابه و همچنین مساله افت کیفیت عکس ها یاسالی که بیشتر شبیه تاپیک اسنپ شات هستند.... و ... همان سیستم گزینشی و تایید عکس را مجدد برقرار نمیکنید؟ (هرچند که من متوجه نشدم چرا این سیستم حذف شده است!)
    سلام
    والا داستانش طولانیه. مفصل هم در تاپیک نظرخواهی در مورد بهبود کارایی فروم صحبت شده و موافقین و مخالفین صحبت کردند و دلایل تغییرات عنوان شده. فعلا فارغ از مفید یا غیر مفید بودنش، امکان اجرای سیستم قبل نیست.
    لطفا به خاطر اینکه مسیر تاپیک منحرف نشود، این بحث را هم اینجا ادامه ندهید، اگر مایل بودید نظرتان را در همان تاپیک مرقوم بفرمایید.
    ممنون
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر همراه nautilus_214 آواتار ها
    تشکر کرده
    644

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    نام: IMG_9085.jpg نمایش: 609 اندازه: 179.0 کیلو بایت
    عكستون زنده است و حس خوبي داره و سليقه ي من هم هست. از اون دسته عكساست كه من ميگم "واضح" هستن. جزئيات صورت، مرز ها و ...
    تنهاي چيزي كه به ذهنم خطور كرد اين بود كه آيا با يك "هد بك لايت" و مشخص شدن مرز موها در بالاي سر، نتيجه بهتري حاصل ميشد يا نه.
    DELL تشکر می‌کند.
    علي يارقلي

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط nautilus_214 نمایش پست ها
    عكستون زنده است و حس خوبي داره و سليقه ي من هم هست. از اون دسته عكساست كه من ميگم "واضح" هستن. جزئيات صورت، مرز ها و ...
    تنهاي چيزي كه به ذهنم خطور كرد اين بود كه آيا با يك "هد بك لايت" و مشخص شدن مرز موها در بالاي سر، نتيجه بهتري حاصل ميشد يا نه.
    ار لطف شما بسیار سپاسگزارم. مطمئنم میشد خیلی بهتر ازین نورپردازی برای این عکس انجام داد منتها چون من فعلا در مرحله ای هستم که قصد دارم نور و سایه و ابزار را بشناسم فکر میکنم باید ابتدا نورپردازی صحیح و اصولی را با یک منبع نوری تمرین کنم و بعد به سراغ عکاسی با منبع های متعدد بروم. همین حالا هم تلاشم برای این است که با یک منبع نوری و یک رفلکتور نورپردازی را انجام بدهم.

ارادت
    nautilus_214 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نام: IMG_9544-2.jpg نمایش: 724 اندازه: 237.0 کیلو بایت

نورپردازی با یک اسپیدلایت 430II + رفلکتور
    nautilus_214 تشکر می‌کند.