صفحه 26 از 319 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

پیش فرض پاسخ : پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

با عرض سلام
    error 06
    در دوربین کنون 40D
    علتش چیست؟

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

پیش فرض پاسخ : پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

پیام eror به شرح زیر است
    "ERR 06: Self Cleaning Sensor Unit Malfunction. Consult with Canon Service Center"

كاربر همراه vahid_cinema آواتار ها
    تشکر کرده
    426

پیش فرض پاسخ : پاسخ: سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

یک سوال از جناب قاسمی داشتم:
    دوربین من (D300) بعضی موقع ها که لنز 70-200 روی آن است فوکوس نمیکند، باید لنز رو همون طور که به دوربین است تکان بدم تا این اتفاق بیفته، مشکل از کجاست؟
    ممنونم از شما
    Nikon

وحید شاهوند

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    پیام eror به شرح زیر است
    "ERR 06: Self Cleaning Sensor Unit Malfunction. Consult with Canon Service Center"
    دوست عزیزم
    با تشکر وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکالی را که اعلام کرده اید عدم فعال بودن سیستم پاک کننده اتوماتیک CCD-CMOS دستگاه شما می باشد
    این بدین معنی است که تمیز کننده اتوماتیک صفحه حسگر شما از کار افتاده است .
    این سیستم در قسمت MAIN STROBE FLASH راه اندازی می شود بدین معنی که خروجی منبع خازن شما باعث تکانی های در صفحه حسگر می شود وباعث تمیز شدن صفحه حسگراست .خواهشمنداست مراتب ذیل را در دستگاه چک واعلام فرمایید
    1-ایا قسمت فلاش دوربین شما کار می کند
    2-چنانچه مورد بالا تایید است به منو دوربین رفته گزینه اچار دوم را فعال کنید به قسمت Sensor cleaning رفته بوسیله دگمه set قسمت auto cleaning را غیر فعال کنید.یعنی (Disabie)
    چنانچه اخطار شما رفع شد مطمین باشید قسمت فعال سازی دوربین شما دچار مشکل شده است
    البته راه دیگری جهت تست دقیق تر است که بوسیله نرم افزار امکان اشکال دقیق به شما اعلام میشود در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا به صورت رایگان کلیه مشکلات دوربین اعلام شود .
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_cinema نمایش پست ها
    یک سوال از جناب قاسمی داشتم:
    دوربین من (D300) بعضی موقع ها که لنز 70-200 روی آن است فوکوس نمیکند، باید لنز رو همون طور که به دوربین است تکان بدم تا این اتفاق بیفته، مشکل از کجاست؟
    ممنونم از شما
    دوست عزیزم وحید
    با سلام و پوزش بسیار در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا دقیقا سری لنز وهمچنین FIRMWEAR دوربین را دقیقا اعلام فرمایید
    تا سریعا اطلاعات داده شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

كاربر آشنا hmirzaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1044

با سلام و عرض ادب خدمت جناب اقای قاسمی عزیز
    خدمتتون عارضم که حقیر یه بدنه D90 دارم که ظاهرا مشکل بک فوکوس داره
    مدتی 50G f1.4 نیکون رو استفاده میکردم ولی متاسفانه بعداز دیدن خروجی مشاهده میکردم که دوربین یه پله عقب تر از محلی که من نقطه فوکوس انتخاب کردم فوکوس کرده وطبیعتا نقطه انتخابی من فلو شده
    البته چند وقت پیش یه چند ساعتی 18 105 رو هم رو دوربین داشتم ولی یادم نمیاد که همچین مشکلی برام پیش اومد یا نه هرچند ازین بخاطر نیاوردن احتمال میدم که نه(البته الان احتمال میدم به خاطر f3.5 وتاثیر بر عمق میدان این مشکل به چشم نیومده باشه)
    مدت کوتاهی 14 24 f2.8 دستم بود یه چند تا شات هم با این لنز زدم
    ولی در کمال ناباوری باز دیدم بااین لنز هم همون حکایت 50
    لنزی که در حال حاضر استفاده میکنم 50 f 1.8 هست که با این لنز هم همین مشکل رو دارم
    و فکر میکنم که باید احتمال اینکه بدنه ی بنده مشکل بک فوکوس داره حتمی باشه
    بعد این همه تصدیع خاطر شما
    1. آیا این مشکل به سهولت قابل حل هست؟
    2. اگر جواب مثبته مدت و هزینه تعمیر چقدره؟
    3. جسارته عرض کنم بدنه حقیر با گارانتی نیکونگرشه
    با سپاس سرافراز باشید
    کمترین حسین

كاربر آشنا rezabeigi آواتار ها
    تشکر کرده
    36

جناب قاسمي يه سوال داشتم يه الفا 300 سوني هست كه منو هاش ژاپني هست (از سرزمين آفتاب تابان آمده) ميخواستم ببينم ميشه منو ها رو انگليسي كرد و فريمورش رو عوض كرد در ضمن چطور ميشه تعداد شات ها رو مشخص كرد با تشكر فراوان
    canon 50 d
    18-200 canon
    sony h50 tele convertor 1.6 ,wideangle 0.6, flash hvl-15
    film slr yashica GS

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

جناب بزرگوار استاد تعمير

مي خواستم بدونم معمولا بيشتر كدام قسمت دوربين پاناسونيك FZ35 داراي ضعف و امكان خراب شدن دارد ؟؟
    اگر اين دوربين را دست دوم بخوام تهيه كنم بيشتر روي كدام قسمت ان حساسيت بخرج بدم و ان را چك كنم ؟؟

تشكر از شما دوست گرامي كه هميشه از تجربيات خود ما را بهره مند مينمائيد

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

سلام جناب قاسمي
    لنز EFs 15-85 من ( كه تازه خريدمش ) توي سرعت هاي بالاتر از 60 ( حدودي ) با استابلايزر روشن ثبتهامو فلو ميكنه و جالب اينجاست كه وقتي استابلايزر رو خاموش ميكنم ثبتهام بسيار بسيار شارپ ميشن ! و هيچ مشكلي پيش نمياره .اين قضيه رو بارها و بارها تست كردم و هيچوقت نشده كه عكسي داشته باشم كه با استابلايرز روشن شارپتر از خاموشش باشه مگر اينكه سرعت شاتر اينقدر كم بشه كه لرزش دستم نسبت به فلو شدن عكس بيشتر بشه و استابلايزر روشن عكسي شارپتر از خاموش تحويل بده ( البته توي همون حالت اگه روي سه پايه باشه باز هم خروجي با استابلايزر روشن فلو ميشه و با خاموشش شارپ !).
    آيا اين حالت طبيعيه ؟ ضمنا عملكرد استابلايزر توي ويزور كاملا مشخصه و معلومه كه كارميكنه . بدنه ايكه استفاده ميكنم 7D با فريموير 121 هست و سريال لنزم 5802033663 ميباشد. اگه ممكنه راهنماييم كنيد.

با تشكر
    فرهاد برنجی

كاربر همراه MMehdikhani آواتار ها
    تشکر کرده
    570

سلام
    داخل لنز 85-17 من 2تا گرده خاک ریز رفته. میخواستم بدونم تعمیرگاه مرکزی تمیزش میکنه و اینکه جزو سرویس رایگان محسوب میشه یا نه؟
    موفق باشید.

صفحه 26 از 319 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 126 ... آخرینآخرین