صفحه 8 از 86 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 852
Like Tree8815تشکر

موضوع: مستند اجتماعی و فتوژورنالیسم Social Documentary & Photojournalism

Mehdi Mirhabibi
    Guest

پیش فرض پاسخ: عکس و مسایل اجتماعی

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_703 نمایش پست ها
    نظر شما دقیقا برعكس نظر عكاسان این فروم است.
    و اگر از اینجور عكسها زیاد می گیرید به شما واقعا تبریك می گم....
    موفق باشید.
    خیلی ممنون

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام: فكر میكنم حق با بقیه دوستانه به این راحتی هم كه شما میگید(نیست) من یه تجربه از خودم بگم . یه بار از جاده چالوس میومدم تو را مشغول عكاسی یهو برادرها تشریف آوردن و گفتن مجوز دارید؟ بنده عرض كردم .عكس از رودخونه مگه مجوز میخواد؟ فرمودند بله!!!! گفتم اینجا تابلو عكاسی ممنوع نیست من خلافی نكردم!!! سرتون رو درد نیارم آخره سر با كلی منت منو گذاشتن برم. واسم سوال شد؟؟؟ تهران كه رسیدم استعلام كردم.عین جواب خدمته دوستان " عكاسی بجز در اماكنه نظامی و جا هایی كه تابلو عكاسی ممنوع میباشد آزاد است" اگر بجز موارده اشاره شده موردی مشاهده گردید كه به شما گیر دادند... تخلف با شماره 197 بازرسی .... گزارش گردد.......اما ظاهرا گرفتن یه سری از عكس ها فقط با كارت خبرنگاری ممكنه كه اینهم ربطی به ایران نداره تو همه دنیا این موارد هست: مثلا اگر شما از كاخ سفید عكس بگیرید و معلوم شه ایرانی هستید فكر میكنید بیخیالتون میشن؟!!! احتمالا بقیه عكساتون رو در گوآنتانامو خواهید گرفت به هر حال عكاسی تو این موارد اون شجاعتی رو كه شما میگید نه میخواد نه منطقی كه بخواد:::big grin::: به خاطره اینكه از بحث خارج نشیم صحبت رو تموم میكنم.......
    میگم یه روز یه روباه داشت از شهر فرار میكرد بهش میگن چی شده؟ میگه شترها رو در شهر میكشند میگن تو كه شتر نیستی میگه ما تا بخواهیم ثابت كنیم شتر نیستیم كشتنمون!!!:::big grin:::
    شاد باشین
    ویرایش توسط QashQai : Thursday 10 January 2008 در ساعت 03:19 دلیل: حذف نقطه های اضافه (;
    ME، darya_s، heiran و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi Mirhabibi نمایش پست ها
    به خدا خوب كشوری داریم و به این گیر دادناش می ارزه .:biggrin:
    خوب آقا جان خوب................

................................................. ؟؟؟
    ............؟.....................!!!
    .........................!....؟؟

برای ترجمه این نقاط یا در فروم جستجو كنید و یا از دوستان خیلی خیلی قدیمی فروم كمك بخواهید......!
    Persian، alimha، ajjadesa و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه mahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1183

عزیزم ...
    اگه کادرش بده پس چرا عکس انداخته ؟ به این میگن هنر عکاسی ( یعنی در بدترین شرایط کادربندی و ... عکس بگیری ) ؟؟؟

به نظر من یه عکاسی از هیچ چیزی نباید بترسه چون وظیفه اش اجازه ترسیدن بهش نمیده چون باید حقایق و ثبت کنه نه اینکه ازش بترسه . مطمئنا توی ایران هیچکس به اینجور چیزا گیر نمیده ، چون من خیلی از این نوع عکسها انداختم و کسی بهم گیر نداده ...
    سلام

آقای میر حبیبی نوشته بالا از طرف شما نوشته شده و نوشته پائین هم در پست 50 از طرف شماست !!!!
    فکر کنم دیگه احتیاج به توضیح نباشه

این عكس و هنگام رانندگی گرفتم و نمی تونستم توی چشمی نگاه كنم ولی اگر شاید توی موقعیت بهتری بودم حتما به گفته های شما عمل میكرد .

شما لطفا به سخنان خودتون توجه کنید که این تناقضات پیش نیاد بعدا اگر موفق شدید حرف بقیه رو گوش کنید
    در ضمن بازهم اعتماد به نفس شمارو تحسین می کنم همین طور سخنان ضد و نقیض شمارو ......

به امید دیدن تصاویر متهورانه شما !؟!؟!؟!؟!؟!
    Kaveh Ghobadi، alimha، darya_s و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهیار سیاسی

كاربر همراه matthew آواتار ها
    تشکر کرده
    2140

عجب تاپيکه باحالي شده اين
    دوست عزيز در مورده دوربينهاي مدار بسته بستگي به فرهنگ و طرز استفادي اون داره شما ميگين که در دانشگاه دوربين گذاشتن اگر اينجا بودين که از فرشگاه گرفته تا اداره تا پمپ بنزين همه پر از دوربين هستن چي ميگفتين اينجا اگه بخواي فقط دوربينهايي رو که در يک خيابان هست بشماري سرت صوت ميکشه به صورتي هست که ميتونن شما رو از زماني که پاهاتو از خونه ميزاري بيرون تا برگردي زيره نظر داشته باشن خوب اينتور مسائل ميتونه در خيلي جهات کمک کنه به تور مثال شب يکي جلو خواهره شما رو مي گيره يا 1000 تا مورد ديگه... همه اينها بستگي به فرهنگ استفاده اون داره مثلا همينجا مدير سايت ايپي نامبره منو ميدونه ايميل منو داره پسورده منو داره اگر قرار باشه من بهش اعتماد نداشته باشم و بخوام بگم ايشون سوئ استفاده ميکنه که نميشه.!! اما در مورد جسارت و عکاسي گفتين برادر من زماني که تيم فوتبال ايران از استراليا برده بود به خيابان رفته بود با يک هنديکم تا از شادي مردم فيلم بگيره 1 هفته در بازداشت سپاه بود.وقصم که به هر کسي که قبول دارين من وابسته به هيچ گروه و دسته اي نيستم و اين فيلمها رو براي يادگاري گرفتم نه براي هيچ شبکه تلوزيوني.
    مهرداد

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

این عكس و هنگام رانندگی گرفتم و نمی تونستم توی چشمی نگاه كنم ولی اگر شاید توی موقعیت بهتری بودم حتما به گفته های شما عمل میكرد .
    بنظر من وقتی کسی عکس بدی میگیره یا نباید عکس رو پابلیک کنه یا منتظر انتقاد دیگران باشه

این عکس رو من توی لندکروز که از تپه های شنی بالا پایین میپرید گرفتم دقیقا وحشتناکتراز عکاسی توی جاده اسفالته.حتی اراده تعادل خودم رو نداشتم
    http://www.digitalnegar.com/index.php?showimage=137
    alimha و Behnam_703 تشکر می‌کنند.

Mehdi Mirhabibi
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar نمایش پست ها
    سلام

آقای میر حبیبی نوشته بالا از طرف شما نوشته شده و نوشته پائین هم در پست 50 از طرف شماست !!!!
    فکر کنم دیگه احتیاج به توضیح نباشه

شما لطفا به سخنان خودتون توجه کنید که این تناقضات پیش نیاد بعدا اگر موفق شدید حرف بقیه رو گوش کنید
    در ضمن بازهم اعتماد به نفس شمارو تحسین می کنم همین طور سخنان ضد و نقیض شمارو ......

به امید دیدن تصاویر متهورانه شما !؟!؟!؟!؟!؟!
    دوست عزیز من به حرفام توجه میكنم و از یادآوری شما خیلی خیلی متشكرم و حرف های منو بازی با كلمات ندونید . از نظر من مقایسه دو موضوعی كه شما ذكر كردید هیچ سنخیتی با هم نداره ....
    توی عكس جمع آوری دیش ها به والله من منظورم این بود كه میشد از زاویه بهتری هم انداخت چون ارزشش و داشت و اگر میدونستم بعد از انتقادش هجمه انتقادات دوستان به طرف من سرازیر بشه به جون خودت اصلا نمی گفتم . شاید ادبیات گفتاری من با بقیه دوستان فرق كنه ولی با انتقاد شما دوستان خیلی حال كردم .
    موفق باشی ...

Mehdi Mirhabibi
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    خوب آقا جان خوب................

................................................. ؟؟؟
    ............؟.....................!!!
    .........................!....؟؟

برای ترجمه این نقاط یا در فروم جستجو كنید و یا از دوستان خیلی خیلی قدیمی فروم كمك بخواهید......!
    آقای قبادی خدمتتون سلام عرض میكنم و اگر خودتون زحمت ترجمه رو بكشید خیلی ممنون میشم .

Mehdi Mirhabibi
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط alimha نمایش پست ها
    ممنون میشم یکی از موارد استفاده دوربین مداربسته در دانشگاه رو بگین؟
    و اینکه سطح پاییین منظورتون چی هستش؟
    در مورد جمله آخرتون هم
    اول اینکه کی میتونه بگه معروف چیه ؟!
    دوم یهنی بعد از قبول معروف ! نمادمعروف میشه ؟!!!!!
    فکر میکنم تمام کسایی که یه قول خودشون امر به معروف میکنن فکر میکنن که میدونن چیه و قبولش هم دارن . پس این افراد مجاز به اینکار هستن؟!!!

موفق باشی
    جناب باقرزاده سلام
    در مورد استفاده از دوربین بستگی به شرایط داره ...
    فكر میكنم منظورم و واضح بیان كردم و نیازی به توضیح نمی بینم .
    موفق باشید

Mehdi Mirhabibi
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
    بنظر من وقتی کسی عکس بدی میگیره یا نباید عکس رو پابلیک کنه یا منتظر انتقاد دیگران باشه

این عکس رو من توی لندکروز که از تپه های شنی بالا پایین میپرید گرفتم دقیقا وحشتناکتراز عکاسی توی جاده اسفالته.حتی اراده تعادل خودم رو نداشتم
    http://www.digitalnegar.com/index.php?showimage=137
    خیلی ممنون دوست عزیز .

صفحه 8 از 86 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... آخرینآخرین