صفحه 102 از 102 نخستنخست ... 2 52 92 98 99 100 101 102
نمایش نتایج : از شماره 1,011 تا 1,013 , از مجموع 1013
Like Tree8749تشکر

موضوع: عکاسی از کودکان

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

نقل قول نوشته اصلی توسط alonebaby نمایش پست ها
    سلام
    سوالی داشتم
    با توجه به اینکه چند عکس از شما در تایپیک های مختلف من جمله عکس حسی با همین روش ادیت دیدم عرض میکنم
    این عکس ها بدون این ادیت هم تاثیر خود را می گذارند؟
    آیا در مرحله اول عکس ( صحنه ای که عکس آن ثبت می شود ) باید منتقل کننده مفاهیم و مقاصد و زیبایی و زشتی ها باشد یا ادیت بعد از آن؟
    کودکی غمگین شاید هم فقیر هرچند شاید فقیر هم نباشد آشفته؟ کودک بخاطر فقر این چنین است یا نه اتفاقی بوده شما تصور کن این عکس را بدون ادیت خودت نگاه کنی دید خودت به مفاهیم عکس عوض می شود یا نه؟
    کثیفی صورت کودک همراه شده با ادیت خاص شما ( یاد فیلمهای سیاه و سفید قدیم افتادم خط و خش های روی آنها )
    به قول عزیزی جواب با خودت
    یا علی
    من الان متوجه منظور شما نشدم؟ با ادیت مشکل دارین؟ دوست دارین عکس خام رو ببینید؟ حقیقتا نمیتونم متوجه بشم که از عکس تعریف میکنید یا باهاش ارتباط برقرار نکردین!!!
    اما در کل بعضی از عکسها یه حس خاصی داره و به شخصه در بعضی از موارد اون حس رو با ادیت سعی میکنم تغلیظ کنم تا زودتر با مخاطب ارتباط برقرار کنه امیدوارم تونسته باشم جواب مورد نظر شمارو داده باشم
    در سرزمینی که سایه ی آدم های کوچک بزرگ میشود، قطعا آفتاب در حال غروب است!
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

ذکر چند نکته دوستانه:

تأیید عکس‌ها گاهی سریع است گاهی ممکن است تا یک روز هم طول بکشد؛ تأیید شدن عکسی که پس از ارسال شما فرستاده شده باشد به منزلۀ قطعی شدن رد عکس نیست.

لطفاً و خواهشاً اجازه دهید این تاپیک به عکاسی از کودکان از منظر فنی و حس شادابی آنها باقی بماند؛ درخواست شخصی بنده این است اگر فقر، درماندگی یا هر موضوع دیگر بر عکس غالب است آن را در تاپیک‌هایی مانند عکاسی مستند اجتماعی و... ارسال کنید. این هم به نفع شماست و هم دوستانی که به جد پیگیر عکاسی کودکان از منظر فنی و تمهیدات نورپردازی و پز و... برای آن هستند.

ممنون
    ویرایش توسط Vahid : Thursday 10 May 2012 در ساعت 08:31 دلیل: املایی
    Maysam.P، alonebaby، M.Mobin و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    .

كاربر فعال alonebaby آواتار ها
    تشکر کرده
    5569

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    من الان متوجه منظور شما نشدم؟ با ادیت مشکل دارین؟ دوست دارین عکس خام رو ببینید؟ حقیقتا نمیتونم متوجه بشم که از عکس تعریف میکنید یا باهاش ارتباط برقرار نکردین!!!
    اما در کل بعضی از عکسها یه حس خاصی داره و به شخصه در بعضی از موارد اون حس رو با ادیت سعی میکنم تغلیظ کنم تا زودتر با مخاطب ارتباط برقرار کنه امیدوارم تونسته باشم جواب مورد نظر شمارو داده باشم
    سلام مجدد
    فکر میکنم منظورم واضح بود
    کمی بیشتر بیاندیشید
    یا علی
    ویرایش توسط farsad : Thursday 10 May 2012 در ساعت 12:28 دلیل: تصحیح متن به درخواست جناب مرادی
    ساکت که ميماني ميگذارند به حساب جواب نداشتنت !!
    عمرا بفهمند داري جان ميکني تا "حرمت ها" را نگه داري....!!.
    مهدی مرادی

صفحه 102 از 102 نخستنخست ... 2 52 92 98 99 100 101 102